1

2

3

4

5

6

JLIGA 2019.jpg

 

ROCZNIK 2010:

 

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. AP Młode Talenty Toruń  12  36  78-12
2. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO  12  30  84-14
3. Spójnia Białe Błota  12  26  38-20
4. MUKS CWZS Bydgoszcz  12  24  55-31
5. Gwiazda Bydgoszcz  12  20  49-21
6. Juventus Academy Toruń  12 16  40-44
7. Juventus Academy Bydgoszcz NERO  12 15  18-32
8. KS Sportis Łochowo  12  15  31-45
9. Chemik Bydgoszcz  12  11  29-60
10. Tęcza Bydgoszcz  12  10  23-45
11. Wisła Strzelce Górne  12  7  16-53
12. SF Junior Nakło  12  -3  10-93

 

 

5 turniej - 30.03.2019 - FINAŁY

TABELA FINAŁOWA - SERIE C

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki

 

1. Chemik Bydgoszcz  3  7  19-5
2. Tęcza Bydgoszcz  3  7  17-4
3. Wisła Strzelce Górne  3 3  6-12
4. SF Junior Nakło  3 0  0-21

 

 

godz.                                                 30.03.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                               Chemik Bydgoszcz 9:0 SF Junior Nakło
9:00- 9:25                                            Tęcza Bydgoszcz 5:1 Wisła Strzelce Górne
9:30- 9:55                                           Wisła Strzelce Górne 2:7 Chemik Bydgoszcz
10:00- 10:25                                                  SF Junior Nakło 0:9 Tęcza Bydgoszcz
10:30- 10:55                                              Wisła Strzelce Górne 3:0 SF Junior Nakło
11:00 - 11:25                                               Chemik Bydgoszcz 3:3 Tęcza Bydgoszcz

 

 TABELA FINAŁOWA - SERIE B

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki

 

1 Gwiazda Bydgoszcz  3 9  10-4
2 Juventus Academy Toruń  3 6  10-8
3 Juventus Academy Bydgoszcz NERO  3 3  6-7
4 KS Sportis Łochowo  3 0  2-10

 

 

 

godz.                                                 30.03.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                   Gwiazda Bydgoszcz 3:1 KS Sportis Łochowo
12:30- 12:55                           Juventus Academy Toruń 2:4 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:00- 13:25                              Juventus Academy Bydgoszcz Nero 0:2 Gwiazda Bydgoszcz
13:30- 13:55                                      KS Sportis Łochowo 0:3 Juventus Academy Toruń
14:00- 14:25                              Juventus Academy Bydgoszcz Nero 4:1 KS Sportis Łochowo
14:30- 14:55                                      Gwiazda Bydgoszcz 5:3 Juventus Academy Toruń

 

 TABELA FINAŁOWA - SERIE A

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. AP Młode Talenty Toruń 3 9  20-6
2. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 3 6  19-10
3. MUKS CWZS Bydgoszcz
3 3  10-17
4. Spójnia Białe Błota 3 0  5-21

 

 

godz.                                                 30.03.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                       AP Młode Talenty Toruń 4:3 MUKS CWZS Bydgoszcz
16:00- 16:25                            Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 7:1 Spójnia Białe Błota
16:30- 16:55                                              Spójnia Białe Błota 0:8 AP Młode Talenty Toruń
17:00- 17:25                              MUKS CWZS Bydgoszcz 1:9 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
17:30- 17:55                                        Spójnia Białe Błota 4:6 MUKS CWZS Bydgoszcz
18:00- 18:25                              Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 3:8 AP Młode Talenty Toruń

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM:

1 turniej - 05.01.2019

godz 8.30: GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, WISŁA STRZELCE GÓRNE

godz 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, CHEMIK BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz 15:30 MUKS CWZS BYDGOSZCZ, KS SPORTIS ŁOCHOWO, SF JUNIOR NAKŁO, AKADEMIA PIŁKARSKA MŁODE TALENTY TORUŃ

