1

2

3

4

Bardzo udany występ zaliczyli zawodnicy Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2005/2006 na turnieju w Toruniu. Zespół składający się w większości z zawodników rocznikowo młodszych pokazał, że mimo różnicy wieku można rywalizować z innymi zespołami jak równy z równym. Po wczorajszych udanych meczach grupowych w dniu dzisiejszym J|Academy zaczął rozgrywki od meczu ćwierćfinałowego z zespołem Błyskawicy Warszawa. Od początku meczu mocno zaczęli zawodnicy naszej akademii, jednakże z minuty na minutę to zespół ze stolicy kontrolował grę i w drugiej części meczu zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu. Taki wynik oznaczał to, że J|Academy grał o miejsce 5-8. W pierwszym meczu pewnie wygraliśmy 4:0 z Wiesłką Solec Kujawski co zapewniło nam grę w finale B o miejsce 5. W tym meczu trafiliśmy na grupowego rywala Błyskawicę II Warszawa ( 0:0 w grupie). Ponownie mecz zaczynamy dobrze stwarzając sobie kilka dogodnych okazji, jednakże to przeciwnik strzela pierwszy bramkę. Kilka minut później nasz zespół strzela bramkę wyrównującą z rzutu wolnego. Druga połowa to przewaga J|Academy Bydgoszcz, dobra organizacja gry a w efekcie bramka w ostatnich minutach meczu. Po bardzo dobrym meczu J|Academy pokonuje zespół z Warszawy 2:1 i ostatecznie zajmuje 5 miejsce w Młodzieżowym Pucharze Polski.

W trakcie tych dwóch dni bilans spotkań to 7 wygranych, remis i porażka jak się później okazało ze zwycięzcą turnieju Błyskawicą Warszawa. Nasze zespół w tym turnieju stracił najmniej bramek (2) strzelając 21.

Wielkie brawa dla zawodników za zaangażowanie oraz współpracę na boisku.
Podziękowania dla rodziców za doping!!!

Wyniki fazy finałowej
J|Academy Bydgoszcz 0:1 Błyskawica Warszawa
J|Academy Bydgoszcz 4:0 Wisełka Solec Kujawski ( Szymczyk 2x, Kołodziejski, Bączkowski - Gamoń)
J|Academy Bydgoszcz 2:1 Błyskawica II Warszawa ( Wilczyński, Michalski)

Najlepszym strzelcem naszego zespołu został Mateusz Szymczyk ( 6 bramek)