1

2

3

J|Liga 2019/2020

 

 

FINAŁY J|LIGA 2020 - ROCZNIK 2011:

 

FINAŁ SERIE D -> 20.06.2020 - GODZ. 8:30

1.ZAWISZA II BYDGOSZCZ              16 PKT

2. ZAWISZA BYDGOSZCZ               13 PKT 

3. KS SPORTIS ŁOCHOWO              12 PKT

4. JUVENTUS ACADEMY TORUŃ    0 PKT 

 

godz.

                                                20.06.2020 - godz. 8:30

8:30- 8:55

                             KS SPORTIS ŁOCHOWO 2:4 ZAWISZA BYDGOSZCZ

9:00- 9:25

                             ZAWISZA II BYDGOSZCZ 1:1 ZAWISZA BYDGOSZCZ 

9:30- 9:55

                             ZAWISZA II BYDGOSZCZ 1:3 KS SPORTIS ŁOCHOWO 

10:00- 10:25

                       

10:30- 10:55

                                

11:00- 11:25

                            

 

FINAŁ SERIE C -> 20.06.2020 - GODZ. 12:00

1. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO                        21 PKT

2. GWIAZDA BYDGOSZCZ                                                        18 PKT                                             

3. CHEMIK II BYDGOSZCZ                                                        17 PKT

4.  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO                   16 PKT

 

godz.

                                                20.06.2020 - godz. 12:00

12:00- 12.25

                JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 6:1 GWIAZDA BYDGOSZCZ

12:30 - 12:55

              CHEMIK II BYDGOSZCZ 0:3 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

13:00- 13:25

 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 0:0 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

13:30- 13:55

                           CHEMIK II BYDGOSZCZ 1:5 GWIAZDA BYDGOSZCZ

14:00- 14:25

        JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 1:2 CHEMIK II BYDGOSZCZ

14:30- 14:55

               JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 3:5 GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

FINAŁ SERIE B -> 20.06.2020 - GODZ. 15:30

1. MUKS CWZS BYDGOSZCZ       36 PKT 

2. POLONIA BYDGOSZCZ             34 PKT 

3. CHEMIK BYDGOSZCZ               29 PKT

4. WDA ŚWIECIE                            27 PKT

godz.

                                                20.06.2020 - godz. 15:30

15:30- 15:55

                             MUKS CWZS BYDGOSZCZ 5:4 POLONIA BYDGOSZCZ

16:00- 16:25

                            POLONIA BYDGOSZCZ 2:0 CHEMIK BYDGOSZCZ

16:30- 16:55

                             MUKS CWZS BYDGOSZCZ 3:3 CHEMIK BYDGOSZCZ

17:00- 17:25

                         

17:30- 17:55

                               

18:00- 18:25

                        


 

FINAŁ SERIE A -> 21.06.2020 - GODZ. 12:00

1. MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK           46 PKT 

2. TĘCZA BYDGOSZCZ                                           39 PKT

3. AP MŁODE TALENTY TORUŃ                             39 PKT 

4. JUVENTUS ACADEMY TORUŃ                           34 PKT 

 

 

godz.

                                                21.06.2020 - godz. 12:00

12:00- 12.25

            MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK 1:0 TĘCZA BYDGOSZCZ

12:30 - 12:55

                         AP MŁODE TALENTY TORUŃ 0:4 TĘCZA BYDGOSZCZ

13:00- 13:25

           MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK 2:1 AP MŁODE TALENTY TORUŃ

13:30- 13:55

                        

14:00- 14:25

        

14:30- 14:55

                        

 

 

ROCZNIK 2011:

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Młoda Włocławianka Włocławek  15 40  60-15
2. AP Młode Talenty Toruń  15 39  69-18
3. Tęcza Bydgoszcz  15 36  54-16
4. Juventus Academy Toruń  15 34  54-24
5. MUKS CWZS Bydgoszcz 15 32 72-14
6. Polonia Bydgoszcz 15 31 54-34
7. Wda Świecie 15 27 44-24
8. Chemik Bydgoszcz 15 28  60-35
9. Juventus Academy Bydgoszcz NERO  15  17  34-41
10.  Chemik Bydgoszcz II   15  14 24-63
11. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO   15  12 25-70
12.  Gwiazda Bydgoszcz  15 12  30-48
13. Zawisza Bydgoszcz II 15 12 23-69
14.  Zawisza Bydgoszcz   15  12 35-81 
15. KS Sportis Łochowo   15  9  20-53
16.  Juventus Academy Toruń II  15  0  17-78

 

 

 

 

HARMONOGRAM:

 

1 turniej :

16.11.2019

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ II, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, ZAWISZA BYDGOSZCZ, ZAWISZA II BYDGOSZCZ

godz. 15:30: WDA ŚWIECIE, GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZC BIANCO, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

17.11.2019

godz. 8:30: CHEMIK BYDGOSZCZ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, CHEMIK II BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 12:00: KS SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, POLONIA BYDGOSZCZ, TĘCZA BYDGOSZCZ

 

 

godz.

                                                16.11.2019 - godz. 12:00

12:00- 12:30

                          Juventus Academy Toruń II 2:3 Zawisza II Bydgoszcz

12:30- 13:00

                            Juventus Bydgoszcz Nero 3:1 Zawisza I Bydgoszcz

13:00- 13:30

                       Juventus Bydgoszcz Nero 5:2 Juventus Academy Toruń II

13:30- 14:00

                                              Zawisza II 3:1 Zawisza I

14:00- 14:30

                                    Zawisza I 8:5 Juventus Academy Toruń II

14:30- 15:00

                                   Juventus Bydgoszcz Nero 1:2 Zawisza II

 

 

 

godz.

                                                16.11.2019 - godz. 15:30

15:30- 16:00

                                            Wda Świecie 5:2 Gwiazda Bydgoszcz

16:00- 16:30

                 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 0:4 MUKS CWZS Bydgoszcz

16:30- 17:00

                                     Wda Świecie 3:1 MUKS CWZS Bydgoszcz

17:00- 17:30

                     Gwiazda Bydgoszcz 1:2 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

17:30- 18:00

                            Wda Świecie 2:0 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

18:00- 18:30

                                MUKS CWZS Bydgoszcz 8:0 Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

 

godz.

                                             17.11.2019 - godz. 8:30

8:30- 9:00

                           Chemik Bydgoszcz I 3:4 Młoda Włocławianka

9:00-9:30

                              Chemik Bydgoszcz II 1:10 Młode Talenty Toruń

9:30-10:00

                                Młode Talenty Toruń 6:4 Chemik Bydgoszcz I

10:00-10:30

                                Młoda Włocławianka 7:1 Chemik Bydgoszcz II

10:30-11:00

                               Chemik Bydgoszcz I 9:3 Chemik Bydgoszcz II

11:00-11:30

                              Młoda Włocławianka 0:3 Młode Talenty Toruń

 

 

 

godz.

                                            17.11.2019 – godz. 12:00

12:00- 12:30

                           Juventus Academy Toruń I 1:3 Tęcza Bydgoszcz

12:30- 13:00

                                 KS Sportis Łochowo 0:2 Polonia Bydgoszcz

13:00- 13:30

                                  Tęcza Bydgoszcz 5:1 KS Sportis Łochowo

13:30- 14:00

                               Polonia Bydgoszcz 4:1 Juventus Academy Toruń I

14:00- 14:30

                                Juventus Academy Toruń I 4:0 KS Sportis Łochowo

14:30- 15:00

                                   Polonia Bydgoszcz 1:3 Tęcza Bydgoszcz

 

 

2 turniej :

21.12.2019

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ II, WDA ŚWIECIE, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, KS SPORTIS ŁOCHOWO

22.12.2019

godz. 8:30: CHEMIK BYDGOSZCZ, ZAWISZA II BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BIANCO, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 12:00: ZAWISZA BYDGOSZCZ, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, CHEMIK II BYDGOSZCZ, POLONIA BYDGOSZCZ

 

 

 

godz.

