1

2

3

 

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 19.08.2019

( plan treninów na hali i balonie sezon 11.2019/3.2020 - GOTOWY - DRUGA TABELA  )

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

BARTODZIEJE 1. KHEDIRA

_J025883_501x752.png

 
 

17:00- 18:30

ul. Bałtycka

     

18:30- 20:00

ul. Bałtycka

BARTODZIEJE 2. RABIOT

rabiot.png 

   

17:00 - 18:30

ul. Gajowa 

 

17:00 - 18:30

ul. Bałtycka 

BARTODZIEJE 3. BUFFON

 buffon.png

     

17:00- 18:15

ul. Bałtycka

   17:45- 19:00

ul. Bałycka

BARTODZIEJE 4. DEMIRAL

demiral.png

17:30- 18:30

ul. Bałtycka

     

16:45- 17:45

ul. Bałtycka

BŁONIE 1. BERNARDESCHI

 bernardeschi.png

18:15 -19:45

ul Słoneczna

   

17:30 -19:00

ul Nowogrodzka

 

BŁONIE 2. BONUCCI

 bonucci.png

17:00 - 18:15

ul. Słoneczna

       

18:00 -19:15

ul. Słoneczna 

BŁONIE 3. HIGUAIN

  higuain.png

17:00 -18:00

ul. Słoneczna

       

17:00 -18:00

ul. Słoneczna

 FORDON 1. RAMSEY

 ramsey.png

18:00 -19:30

ul Sielska

       

18:00 -19:30

ul Sielska

FORDON 2. DANILO

17:00 -18:00

ul. Sielska

     

17:00-18:00

ul. Sielska

OSOWA GORA 1. CUADRADO

cuadrado.png

 

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

   

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

 

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

sandro.png

 

 17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

   

17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA BŁONIE


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

       

 17:00 - 17:45

ul. Nowodworska

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA BARTODZIEJE


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

 16:45 - 17:30

ul. Bałtycka

 

 

 

 

TRENINGI OKRES ZIMOWY 

Plan treningów obowiązujący od 04.11.2019r. do 03.2020r 

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

BARTODZIEJE 1. KHEDIRA

_J025883_501x752.png

 
 

17:00- 18:30

ul. Karłowicza

     

18:30- 20:00

ul. Bałtycka

BARTODZIEJE 2. RABIOT

rabiot.png 

   

18:00 - 19:30

ul. Pestalloziego

 

17:00 - 18:30

ul. Bałtycka 

BARTODZIEJE 3. BUFFON

 buffon.png

     

17:00- 18:15

ul. Bałtycka

   17:45- 19:00

ul. Bałycka

BARTODZIEJE 4. DEMIRAL

demiral.png

17:30- 18:30

ul. Bałtycka

     

16:45- 17:45

ul. Bałtycka

BŁONIE 1. BERNARDESCHI

 bernardeschi.png

18:00 -19:30

ul Słoneczna

   

17:00 -18:30

ul Karłowicza

 

BŁONIE 2. BONUCCI

 bonucci.png

18:00 -19:15

ul. Stawowa

       

17:00 -18:15

ul. Karłowicza

BŁONIE 3. HIGUAIN

  higuain.png

17:00 -18:00

ul. Stawowa

       

17:30 -18:30

ul. Karłowicza

 FORDON 1. RAMSEY

 ramsey.png

18:00 -19:30

ul Pod Reglami

       

18:45 -20:15

ul Pod Reglami

FORDON 2. DANILO

17:00 -18:00

ul. Pod Reglami

     

17:45-18:45

ul. Pod Reglami

OSOWA GORA 1. CUADRADO

cuadrado.png

 

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

   

  

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

sandro.png

 

 17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

     

17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA BŁONIE


5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png 

       

 17:00- 17:45

ul. Nowodworska

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

GRUPA BARTODZIEJE

 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

 16:45 - 17:30

ul. Bałtycka