 

 

godz.                                                 05.01.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                              Gwiazda Bydgoszcz 8:0 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
8:55- 9:20                                   Spójnia Białe Błota 2:1 Wisła Strzelce Górne
9:20- 9:45                                Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:3 Spójnia Białe Błota
9:45- 10:10                                     Wisła Strzelce Górne 0:7 Gwiazda Bydgoszcz
10:10- 10:35                              Wisła Strzelce Górne 0:3 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
10:35- 11:00                                        Spójnia Białe Błota 2:2 Gwiazda Bydgoszcz

 

godz.                                                 05.01.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                              Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 4:1 Chemik Bydgoszcz
12:25- 12:50                                   Juventus Academy Toruń 5:2 Tęcza Bydgoszcz
12:50- 13:15                               Chemik Bydgoszcz 3:6 Juventus Academy Toruń
13:15- 13:40                                     Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 4:0 Tęcza Bydgoszcz
13:40- 14:05                                             Tęcza Bydgoszcz 1:3 Chemik Bydgoszcz
14:05- 14:30                         Juventus Academy Bydgoszcz Biacno 3:1 Juventus Academy Toruń

 

godz.                                                 05.01.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                              Muks Cwzs Bydgoszcz 3:2 KS Sportis Łochowo
15:55- 16:20                                 SF Junior Nakło 2:11 Muks Cwzs Bydgoszcz
16:20- 16:45                                AP Młode Talenty Toruń 8:1 KS Sportis Łochowo
16:45- 17:10                                     SF Junior Nakło 1:15 AP Młode Talenty Toruń
16:10- 17:35                                       SF Junior Nakło 1:9 KS Spotis Łochowo
17:35- 18:00                             Muks Cwzs Bydgoszcz 1:4 AP Młode Talenty Toruń

 

 

 2 turniej - 02.02.2019

godz. 8:30: MUKS CWZS BYDGOSZCZ, SF JUNIOR NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 12:00: GWIAZDA BYDGOSZCZ, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, CHEMIK BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, KS SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, WISŁA STRZELCE GÓRNE

 

 

godz.                                                 02.02.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                  MUKS CWZS Bydgoszcz 12 : 0 SF Junior Nakło
8:55- 9:20                                   Juventus Academy Toruń 4:4 Tęcza Bydgoszcz
9:20- 9:45                                          Tęcza Bydgoszcz 6:0 SF Junior Nakło
9:45- 10:10                                 Juventus Academy Toruń 3:4 MUKS CWZS Bydgoszcz
10:10- 10:35                                      Tęcza Bydgoszcz 2:8 MUKS CWZS Bydgoszcz
10:35- 11:00                                       SF Junior Nakło 2:8 Juventus Academy Toruń

 

godz.                                                 02.02.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                  Gwiazda Bydgoszcz 1:3 AP Młode Talenty Toruń
12:25- 12:50                                      Spójnia Białe Błota 5:4 Chemik Bydgoszcz
12:50- 13:15                                      Chemik Bydgoszcz 1:11 Gwiazda Bydgoszcz
13:15- 13:40                                     AP Młode Talenty Toruń 4:3 Spójnia Białe Błota
13:40- 14:05                                     AP Młode Talenty Toruń 8:0 Chemik Bydgoszcz
14:05- 14:30                                       Spójnia Białe Błota 1:1 Gwiazda Bydgoszcz

 

godz.                                                 02.02.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                          Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 14:0 Wisła Strzelce Górne
15:55- 16:20                           KS Sportis Łochowo 0:1 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
16:20- 16:45                             Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 10:2 KS Sportis Łochowo
16:45- 17:10                              Wisła Strzelce Górne 1:2 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
16:10- 17:35                      Juventus Academy Bydgoszcz Nero 1:8 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
17:35- 18:00                                         KS Sportis Łochowo 4:1 Wisła Strzelce Górne

 

 