                                                21.12.2019 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Juventus Academy II Toruń 0:6 AP Młode Talenty Toruń

12:30- 13:00

AP Młode Talenty Toruń 1:0 Wda Świecie

13:00- 13:30

AP Młode Talenty Toruń 2:3 Juventus Academy Toruń I

13:30- 14:00

Wda Świecie 6:2 Juventus Academy Toruń II

14:00- 14:30

Juventus Academy Toruń I 4:0 Juventus Academy Toruń II

14:30- 15:00

Wda Świecie 2:4 Juventus Academy Toruń I

 

 

 

godz.

                                                21.12.2019 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 3:0 Gwiazda Bydgoszcz

16:00- 16:30

Młoda Włocławianka Włocławek 2:0 Sportis Łochowo

16:30- 17:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 4:0 Sportis Łochowo

17:00- 17:30

Gwiazda Bydgoszcz 2:4 Młoda Włocławianka Włocławek

17:30- 18:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 0:2 Młoda Włocławianka Włocławek

18:00- 18:30

Sportis Łochowo 3:0 Gwiazda Bydgoszcz

 

 

 

godz.

                                                    22.12.2019 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Chemik Bydgoszcz I 6:1 Zawisza Bydgoszcz II

9:00-9:30

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 1:9 Tęcza Bydgoszcz

9:30-10:00

Tęcza Bydgoszcz 3:2 Chemik Bydgoszcz I

10:00-10:30

Zawisza Bydgoszcz II 0:1 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

10:30-11:00

Chemik Bydgoszcz I 4:0 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

11:00-11:30

Zawisza Bydgoszcz II 0:6 Tęcza Bydgoszcz

 

 

 

godz.

                                                 22.12.2019 – godz. 12:00

12:00- 12:30

Zawisza Bydgoszcz I 1:15 MUKS CWZS Bydgoszcz

12:30- 13:00

Chemik Bydgoszcz II 1:3 Polonia Bydgoszcz

13:00- 13:30

MUKS CWZS Bydgoszcz 1:1 Chemik Bydgoszcz II

13:30- 14:00

Polonia Bydgoszcz 5:1 Zawisza Bydgoszcz I

14:00- 14:30

Zawisza Bydgoszcz I 5:0 Chemik Bydgoszcz II

14:30- 15:00

Polonia Bydgoszcz 1:4 MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

3 turniej :

18.01.2020

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, CHEMIK BYDGOSZCZ, POLONIA BYDGOSZCZ

godz. 15:30: WDA ŚWIECIE, CHEMIK II BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZC NERO, TĘCZA BYDGOSZCZ

19.01.2020

godz. 8:30: MUKS CWZS BYDGOSZCZ, KS SPORTIS ŁOCHOWO, ZAWISZA BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ

godz. 12:00: ZAWISZA BYDGOSZCZ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

 

 

godz.

                                                18.01.2020 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Juventus Academy Toruń II 2:3 Gwiazda Bydgoszcz

12:30- 13:00

Chemik Bydgoszcz I 5:6 Polonia Bydgoszcz

13:00- 13:30

Chemik Bydgoszcz I 7:0 Juventus Academy Toruń II

13:30- 14:00

Gwiazda Bydgoszcz 4:5 Polonia Bydgoszcz

14:00- 14:30

Polonia Bydgoszcz 6:0 Juventus Academy Toruń II

14:30- 15:00

Gwiazda Bydgoszcz 3:1 Chemik Bydgoszcz I

 

 

 

 

godz.

