1

2

3

J|LIGA 2019/2020

 

FINAŁY J|LIGA 2020 - ROCZNIK 2012:

 

 

FINAŁ SERIE D -> 14.06.2020 - GODZ. 8:30

1.OLIMPIA WTELNO              37 PKT

2. WISEŁKA II FORDON        16 PKT 

3. SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA      9 PKT

4. KS SPORTIS ŁOCHOWO     6 PKT 

godz.

                                                14.06.2020 - godz. 8:30

8:30- 8:55

                             OLIMPIA WTELNO 6:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 

9:00- 9:25

                            WISEŁKA II FORDON 7:2 KS SPORTIS ŁOCHOWO 

9:30- 9:55

                            OLIMPIA WTELNO 11:1 KS SPORTIS ŁOCHOWO 

10:00- 10:25

                       WISEŁKA II FORDON 4:1 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 

10:30- 10:55

                                OLIMPIA WTELNO 5:0 WISEŁKA II FORDON 

11:00- 11:25

                        KS SPORTIS ŁOCHOWO 4:6 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 

 

FINAŁ SERIE C -> 14.06.2020 - GODZ. 12:00

1. AP MŁODE TALENTY TORUŃ II                              24 PKT

2. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO      23 PKT 

3. CHEMIK BYDGOSZCZ                                             20 PKT 

4. SF JUNIOR NAKŁO                                                  15 PKT

 

godz.

                                                14.06.2020 - godz. 12:00

12:00- 12.25

                AP MŁODE TALENTY TORUŃ II 4:0 CHEMIK BYDGOSZCZ

12:30 - 12:55

        JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 3:2 SF JUNIOR NAKŁO 

13:00- 13:25

                AP MŁODE TALENTY TORUŃ II   3:2  SF JUNIOR NAKŁO 

13:30- 13:55

        JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 1:4 CHEMIK BYDGOSZCZ

14:00- 14:25

        AP MŁODE TALENTY TORUŃ II 4:5  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

14:30- 14:55

                            SF JUNIOR NAKŁO 2:5 CHEMIK BYDGOSZCZ

 

 

FINAŁ SERIE B -> 28.06.2020 - GODZ. 8:30

1. JUVENTUS ACADEMY TORUŃ       28 PKT 

2. WISEŁKA FORDON                          28 PKT 

3. GWIAZDA BYDGOSZCZ                  19 PKT

 

 

godz.

                                                28.06.2020 - godz. 8:30

8:30- 8:55

                             WISEŁKA FORDON : GWIAZDA BYDGOSZCZ 

9:00- 9:25

                            JUVENTUS ACADEMY TORUŃ : GWIAZDA BYDGOSZCZ

9:30- 9:55

                             WISEŁKA FORDON : JUVENTUS ACADEMY TORUŃ 

10:00- 10:25

                         GWIAZDA BYDGOSZCZ : WISEŁKA FORDON

10:30- 10:55

                                GWIAZDA BYDGOSZCZ : JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

11:00- 11:25

                        JUVENTUS ACADEMY TORUŃ : WISEŁKA FORDON 

 


 

 

FINAŁ SERIE A -> 21.06.2020 - GODZ. 8:30

1. AP MŁODE TALENTY TORUŃ                                  46 PKT 

2.  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO         45 PKT

3. TĘCZA BYDGOSZCZ                                               43 PKT 

4. KKP BYDGOSZCZ                                                    33 PKT 

 

 

 

godz.

                                                21.06.2020 - godz. 8:30

8:30- 8:55

                     JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 4:0 KKP BYDGOSZCZ

9:00- 9:25

                            AP MŁODE TALENTY TORUŃ 5:2 TĘCZA BYDGOSZCZ

9:30- 9:55

                    JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 0:2 TĘCZA BYDGOSZCZ

10:00- 10:25

                          AP MŁODE TALENTY TORUŃ 4:0 KKP BYDGOSZCZ

10:30- 10:55

             JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 2:2 AP MŁODE TALENTY TORUŃ

11:00- 11:25

                                     TĘCZA BYDGOSZCZ 2:1 KKP BYDGOSZCZ

 

 

 

 

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Juventus Academy Bydgoszcz NERO
 15 41 93-9
2. Młode Talenty Toruń 15 39 73-10
3. Tęcza Bydgoszcz 15 37 73-6
4. KKP Bydgoszcz 15 33 42-19
5. Olimpia Wtelno 15 28 52-41
6. Juventus Academy Toruń 15 28 57-29
7. Wisełka Fordon  15 28 58-39
8. Gwiazda Bydgoszcz 15 19 34-54
9. AP Młode Talenty Toruń II 15 18 28-49
10. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 15 17 25-47
11.  SF Junior Nakło 15 15 31-41
12.  Chemik Bydgoszcz 15 14 29-54
13  Wisełka II Fordon 15 10 14-40
14.  KS Sportis Łochowo 15 6 19-39
15. Spójnia Białe Błota 15 6 10-71
16. Polonia Bydgoszcz
15 -1 6-107

 

 

 

 

HARMONOGRAM:

1 turniej:

09.11.2019

godz 12:00: JUVENTUS ACADEMY BIANCO, JUVENTUS ACADEMY NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, CHEMIK BYDGOSZCZ

godz 15:00: SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, POLONIA BYDGOSZCZ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

