1

2

3

J|Liga 2019/2020

 

ROCZNIK 2013:

1. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

2. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO

3. KS SPORTIS ŁOCHOWO

4.SF JUNIOR I NAKŁO

5. CHEMIK BYDGOSZCZ

6. GWIAZDA BYDGOSZCZ

7. AP MŁODE TALENTY TORUŃ

8. CHEMIK BYDGOSZCZ II

9. MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW

10. VICTORIA NIEMCZ

11. MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK

12. DK - DZIKA KARTA

 

 

 

HARMONOGRAM:

 

 

1 turniej :

24.11.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BIANCO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, CHEMIK BYDGOSZCZ, KS SPORTIS ŁOCHOWO,

godz. 12:00: MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, GWIAZDA BYDGOSZCZ, CHEMIK BYDGOSZCZ II, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO

14.12.2019

godz. 15:30: VICTORIA NIEMCZ, MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW, SF JUNIOR NAKŁO, 12

 

 

godz.

                                                24.11.2019 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Młode Talenty Toruń

9:00- 9:30

Chemik Bydgoszcz I : Sportis Łochowo

9:30- 10:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Chemik Bydgoszcz I

10:00- 10:30

Młode Talenty Toruń : Sportis Łochowo

10:30- 11:00

Chemik Bydgoszcz I : Młode Talenty Toruń

11:00- 11:30

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Sportis Łochowo

 

 

 

 

godz.

                                                24.11.2019 - godz. 12:00

12:00- 12.30

Młoda Włocławianka : Gwiazda Bydgoszcz

12:30 - 13:00

Chemik Bydgoszcz II : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

13:00- 13:30

Młoda Włocławianka : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

13:30- 14:00

Gwiazda Bydgoszcz : Chemik Bydgoszcz II

14:00- 14:30

Młoda Włocławianka : Chemik Bydgoszcz II

14:30- 15:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO : Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

 

godz.

                                        14.12.2019 – godz. 8:30

8:30- 9:00

                             Victoria Niemcz : Mały Piłkarz Inowrocław

9:00-9:30

                                                Junior Nakło : 12

9:30-10:00

                                              12 : Victoria Niemcz

10:00-10:30

                                   Mały Piłkarz Inowrocław : Junior Nakło

10:30-11:00

                                       Victoria Niemcz : Junior Nakło

11:00-11:30

                                          Mały Piłkarz Inowrocław : 12

 

 

2 turniej:

30.11.2019

godz. 12:00: GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, SF JUNIOR NAKŁO, VICTORIA NIEMCZ

godz. 15:30: MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW, KS SPORTIS ŁOCHOWO, 12

01.12.2019

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, CHEMIK BYDGOSZCZ, CHEMIK BYDGOSZCZ II, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

 

 

godz.

                                                30.11.2019 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Gwiazda Bydgoszcz : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

12:30- 13:00

Junior Nakło : Victoria Niemcz

13:00- 13:30

Junior Nakło : Gwiazda Bydgoszcz 

13:30- 14:00

Victoria Niemcz : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

14:00- 14:30

Gwiazda Bydgoszcz : Victoria Niemcz

14:30- 15:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Junior Nakło

 

 

 

 

godz.

                                                30.11.2019 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Młoda Włocławianka : Mały Piłkarz Inowrocław

16:00- 16:30

Sportis Łochowo : 12

16:30- 17:00

Młoda Włocławianka : 12

17:00- 17:30

Mały Piłkarz Inowrocław : Sportis Łochowo

17:30- 18:00

Młoda Włocławianka : Sportis Łochowo

18:00- 18:30

12 : Mały Piłkarz Inowrocław

 

 

 

 

godz.

1.12.2019 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Chemik Bydgoszcz I : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

9:00-9:30

Chemik Bydgoszcz II : Młode Talenty Toruń

9:30-10:00

Młode Talenty Toruń : Chemik Bydgoszcz I

10:00-10:30

Juventus Academy Bydgoszcz NERO : Chemik Bydgoszcz II

10:30-11:00

Chemik Bydgoszcz I : Chemik Bydgoszcz II

11:00-11:30

Juventus Academy Bydgoszcz NERO : Młode Talenty Toruń

 

 

 3 turniej:

25.01.2020

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 12:00: CHEMIK BYDGOSZCZ, VICTORIA NIEMCZ, CHEMIK BYDGOSZCZ II, MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, KS SPORTIS ŁOCHOWO, SF JUNIOR NAKŁO, 12

 

 

godz.

25.01.2020 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Gwiazda Bydgoszcz 

9:00-9:30

Młoda Włocławianka : Młode Talenty Toruń

9:30-10:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Młode Talenty Toruń

10:00-10:30

Młoda Włocławianka : Gwiazda Bydgoszcz 

10:30-11:00

Gwiazda Bydgoszcz : Młode Talenty Toruń

11:00-11:30

Młoda Włocławianka : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

 

 

 

 

godz.