3 turniej- 23.02.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, KS SPORTIS ŁOCHOWO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA,  MUKS CWZS BYDGOSZCZ, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, WISŁA STRZELCE GÓRNE, SF JUNIOR NAKŁO, CHEMIK BYDGOSZCZ

 

 

godz.                                                 23.02.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                    Juventus Academy Toruń 0:6 Gwiazda Bydgoszcz
9:00- 9:25                                      KS Sportis Łochowo 0:10 AP Młode Talenty Toruń
9:30- 9:55                                     AP Młode Talenty Toruń 8:0 Juventus Academy Toruń
10:00- 10:25                                           Gwiazda Bydgoszcz 4:1 KS Sportis Łochowo
10:30- 10:55                                         Gwiazda Bydgoszcz 1:4 AP Młode Talenty Toruń
11:00 - 11:25                                          KS Sportis Łochowo 2:1 Juventus Academy Toruń

 

godz.                                                 23.02.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                            Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:0 Spójnia Białe Błota
12:30- 12:55                                      MUKS CWZS Bydgoszcz 4:1 Tęcza Bydgoszcz
13:00- 13:25                               Tęcza Bydgoszcz 2:1 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:30- 13:55                                     Spójnia Białe Błota 4:1 MUKS CWZS Bydgoszcz
14:00- 14:25                              MUKS CWZS Bydgoszcz 1:4 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
14:30- 14:55                                             Tęcza Bydgoszcz 0:7 Spójnia Białe Błota

 

 

 
 
godz.                                                 23.02.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                              SF Junior Nakło 2:4  Wisła Strzelce Górne
16:00- 16:25                            Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 10:0 Chemik Bydgoszcz
16:30- 16:55                             Wisła Strzelce Górne 0:7 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
17:00- 17:25                                             Chemik Bydgoszcz 2:2 SF Junior Nakło
17:30- 17:55                                Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 17:0 SF Junior Nakło
18:00- 18:25                                         Wisła Strzelce Górne 2:2 Chemik Bydgoszcz

 

 

 

4 turniej - 09.03.2019

godz 8:30 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, KS SPORTIS ŁOCHOWO, WISŁA STRZELCE GÓRNE, SF JUNIOR NAKŁO

godz 12:00 CHEMIK BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, TĘCZA BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz 15:30  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

 

 

godz.                                                 09.03.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                                    Spójnia Białe Błota 4:1 KS Sportis Łochowo
9:00- 9:25                                              Wisła Strzelce Górne 3:0 SF Junior Nakło (walkower)
9:30- 9:55                                            SF Junior Nakło 0:3 Spojnia Białe Błota   (walkower)
10:00- 10:25                                              KS Sportis Łochowo 6:2 Wisła Strzelce Górne
10:30- 10:55                                               Wisła Strzelce Górne 2:4 Spójnia Białe Błota
11:00 - 11:25                                                  KS Sportis Łochowo 0:3 SF Junior Nakło   (walkower)

 

godz.                                                 09.03.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                            Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:4 Chemik Bydgoszcz
12:30- 12:55                                    AP Młode Talenty Toruń 6:0 Tęcza Bydgoszcz
13:00- 13:25                               Tęcza Bydgoszcz 2:0 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:30- 13:55                                         Chemik Bydgoszcz 4:6 AP Młode Talenty Toruń
14:00- 14:25                              AP Młode Talenty Toruń 3:0 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
14:30- 14:55                                             Tęcza Bydgoszcz 3:4 Chemik Bydgoszcz

 

 

godz.                                                 09.03.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                           Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 3:4 MUKS CWZS Bydgoszcz
16:00- 16:25                                      Juventus Academy Toruń 4:5 Gwiazda Bydgoszcz
16:30- 16:55                               Gwiazda Bydgoszcz 2:3 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
17:00- 17:25                                       MUKS CWZS Bydgoszcz 4:5 Juventus Academy Toruń
17:30- 17:55                              Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 1:3 Juventus Academy Toruń
18:00- 18:25                                            MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1 Gwiazda Bydgoszcz