1

2

3

4

5

6

JLIGA 2019.jpg

 

ROCZNIK 2012:

1. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

2. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO

3. KS SPORTIS ŁOCHOWO

4.SF JUNIOR I NAKŁO

5. WISEŁKA FORDON II

6. GWIAZDA BYDGOSZCZ

7. AP MŁODE TALENTY TORUŃ

8. WISEŁKA FORDON I

9. JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

10. SF JUNIOR II NAKŁO

11. MUKS CWZS BYDGOSZCZ

12. KS SPORTIS II ŁOCHOWO

 

5 turniej - 14.04.2019 - FINAŁY

SERIE C - GODZ 8.30

Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

Gwiazda Bydgoszcz

SFJunior II Nakło

KS Sportis II Łochowo

 

godz.                                                 14.04.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : Gwiazda Bydgoszcz
9:00- 9:25                                             SF Junior II Nakło : KS Sportis II Łochowo
9:30- 9:55                                  KS Sportis II Łochowo : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:00- 10:25                                                Gwiazda Bydgoszcz : SF Junior II Nakło
10:30- 10:55                                             KS Sportis II Łochowo : Gwiazda Bydgoszcz
11:00- 11:25                             Juventus Acacdemy Bydgoszcz Bianco : SF Junior II Nakło

 

SERIE B - GODZ. 12.00

Wisełka II Fordon

KS Sportis II Łochowo

Juventus Academy Toruń

SF Junior II Nakło

 

godz.                                                14.04.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                           Wisełka II Fordon : KS Sportis Łochowo
12:30- 12:55                                           Juventus Academy Toruń : SF Junior Nakło
13:00- 13:25                                              SF Junior Nakło : Wisełka II Fordon
13:30- 13:55                                       KS Sportis Łochowo : Juventus Academy Toruń
14:00- 14:25                                            SF Junior Nakło : KS Sportis Łochowo
14:30- 14:55                                       Wisełka II Fordon : Juventus Academy Toruń

 

SERIE A - GODZ 15.30

MUKS CWZS Bydgoszcz

Wisełka I Fordon

AP Młode Talenty Toruń

Juventus Academy Bydgoszcz Nero

 

godz.                                                 14.04.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                    MUKS CWZS Bydgoszcz : Wisełka Fordon
16:00- 16:25                               AP Młode Talenty Toruń : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
16:30- 16:55                                Juventus Academy Bydgoszcz Neri : MUKS CWZS Bydgoszcz
17:00- 17:25                                                Wisełka Fordon : AP Młode Talenty Toruń
17:30- 17:55                                        Juventus Academy Bydgoszcz Nero : Wisełka Fordon
18:00- 18:25                                       AP Młode Talenty Toruń : MUKS CWZS Bydgoszcz

HARMONOGRAM:

 

 

1 turniej - 27.01.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, KS SPORTIS ŁOCHOWO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

godz. 12:00: WISEŁKA FORDON I, WISEŁKA FORDON II, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 15:30: SF JUNIOR I NAKŁO, SF JUNIOR II NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, KS SPORTIS II ŁOCHOWO

 

 

godz.                                                 27.01.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                    Juventus Academy Toruń : KS Sportis Łochowo
8:55- 9:20                                   Gwiazda Bydgoszcz : MUKS CWZS Bydgoszcz
9:20- 9:45                                MUKS CWZS Bydgoszcz : Juventus Academy Toruń
9:45- 10:10                                     KS Sportis Łochowo : Gwiazda Bydgoszcz
10:10- 10:35                              KS Sportis Łochowo : MUKS CWZS Bydgoszcz
10:35- 11:00                                  Juventus Academy Toruń : Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

godz.                                                 27.01.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                              Wisełka Fordon I : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
12:25- 12:50                                          Wisełka Fordon II : AP Młode Talenty Toruń
12:50- 13:15                                Juventus Academy Bydgoszcz Nero : Wisełka Fordon II
13:15- 13:40                                         AP Młode Talenty Toruń : Wisełka Fordon I
13:40- 14:05                                             Wisełka Fordon I : Wisełka Fordon II
14:05- 14:30                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero : AP Młode Talenty Toruń

 

 

 

godz.                                                 27.01.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                             SF Junior Nakło I : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
15:55- 16:20                                    SF Junior Nakło II : KS Sportis Łochowo II
16:20- 16:45                             Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : SF Junior Nakło II
16:45- 17:10                                     KS Sportis Łochowo II : SF Junior Nakło I
16:10- 17:35                      Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : KS Sportis Łochowo II
17:35- 18:00                                        SF Junior Nakło I : SF Junior Nakło II

 

2 turniej - 09.02.2019

godz. 8:30: SF JUNIOR I NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

godz. 12:00: KS SPORTIS ŁOCHOWO, SF JUNIOR II NAKŁO, WISEŁKA I FORDON, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, WISEŁKA II FORDON, KS SPORTIS II ŁOCHOWO

 

 

godz.                                                 09.02.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                 SF Junior Nakło : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
9:00- 9:25                              AP MłodeTalenty Toruń : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
9:30- 9:55                                  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : SF Junior Nakło
10:00- 10:25                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero : AP Młode Talenty Toruń
10:30- 10:55                                             AP Młode Talenty Toruń : SF Junior Nakło
11:00- 11:25                       Juventus Acacdemy Bydgoszcz Bianco : Juventus Academy Bydgoszcz Nero