                                                25.01.2020 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Chemik Bydgoszcz I : Victoria Niemcz

12:30- 13:00

Chemik Bydgoszcz II : Mały Piłkarz Inowrocław

13:00- 13:30

Mały Piłkarz Inowrocław : Chemik Bydgoszcz I

13:30- 14:00

Chemik Bydgoszcz II : Victoria Niemcz

14:00- 14:30

Chemik Bydgoszcz II : Chemik Bydgoszcz I

14:30- 15:00

Victoria Niemcz : Mały Piłkarz Inowrocław

 

 

 

 

godz.

                                                25.01.2020 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Sportis Łochowo : Junior Nakło

16:00- 16:30

Juventus Academy Bydgoszcz NERO : 12

16:30- 17:00

12 : Sportis Łochowo

17:00- 17:30

Junior Nakło : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

17:30- 18:00

Sportis Łochowo : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

18:00- 18:30

Junior Nakło : 12

 

 

4 turniej:

15.02.2020

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, CHEMIK BYDGOSZCZ II, KS SPORTIS ŁOCHOWO, MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW

godz. 12:00: GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, CHEMIK BYDGOSZCZ, SF JUNIOR NAKŁO

godz. 15:30: AP MŁODE TALENTY TORUŃ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, VICTORIA NIEMCZ, 12

 

 

godz.

15.02.2020 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Chemik Bydgoszcz II

9:00-9:30

Sportis Łochowo : Mały Piłkarz Inowrocław

9:30-10:00

Mały Piłkarz Inowrocław : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

10:00-10:30

Chemik Bydgoszcz II : Sportis Łochowo

10:30-11:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Sportis Łochowo

11:00-11:30

Chemik Bydgoszcz II : Mały Piłkarz Inowrocław

 

 

 

 

godz.

                                                15.02.2020 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Gwiazda Bydgoszcz : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

12:30- 13:00

Chemik Bydgoszcz I : Junior Nakło

13:00- 13:30

Chemik Bydgoszcz I : Gwiazda Bydgoszcz 

13:30- 14:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO : Junior Nakło

14:00- 14:30

Junior Nakło : Gwiazda Bydgoszcz 

14:30- 15:00

Chemik Bydgoszcz I : Juventus Academy Bydgoszcz NERO

 

 

 

godz.

                                                15.02.2020 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Młode Talenty Toruń : Młoda Włocławianka

16:00- 16:30

12 : Victoria Niemcz

16:30- 17:00

Młode Talenty Toruń : Victoria Niemcz

17:00- 17:30

Młoda Włocławianka : 12

17:30- 18:00

Młode Talenty Toruń : 12

18:00- 18:30

Victoria Niemcz : Młoda Włocławianka

 

 

 

5 turniej:

14.03.2020

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, CHEMIK BYDGOSZCZ, SF JUNIOR NAKŁO, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK

godz. 12:00: VICTORIA, CHEMIK BYDGOSZCZ II, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, KS SPORTIS ŁOCHOWO

godz. 15:30: AP MŁODE TALENTY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MAŁY PIŁKARZ INOWROCŁAW, 12

 

 

 

godz.

14.03.2020 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Chemik Bydgoszcz I : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

9:00-9:30

Junior Nakło : Młoda Włocławianka

9:30-10:00

Chemik Bydgoszcz I : Młoda Włocławianka

10:00-10:30

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO : Junior Nakło

10:30-11:00

Chemik Bydgoszcz I : Junior Nakło

11:00-11:30

Młoda Włocławianka : Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

 

 

 

 

godz.

                                                14.03.2020 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Victoria Niemcz : Chemik Bydgoszcz II

12:30- 13:00

Juventus Bydgoszcz Nero : Sportis Łochowo

13:00- 13:30

Juventus Bydgoszcz Nero : Victoria Niemcz

13:30- 14:00

Chemik Bydgoszcz II : Sportis Łochowo

14:00- 14:30

Sportis Łochowo : Victoria Niemcz

14:30- 15:00

Juventus Bydgoszcz Nero : Chemik Bydgoszcz II

 

 

 

 

godz.

                                                14.03.2020 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Młode Talenty Toruń : Gwiazda Bydgoszcz 

16:00- 16:30

Mały Piłkarz Inowrocław : 12

16:30- 17:00

Młode Talenty Toruń : Mały Piłkarz Inowrocław

17:00- 17:30

Gwiazda Bydgoszcz : 12

17:30- 18:00

Młode Talenty Toruń : 12

18:00- 18:30

Mały Piłkarz Inowrocław : Gwiazda Bydgoszcz