1

2

3

4

5

6

JLIGA 2019.jpg

 

ROCZNIK 2011:

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. AP Młode Talenty Toruń  9 24  52-10
2. Polonia Bydgoszcz  9 24  33-17
3. MUKS CWZS Bydgoszcz  9 22  39-15
4. Juventus Academy Toruń  9 21  24-11
5. Młoda Włocławianka Włocławek  9 15  33-21
6. Chemik Bydgoszcz  9 15  27-22
7. Tęcza Bydgoszcz  9 12  32-29
8. KS Sportis Łochowo  9 10 17-20
9. Juventus Academy Bydgoszcz NERO  9 9  26-35
10. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO  9 3  24-46
11. KKP Bydgoszcz  9 3  8-30
12. Gwiazda Bydgoszcz  9 3  15-60

 

 

HARMONOGRAM:

 

1 turniej - 12.01.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, CHEMIK BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

godz. 12:00: MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, POLONIA BYDGOSZCZ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 15:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, KKP BYDGOSZCZ, TĘCZA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

 

 

godz.                                                 12.01.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                   Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 2:5 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
8:55- 9:20                                   Chemik Bydgoszcz 2:3 Muks Cwzs Bydgoszcz
9:20- 9:45                                Juventus Academy Bydgoszcz Nero 0:5 Chemik Bydgoszcz
9:45- 10:10                             Muks Cwzs Bydgoszcz 7:1 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:10- 10:35                              Chemik Bydgoszcz  6:4 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:35- 11:00                            Juventus Academy Bydgoszcz Nero 1:5 Muks Cwzs Bydgoszcz

 

godz.                                                12.01.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                             Młoda Włocławianka Włocławek 1:4 Polonia Bydgoszcz
12:25- 12:50                                   Gwiazda Bydgoszcz 0:8 AP Młode Talenty Toruń
12:50- 13:15                                        Gwiazda Bydgoszcz 2:5 Polonia Bydgoszcz
13:15- 13:40                              AP Młode Talenty Toruń 6:4   Młoda Włocławianka Włocławek
13:40- 14:05                                   Młoda Włocławianka Włocławek 11:2 Gwiazda Bydgoszcz
14:05- 14:30                                    Polonia Bydgoszcz 0:3 AP Młode Talenty Toruń

 

 

godz.                                                 12.01.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                      KS Sportis Łochowo 1:0 KKP Bydgoszcz
15:55- 16:20                                    KKP Bydgoszcz 0:2  Juventus Academy Toruń
16:20- 16:45                                    Juventus Academy Toruń 4:6 Tęcza Bydgoszcz
16:45- 17:10                                    Tęcza Bydgoszcz 4:2 KS Sportis Łochowo
17:10- 17:35                                      KKP Bydgoszcz 1:7 Tęcza Bydgoszcz
17:35- 18:00                                   Juventus Academy Toruń 1:0 KS Sportis Łochowo

 

2 turniej - 03.02.2019

godz. 8:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, TĘCZA BYDGOSZCZ, CHEMIK BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

godz. 12:00: POLONIA BYDGOSZCZ, KKP BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 15:30: MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

 

 

godz.                                                 03.02.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                     KS Sportis Łochowo 4:3 Tęcza Bydgoszcz
9:00- 9:25                                Chemik Bydgoszcz 1:4 MUKS CWZS Bydgoszcz
9:30- 9:55                                        Tęcza Bydgoszcz 3:4 Chemik Bydgoszcz
10:00- 10:25                                MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 KS Sportis Łochowo
10:30- 10:55                                      KS Sportis Łochowo 4:0 Chemik Bydgoszcz
11:00- 11:25                                 Tęcza Bydgoszcz 3:6 MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

godz.                                                03.02.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                          Polonia Bydgoszcz 5:1 KKP Bydgoszcz
12:30- 12:55                           Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 0:5 AP Młode Talenty Toruń
13:00- 13:25                                   KKP Bydgoszcz 5:2 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
13:30- 13:55                                            AP Młode Talenty Toruń 1:2 Polonia Bydgoszcz
14:00- 14:25                                          KKP Bydgoszcz 0:4 Młode Talenty Toruń
14:30- 14:55                             Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 7:8 Polonia Bydgoszcz

 

 

godz.                                                 03.02.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                Młoda Włocławianka Włocławek 6:0 Gwiazda Bydgoszcz
16:00- 16:25                             Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:4 Juventus Academy Toruń
16:30- 16:55                                Juventus Academy Toruń 2:0 Młoda Włocławianka Włocławek
17:00- 17:25                                Gwiazda Bydgoszcz 2:7 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
17:30- 17:55                                        Gwiazda Bydgoszcz 0:6 Juventus Academy Toruń
18:00- 18:25                            Juventus Academy Bydgoszcz Nero 3:6 Młoda Włocławianka Włocławek

 

3 turniej- 17.02.2019

godz. 8:30: MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, CHEMIK BYDGOSZCZ, KKP BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 15:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, POLONIA BYDGOSZCZ

 

 

godz.                                                 17.02.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                             KKP Bydgoszcz 1:5 Chemik Bydgoszcz
9:00- 9:25                                    Chemik Bydgoszcz 1:2 Juventus Academy Toruń
9:30- 9:55                                    Młoda Włocławianka Włocławek 2:0 KKP Bydgoszcz
10:00- 10:25                                  Chemik Bydgoszcz 3:1 Młoda Włocławianka Włocławek
10:30- 10:55                                       KKP Bydgoszcz  0:2 Juventus Academy Toruń
11:00- 11:25                                Młoda Włocławianka Włocławek 2:1 Juventus Academy Toruń

 

 

godz.                                                17.02.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                              Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:6 AP Młode Talenty Toruń
12:30- 12:55                           Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 1:4 Tęcza Bydgoszcz
13:00- 13:25                                   Tęcza Bydgoszcz 1:3 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:30- 13:55                                 AP Młode Talenty Toruń 5:1 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
14:00- 14:25                                           Tęcza Bydgoszcz 1:4 AP Młode Talenty Toruń
14:30- 14:55                        Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 6:1 Juventus Academy Bydgoszcz Nero

 

 

 

godz.                                                 17.02.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                            KS Sportis Łochowo 4:5 Gwiazda Bydgoszcz
16:00- 16:25                                          MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2 Polonia Bydgoszcz
16:30- 16:55                                           Polonia Bydgoszcz 2:0 KS Sportis Łochowo
17:00- 17:25                                        Gwiazda Bydgoszcz 3:8 MUKS CWZS Bydgoszcz
17:30- 17:55                                        MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2 KS Sportis Łochowo
18:00- 18:25                                           Polonia Bydgoszcz 5:1 Gwiazda Bydgoszcz

 

4 turniej - 10.03.2019

godz 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, POLONIA BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

godz 12:00 GWIAZDA BYDGOSZCZ, KKP BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, KS SPORTIS ŁOCHOWO, CHEMIK BYDGOSZCZ

 

5 turniej - 31.03.2019 - FINAŁ