 

 

 

 

godz.                                                09.02.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                 KS Sportis Łochowo : SF II Junior Nakło
12:30- 12:55                                         Wisełka I Fordon : MUKS CWZS Bydgoszcz
13:00- 13:25                                   MUKS CWZS Bydgoszcz : KS Sportis Łochowo
13:30- 13:55                                                SF Junior II Nakło : Wisełka I Fordon
14:00- 14:25                                          Wisełka I Fordon : KS Sportis Łochowo
14:30- 14:55                                       SF II Junior Nakło : MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

 

 

godz.                                                 09.02.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                Juventus Academy Toruń : Gwiazda Bydgoszcz
16:00- 16:25                                     Wisełka II Fordon : KS Sportis II Łochowo
16:30- 16:55                                        Gwiazda Bydgoszcz : Wisełka II Fordon
17:00- 17:25                                 KS Sportis II Łochowo : Juventus Academy Toruń
17:30- 17:55                                        Juventus Academy Toruń : Wisełka II Fordon
18:00- 18:25                                              Gwiazda Bydgoszcz : KS Sportis II Łochowo

 

 

3 turniej - 02.03.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, SF JUNIOR II NAKŁO, KS SPORTIS II ŁOCHOWO

godz. 12:00: SF JUNIOR I NAKŁO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, KS SPORTIS ŁOCHOWO

godz. 15:30: MUKS CWZS BYDGOSZCZ, WISEŁKA I FORDON, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, WISEŁKA II FORDON

 

 

godz.                                                 02.03.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                 Juventus Academy Toruń : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
9:00- 9:25                                           SF Junior II Nakło : KS Sprotis II Łochowo
9:30- 9:55                                      Juventus Academy Bydgoszcz Nero : SF Junior II Nakło
10:00- 10:25                                       KS Sportis II Łochowo : Juventus Academy Toruń
10:30- 10:55                                Juventus Academy Bydgoszcz Nero : KS Sportis II Łochowo
11:00- 11:25                                      Juventus Academy Toruń : SF Junior II Nakło

 

 

 

godz.                                                02.03.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                             SF Junior I Nakło : Gwiazda Bydgoszcz
12:30- 12:55                                     AP Młode Talenty Toruń : KS Sportis Łochowo
13:00- 13:25                                            KS Sportis Łochowo : SF Junior I Nakło
13:30- 13:55                                   Gwiazda Bydgoszcz : AP Młode Talenty Toruń
14:00- 14:25                                          AP Młode Talenty Toruń : SF Junior I Nakło
14:30- 14:55                                       KS Sportis Łochowo : Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

godz.                                                 02.03.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                     MUKS CWZS Bydgoszcz : Wisełka I Fordon
16:00- 16:25                                  Wisełka II Fordon : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
16:30- 16:55                                   Juventus Academy Bianco : MUKS CWZS Bydgoszcz
17:00- 17:25                                                  Wisełka I Fordon : Wisełka II Fordon
17:30- 17:55                                  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : Wisełka I Fordon
18:00- 18:25                                        Wisełka II Fordon : MUKS CWZS Bydgoszcz

 

4 turniej - 23.03.2019

godz. 8:30: WISEŁKA II FORDON, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, KS SPORTIS ŁOCHOWO, KS SPORTIS II ŁOCHOWO

godz. 12:00: WISEŁKA I FORDON, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, SF JUNIOR I NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO

godz. 15:30: GWIAZDA BYDGOSZCZ, SF JUNIOR II NAKŁO, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

 

 

godz.                                                 23.03.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                           Wisełka II Fordon : AP Młode Talenty Toruń
9:00- 9:25                                           AP Młode Talenty Toruń : KS Sportis II Łochowo
9:30- 9:55                                            KS Sportis Łochowo : Wisełka II Fordon
10:00- 10:25                                            AP Młode Talenty Toruń : KS Sportis Łochowo
10:30- 10:55                                                Wisełka Fordon : KS Sportis II Łochowo
11:00- 11:25                                              Sportis II Łochowo : KS Sportis Łochowo

 

 

godz.                                                23.03.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                  Juventus Academy Bydgoszcz Nero : Wisełka I Fordon
12:30- 12:55                                     SF Junior Nakło : Juventus Academy Toruń
13:00- 13:25                              Juventus Academy Toruń : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:30- 13:55                                            Wisełka II Fordon : SF Junior Nakło
14:00- 14:25                                  SF Junior  Nakło : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
14:30- 14:55                                       Juventus Academy Toruń : Wisełka II Fordon

 

 

 

godz.                                                 23.03.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                             MUKS CWZS Bydgoszcz : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
16:00- 16:25                                    Gwiazda Bydgoszcz : SF Junior II Nakło
16:30- 16:55                              Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : Gwiazda Bydgoszcz
17:00- 17:25                                          SF Junior II Nakło : MUKS CWZS Bydgoszcz
17:30- 17:55                                  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : SF Junior II Nakło
18:00- 18:25                                        Gwiazda Bydgoszcz : MUKS CWZS Bydgoszcz

 

5 turniej - 13.04.2019 - FINAŁ