                                               18.01.2020 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 2:3 Wda Świecie

16:00- 16:30

Chemik Bydgoszcz II 1:5 Tęcza Bydgoszcz

16:30- 17:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 1:6 Tęcza Bydgoszcz

17:00- 17:30

Wda Świecie 5:0 Chemik Bydgoszcz II

17:30- 18:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 1:1 Chemik Bydgoszcz II

18:00- 18:30

Tęcza Bydgoszcz 2:1 Wda Świecie

 

 

 

godz.

                                                 19.01.2020- godz. 8:30

8:30- 9:00

Młode Talenty Toruń 10:2 Zawisza Bydgoszcz II

9:00-9:30

Sportis Łochowo 0:8 MUKS CWZS Bydgoszcz

9:30-10:00

MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1 Młode Talenty Toruń

10:00-10:30

Zawisza Bydgoszcz II 2:6 Sportis Łochowo

10:30-11:00

Młode Talenty Toruń 3:0 Sportis Łochowo

11:00-11:30

Zawisza Bydgoszcz II 0:7 MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

 

 

godz.

                                               19.01.2020 – godz. 12:00

12:00- 12:30

Zawisza Bydgoszcz I 0:6 Młoda Włocławianka

12:30- 13:00

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 0:6 Juventus Academy Toruń I

13:00- 13:30

Młoda Włocławianka 13:0 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

13:30- 14:00

Juventus Academy Toruń I 7:3 Zawisza Bydgoszcz I

14:00- 14:30

Zawisza Bydgoszcz I 4:3 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

14:30- 15:00

Juventus Academy Toruń I 2:3 Młoda Włocławianka

 

 

4 turniej :

22.02.2020

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ II, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, CHEMIK BYDGOSZCZ II , KS SPORTIS ŁOCHOWO

godz. 15:30: CHEMIK BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZC NERO, MUKS CWZS BYDGOSZCZ

23.02.2020

godz. 8:30: WDA ŚWIECIE, ZAWISZA BYDGOSZCZ II, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, POLONIA BYDGOSZCZ

godz. 12:00: ZAWISZA BYDGOSZCZ, TĘCZA BYDGOSZCZ, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

 

 

godz.

                                                22.02.2020 - godz. 12:00

11:30-12:00

                                                       Sportis Łochowo 4:1 Juventus Academy Toruń II

12:00- 12:30

                                     Juventus Academy Toruń II 2:5 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

12:30- 13:00

                                                               Chemik Bydgoszcz II 4:0 Sportis Łochowo

13:00- 13:30

                                                        Chemik Bydgoszcz II 3:2 Juventus Academy Toruń II

13:30- 14:00

                                                  MUKS CWZS Bydgoszcz 9:0 Juventus Academy Toruń II

14:00- 14:30

                                                    Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 4:2 Sportis Łochowo

14:30- 15:00

                                          Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 3:5 Chemik Bydgoszcz II

 

 

 

godz.

                                                22.02.2020 - godz. 15:30

15:00- 15:30

Juventus Academy Toruń I 2:1 MUKS CWZS Bydgoszcz

15:30- 16:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 1:7 MUKS CWZS Bydgoszcz

16:00- 16:30

Chemik Bydgoszcz I 2:2 Juventus Academy Toruń I

16:30- 17:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 1:3 Juventus Academy Toruń I

17:00- 17:30

MUKS CWZS Bydgoszcz 2:3 Chemik Bydgoszcz I

17:30- 18:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 2:4 Chemik Bydgoszcz I

 

 

 

godz.

                                              23.02.2020 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Wda Świecie 4:0 Zawisza Bydgoszcz II

9:00-9:30

Młoda Włocławianka 2:1 Polonia Bydgoszcz

9:30-10:00

Polonia Bydgoszcz 2:1 Wda Świecie

10:00-10:30

Zawisza Bydgoszcz II 1:4 Młoda Włocławianka

10:30-11:00

Wda Świecie 2:5 Młoda Włocławianka

11:00-11:30

Zawisza Bydgoszcz II 2:8 Polonia Bydgoszcz

11:30-12:00 Młoda Włocławianka 0:0 MUKS CWZS Bydgoszcz

 

 

 

godz.

