1

2

3

 

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 19.08.2019

( plan treninów na hali i balonie sezon 11.2019/3.2020 - GOTOWY - DRUGA TABELA  )

 

 

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. RONALDO

ronaldo.png

19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 Trening motoryczny

godziny ustalane

indywidualnie z trenerem

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 

19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 2. SZCZĘSNY

szczesny.png

Trening motoryczny

18:00- 19:00

ul. Karłowicza

17:30- 19:00

ul. Słowiańska

 

18.00- 19.30

ul. Słowiańska

 19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 3. DE LIGT

de ligt.png 

 

19:00 - 20:30

ul. Słowiańska

  

Trening motoryczny

godziny ustalane

indywidualnie z trenerem

 

19.00- 20.30

ul. Słowiańska

   

19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 4. DYBALA

dybala.png

 

17:00- 18:30

ul. Pestalloziego

18:30 - 20:00

ul. Bałtycka 59

 

 18:30 -20:00

ul. Kcyńska

GRUPA 5. MANDZUKIC

mandzukic.png


 

18:30- 20:00

ul. Gajowa


 

17:00-18:30

ul. Pestalozziego  

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

 

GRUPA 6. MATUIDI

matuidi.png


 

17:00-18:30

ul. Gajowa

18.30-20:00 

ul. Pestalozziego

17:00-18:30

ul. Pestalozziego

 

GRUPA 7. CHIELLINI

chiellini.png

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

  

17:00-18:30

ul. Bałtycka 59

 

  

17.00-18:30 

ul. Kcyńska

GRUPA 8. PJANIC

pjanic.png

 

17:00- 18:30

ul. Stawowa

 

17:00 -18:30

ul. Stawowa

 

GRUPA 9. DOUGLAS COSTA

costa.png

 

18:30 -19:45

ul. Stawowa

   

18:30 -19:45

ul. Stawowa

 

 

 

TRENINGI OKRES ZIMOWY 

Plan treningów obowiązujący od 04.11.2019r. do 03.2020r

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. RONALDO

ronaldo.png

19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 Trening motoryczny

godziny ustalane

indywidualnie z trenerem

 19.00- 20.30

ul. Słowiańska

 

19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 2. SZCZĘSNY

szczesny.png

Trening motoryczny

18:00- 19:00

ul. Karłowicza

17:30- 19:00

ul. Słowiańska

 

18.00- 19.30

ul. Słowiańska

 19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 3. DE LIGT

de ligt.png 

 

19:00 - 20:30

ul. Słowiańska

  

Trening motoryczny

godziny ustalane

indywidualnie z trenerem

 

19.00- 20.30

ul. Słowiańska

   

19:30 -21:00

ul. Słowiańska

GRUPA 4. DYBALA

dybala.png

 

17:00- 18:30

ul. Pestalloziego

18:30 - 20:00

ul. Śląska

 

 18:30 -20:00

ul. Kcyńska

GRUPA 5. MANDZUKIC

mandzukic.png


 

18:30- 20:00

ul. Gajowa


 

17:00-18:30

ul. Pestalozziego  

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

 

GRUPA 6. MATUIDI

matuidi.png


 

17:00-18:30

ul. Gajowa

18.30-20:00 

ul. Pestalozziego

17:00-18:30

ul. Pestalozziego

 

GRUPA 7. CHIELLINI

chiellini.png

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

  

17:00-18:30

ul. Śląska

 

  

17.00-18:30 

ul. Kcyńska

GRUPA 8. PJANIC

pjanic.png

 

17:30 -19:00

ul. Nowodworska

 

18:00 19:30

ul. Karłowicza

 

GRUPA 9. DOUGLAS COSTA

costa.png

 

17:45 - 19:00

ul. Karłowicza

   

17:45- 19:00

ul. Nowodworska