1

2

3

4

W miniony weekend Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2006 brał udział w dwudniowym ogólnopolskim turnieju EuroTech Mezar Cup 2017. W zawodach brało udział 16 zespołów, które po podziale na trzy grupy rozgrywały w pierwszym dniu fazę zasadniczą. W grupie nasz zespół trafił na drużynę Gryfa Sicienko, Victoria Zerzeń, Błękitni II Stargard Błękitni Podwiesk, UKS II Morzycko Moryń oraz FA Nakło . J|Academy Bydgoszcz w grupie wygrał wszystkie mecze zajmując tym samym 1 miejsce i awansując do najlepszej grupy finałowej turnieju. W drugim dniu turnieju drużyny według zajętych miejsc w swoich grupach zostały podzielone na Ligę Intertoto, Ligę Europy i Ligę Mistrzów. Nasz zespół po zajęciu dzień wcześniej pierwszego miejsca w grupie trafił do najlepszej ligi, gdzie rozegrał mecze z najlepszymi drużynami swoich grup. O miano najlepszej drużyny turnieju oprócz naszej akademii walczyły zespoły Gryfa II Sicienko, UKS II Morzycko, AP Calcio Wągrowiec oraz Błękitni Stargard. Nasi zawodnicy od początku do końca byli bezbłędni i ponownie wygrali wszystkie swoje mecze tym samym odnosząc zwycięstwo w całym turnieju.

Turniej pokazał w jak dobrą stronę idzie szkolenie w Juventus Academy. W przeciągu tych dwóch dni było można zaobserwować jak nasi zawodnicy w pełni angażowali się w każdy mecz, jak dobrze wywiązywali się z założeń taktycznych oraz jak dojrzale potrafili rozgrywać piłkę.

J|Academy Bydgoszcz 1:0 Gryf II Sicienko

W całym turnieju zdobyliśmy 29 bramek tracąc tylko 3.