1

2

3

4

5

6

 

 

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 27.08.2018 

( plan treninów na hali i balonie sezon .11.2018/III.2019 - znajduje się w czarnej tabeli )

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. RONALDO

RONALDO_501x752.png

   ul. Dworca 104-108,

godziny ustalane

indywidualnie

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

20:00 -21:30

ul. Słowiańska

GRUPA 2. SZCZĘSNY

SZCZESNY_501x752.png

ul. Dworca 104-108,

godziny ustalane

indywidualnie


19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 18:00 -19:30

ul. Słowiańska

GRUPA 3. EMRE CAN

EmreCan_501x752.png

 

18:00 - 19:30

ul. Sardynkowa 

  

 

17:00 - 18:30

ul. Gajowa

 

 18.00- 19:30

ul. Słoneczna

GRUPA 5. PJANIC

 J016808 Copy

19:00- 20:30

ul. Słowiańska

17:00- 18:30

ul. Stawowa

 

17.00-18:30 

ul. Pestalozziego  

GRUPA 6. DOUGLAS COSTA

 J014813 501x752

19:00-20:30

ul. Słowiańska


 

18:30- 20:00

ul. Stawowa


 

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

GRUPA 7. DYBALA

Dybala_501x752.png

18:30- 20:00

ul. Słowiańska


 


18.30-20:00 

ul. Śląska


 

18.30-20:00 

ul. Siedleckiego

GRUPA 8. BERNARDESCHI

 J025789 501x752

18:30- 20:00

ul. Słowiańska


  

17:00-18:30

ul. Śląska

  

17.00-18:30 

ul. Siedleckiego


GRUPA 9. MANDZUKIC

 MANDZUKIC_501x752.png

18:30 -20:00

ul. Słoneczna

 

18:30 -20:00

ul. Słoneczna


 

18:30 -20:00

ul. Słoneczna


GRUPA 10. MATUIDI

 J018044 501x752

17:00-18:30

ul. Słoneczna


17:00-18:30

ul. Bałtycka 59


17:00-18:30

ul. Bałtycka 59

GRUPA 11. CHELLINI

Chiellini_501x752.png

17:00 -18:30

ul. Nowogrodzka

17:00 -18:30

ul. Gajowa

BARTODZIEJE 1. CANCELO

 Cancelo_501x752.png

18:00- 19:30

ul. Pestalozziego  

17:00 -18:30

ul. Bałtycka 59

BARTODZIEJE 2. PERIN

  Perin_501x752.png

 

18:00 -19:15

ul. Gajowa 

 16:00- 17:15

ul. Bałycka 59


BARTODZIEJE 3. KEAN

 

 17:00 - 18:00

ul. Gajowa

   17:15- 18:15

ul. Bałycka 59


BŁONIE 1. BONUCCI

Bonucci_501x752.png

18:00 -19:30

ul Słoneczna

18:00 - 19:30

ul. Stawowa

BŁONIE 2. BENATIA 

  J016886 Copy

18:00 - 19:15

ul. Słoneczna

18:00 -19:15

ul. Stawowa

BŁONIE 3. DE SCIGLIO

 J025832 501x752

  

17:00 -18:00

ul. Słoneczna

17:00- 18:00

ul. Stawowa


BŁONIE 4. KHEDIRA

_J025883_501x752.png

17:00 -18:00

ul. Słoneczna

17:00- 18:00

ul. Stawowa

 FORDON 1. BARZAGLI

Barzagli_501x752.png

 

18:00 -19:30

ul Sielska


 

18:00 -19:30

ul Sielska


FORDON 2. SPINAZZOLA

Spinazzola_501x752.png

17:00 -18:00

ul. Sielska


17:00-18:00

ul. Sielska

OSOWA GORA 1. CUADRADO

Cuadrado_501x752.png


 

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa



 

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

 J016866 501x752


 17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa


 

17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

GRUPA RYNARZEWO.

