1

2

3

4

5

6

KARTA ZDROWIA
Informacje dotyczące karty zdrowia zawodnika.

Podstawowym dokumentem, który umożliwia uczestnictwo w Juventus Academy w zajęciach sportowych jest Karta Zdrowia Zawodnika. Kartę wydaje lekarz medycyny sportowej na okres ważności 6 miesięcy. Lekarze pozostałych specjalności nie są upoważnieni do przedłużania ważności dokumentu. Rodzice są zobowiązani do nadzorowania ważności karty zdrowia swoich dzieci. J|Academy po otrzymaniu od zawodników dat ważności kart zdrowia będzie informował również o zbliżajacym się końcowym terminie.

Wyrobienie karty zdrowia zawodnika.

W pierwszym etapie należy uzyskać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do lekarza medycyny sportowej. Lekarz rodzinny skieruje zawodnika na badanie moczu i krwi, które można wykonać w swojej przychodni oraz wypisze skierowanie do lekarza sportowego.

W drugim etapie po zarejestrowaniu się do lekarza sportowego należy zabrać ze sobą wyniki badań i skierowanie. Lekarz sportowy wypisze skierowanie do dalszych specjalistów. Z wynikami badań należy wrocić do lekarza sportowego, który wystawi kartę zdrowia zawodnika.

W karcie zawodnika należy podać nazwę klubu:

Juventus Academy Bydgoszcz 

Wyrobioną kartę zawodnika należy dostarczyć do naszej akademii.

Przedłużenie karty zdrowia zawodnika.

Należy udać się do lekarza medycyny sportowej z kartą zdrowia sportowca.

W Bydgoszczy kartę zdrowia zawodnika mozna wyrobić:

1. Wojewódzka Przychodnia Sportowo - Lekarska w Bydgoszczy, ul. Rejtana 1, tel. 52 322 20 91

2. Przychodnia Vitamed Bydgoszcz, ul. Kościuszki 35, tel. 52 347 88 15