                                         23.02.2020 – godz. 12:00

12:00- 12:30 Tęcza Bydgoszcz 1:3 MUKS CWZS Bydgoszcz

12:30- 13:00

Młode Talenty Toruń 4:0 Gwiazda Bydgoszcz 

13:00- 13:30

Tęcza Bydgoszcz 1:3 Młode Talenty Toruń

13:30- 14:00

Gwiazda Bydgoszcz  5:1 Zawisza Bydgoszcz I

14:00- 14:30

Zawisza Bydgoszcz I 2:5 Młode Talenty Toruń

14:30- 15:00

Gwiazda Bydgoszcz 0:1 Tęcza Bydgoszcz

15:00- 15:30

Zawisza Bydgoszcz I 0:7 Tęcza Bydgoszcz

 

 

5 turniej :

29.02.2020

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY TORUŃ II, MUKS CWZS BYDGOSZCZ, MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 15:30: AP MŁODE TALENTY TORUŃ , JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZC NERO, POLONIA BYDGOSZCZ

01.03.2020

godz. 8:30: GWIAZDA BYDGOSZCZ, ZAWISZA BYDGOSZCZ II, CHEMIK BYDGOSZCZ II, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

godz. 12:00: ZAWISZA BYDGOSZCZ, WDA ŚWIECIE, CHEMIK BYDGOSZCZ, KS SPORTIS ŁOCHOWO

 

 

godz.

                                                29.02.2020 - godz. 12:00

12:00- 12:30

Młoda Włocławianka 1:0 Tęcza Bydgoszcz

12:30- 13:00

Młoda Włocławianka 7:0 Juventus Academy Toruń II

13:00- 13:30

Tęcza Bydgoszcz 2:0 Juventus Academy Toruń II

 

 

godz.

                                                29.02.2020 - godz. 15:30

15:30- 16:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 6:3 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

16:00- 16:30

Młode Talenty Toruń 4:2 Polonia Bydgoszcz

16:30- 17:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 4:4 Polonia Bydgoszcz

17:00- 17:30

Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 1:8 Młode Talenty Toruń

17:30- 18:00

Juventus Academy Bydgoszcz NERO 0:3 Młode Talenty Toruń

18:00- 18:30

Polonia Bydgoszcz 4:2 Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO

 

 

godz.

                                            1.03.2020 - godz. 8:30

8:30- 9:00

Gwiazda Bydgoszcz 7:1 Zawisza Bydgoszcz II

9:00-9:30

Chemik Bydgoszcz II 0:5 Juventus Academy Toruń I

9:30-10:00

Juventus Academy Toruń I 4:0 Gwiazda Bydgoszcz

10:00-10:30

Zawisza Bydgoszcz II 3:0 Chemik Bydgoszcz II

10:30-11:00

Gwiazda Bydgoszcz 3:4 Chemik Bydgoszcz II

11:00-11:30

Zawisza Bydgoszcz II 3:6 Juventus Academy Toruń I

 

 

 

godz.

                                          1.03.2020 – godz. 12:00

12:00- 12:30

Zawisza Bydgoszcz I 0:5 Wda Świecie

12:30- 13:00

Chemik Bydgoszcz I 6:0 Sportis Łochowo

13:00- 13:30

Wda Świecie 2:3 Chemik Bydgoszcz I

13:30- 14:00

Sportis Łochowo 4:5 Zawisza Bydgoszcz I

14:00- 14:30

Zawisza Bydgoszcz I 3:8 Chemik Bydgoszcz I

14:30- 15:00

Sportis Łochowo 0:3 Wda Świecie

 

 

6 turniej: FINAŁY

21/22.03.2020