BENTACUR

BENTANCUR_501x752.png

 14:15- 15:30

Rynarzewo


 

14:15- 15:30

Rynarzewo

GRUPA RYNARZEWO

RUGANI

  J016851 Copy

 15:30-17:00

Rynarzewo

 


 

15:30-17:00

Rynarzewo

 

 

 

 

 

 

 

Plan treningów obowiązujący od 02.11.2018r. do 03.2019r  

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. RONALDO

RONALDO_501x752.png

   ul. Dworca 104-108,

godziny ustalane

indywidualnie

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

18:00 -19:30

ul. Słowiańska

GRUPA 2. SZCZĘSNY

SZCZESNY_501x752.png

ul. Dworca 104-108,

godziny ustalane

indywidualnie


19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 19:30- 21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 3. EMRE CAN

EmreCan_501x752.png

 

18:00 - 19:30

ul. Sardynkowa 

 

 

17:00 - 18:30

ul. Pestalloziego

 

 17.00- 18:30

ul. Karłowicza

GRUPA 5. PJANIC

 J016808 Copy

19:00- 20:30

ul. Słowiańska

17:00- 18:30

ul. Pestalozziego  

 

17.00-18:30 

ul. Pestalozziego  

GRUPA 6. DOUGLAS COSTA

 J014813 501x752

19:00-20:30

ul. Słowiańska


 

18:30- 20:00

ul. Pestalozziego  


 

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

GRUPA 7. DYBALA

Dybala_501x752.png

18:30- 20:00

ul. Słowiańska


 


18.30-20:00 

ul. Słoneczna


 

18.30-20:00 

ul. Kcyńska

GRUPA 8. BERNARDESCHI

 J025789 501x752

18:30- 20:00

ul. Słowiańska


 

17:00-18:30

ul. Słoneczna

 

17.00-18:30 

ul. Kcyńska

GRUPA 9. MANDZUKIC

 (MANDZUKIC_501x752.png

 

18:30-20:00

ul. Słoneczna

 

18:30-20:00

ul. Bałtycka 59

 

18:30-20:00

ul. Bałtycka 59

GRUPA 10. MATUIDI

 J018044 501x752

 

17:00-18:30

ul. Słoneczna


 

17:00-18:30

ul. Bałtycka 59


 

17:00-18:30

ul. Bałtycka 59

GRUPA 11. CHELLINI

Chiellini_501x752.png

17:00 -18:30

ul. Karłowicza

17:00 -18:30

ul. Bałtycka 59

BARTODZIEJE 1. CANCELO

 Cancelo_501x752.png

 

17:00 - 18:30

ul. Karłowicza

 

18:00 -19:30

ul. Pestalloziego

 

BARTODZIEJE 2. PERIN

  Perin_501x752.png

 

17:00 -18:15

ul. Pestalozziego  

 16:00- 17:15

ul. Bałycka 59


BARTODZIEJE 3. KEAN

 

17:00- 18:00 

 ul. Pestalozziego

 17:15- 18:15

ul. Bałycka 59

 

BŁONIE 1. BONUCCI

Bonucci_501x752.png

18:00- 19:30

ul. Śląska

18:00- 19:30

ul. Karłowicza

BŁONIE 2. BENATIA 

  J016886 Copy

18:00- 19:15

ul. Stawowa

18:00- 19:15

ul. Karłowicza

BŁONIE 3. DE SCIGLIO

 J025832 501x752

 

17:00- 18:00

ul. Stawowa

 

 

17:00- 18:00

ul. Karłowicza

 

BŁONIE 4. KHEDIRA

_J025883_501x752.png

17:00- 18:00

ul. Śląska

   

17:00- 18:00

ul. Karłowicza

 

 FORDON 1. BARZAGLI

Barzagli_501x752.png

 

18:00- 19:30

ul. Pod Reglami

 
     

18:00- 19:30

ul. Sielska


FORDON 2. SPINAZZOLA

Spinazzola_501x752.png

17:00- 18:00

ul. Pod Reglami


   

17:00- 18:00

ul. Sielska

OSOWA GORA 1. CUADRADO

Cuadrado_501x752.png

 

 

18:00- 19:30

ul. Puszczykowa

 
 

 

18:00- 19:30

ul. Puszczykowa

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

 J016866 501x752


 

17:00- 18:00

ul. Puszczykowa


   

17:00- 18:00

ul. Puszczykowa

GRUPA RYNARZEWO.

BENTACUR

BENTANCUR_501x752.png
 

15:15- 16:15

Rynarzewo

 
 

14:15- 15:30

Rynarzewo

 

GRUPA RYNARZEWO

RUGANI

  J016851 Copy

 

16:15- 17:45

Rynarzewo

 
 

15:30- 17:00

Rynarzewo