10.11.2019

godz 8:30 WISEŁKA FORDON, KKP BYDGOSZCZ, AP TALENTY TORUŃ II, WISEŁKA II FORDON

30.11.2019

godz. 8:30 OLIMPIA WTELNO, KS SPORTIS ŁOCHOWO, SF JUNIOR NAKŁO, TĘCZA BYDGOSZCZ

 

 

 

godz.                                                 09.11.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                     Juventus Bianco 0:9 Juventus Nero
12:25- 12:50                                   AP Młode Talenty Toruń 5:1 Chemik Bydgoszcz
12:50- 13:15                               Chemik Bydgoszcz 2:4 Juventus Bianco
13:15- 13:40                                   Juventus Nero 2:2 AP Młode Talenty
13:40- 14:05                                    AP Młode Talenty Toruń 6:1 Juventus Bianco
14:05- 14:30                                  Juventus Nero 6:2 Chemik Bydgoszcz

 

godz.                                                 09.11.2019 - godz. 15:00
15:30- 15:55                               Juventus Toruń 6:1 Spójnia Białe Błota
15:55- 16:20                          Gwiazda Bydgoszcz 6:1 Polonia Bydgoszcz
16:20- 16:45                               Polonia Bydgoszcz 0:15 Juventus Toruń
16:45- 17:10                            Spójnia Białe Błota 2:1 Gwiazda Bydgoszcz
16:10- 17:35                                     Gwiazda Bydgoszcz 3:9 Juventus Toruń
17:35- 18:00                             Polonia Bydgoszcz 1:3 Spójnia Białe Błota

 

 

godz.                                                 10.11.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                     Wisełka Fordon 3:1 Wisełka II Fordon
8:55- 9:20                                 KKP Bydgoszcz 7:0 AP Talenty Toruń II
9:20- 9:45                                     AP Talenty Toruń II 0:2 Wisełka Fordon
9:45- 10:10                                       Wisełka II Fordon 0:4 KKP Bydgoszcz
10:10- 10:35                                    KKP Bydgoszcz 4:2 Wisełka Fordon
10:35- 11:00                               Wisełka II Fordon 4:2 AP Talenty Toruń II

 

 

 

godz.                                                 30.11.2019 - godz 8:30
8:30- 8:55                             KS Sportis Łochowo 1:1 SF Junior Nakło
8:55- 9:20                                 Tęcza Bydgoszcz 5: 0 KS Sportis Łochowo
9:20- 9:45                                  Olimpia Wtelno 0:5 Tęcza Bydgoszcz
9:45- 10:10                                       Olimpia Wtelno 3:5 KS Sportis Łochowo
10:10- 10:35                                       SF Junior Nakło 4:2 Olimpia Wtelno
10:35- 11:00                                       SF Junior Nakło 0:3  Tęcza Bydgoszcz

 

 

 

 2 turniej

14.12.2019

godz. 12:00 OLIMPIA WTELNO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, WISEŁKA FORDON, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ 

godz. 15:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, WISEŁKA FORDON II

15.12.2019

godz. 8:30: SF JUNIOR NAKŁO, AP TALENTY TORUŃ, GWIAZDA BYDGOSZCZ, KKP BYDGOSZCZ

godz. 12:00 CHEMIK BYDGOSZCZ, POLONIA BYDGOSZCZ, AP TALENTY TORUŃ II, TĘCZA BYDGOSZCZ

 

 

 

 

godz.                                                 14.12.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                  Olimpia Wtelno 5:1 Juventus Bianco
12:25- 12:50                                      Wisełka Fordon 4:4 Juventus Toruń
12:50- 13:15                                   Juventus Toruń 1:3 Olimpia Wtelno
13:15- 13:40                                     Juventus Bianco 1:6 Wisełka Fordon
13:40- 14:05                                    Juventus Bianco 2:4 Juventus Toruń
14:05- 14:30                                    Wisełka Fordon 1:6 Olimpia Wtelno

 

godz.                                                 14.12.2019 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                   KS Sportis Łochowo 0:4 Juventus Nero
15:55- 16:20                                      Spójnia Białe Błota 2:3 Wisełka Fordon II
16:20- 16:45                                   Wisełka Fordon II 3:1 KS Sportis Łochowo
16:45- 17:10                                    Juventus Nero 13:0 Spójnia Białe Błota
16:10- 17:35                                     Juventus Nero 9:0 Wisełka Fordon II
17:35- 18:00                                 Spójnia Białe Błota 0:6 KS Sportis Łochowo

 

 

godz.                                                 15.12.2019 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                 SF Junior Nakło 0:5 AP Talenty Toruń
8:55- 9:20                                   Gwiazda Bydgoszcz 2:2 KKP Bydgoszcz
9:20- 9:45                                        KKP Bydgoszcz 2:0 SF Junior Nakło
9:45- 10:10                                 AP Talenty Toruń 8:0 Gwiazda Bydgoszcz
10:10- 10:35                                     AP Talenty Toruń 1:1 KKP Bydgoszcz
10:35- 11:00                                      Gwiazda Bydgoszcz 5:1 SF Junior Nakło

 

 

 

godz.                                                 15.12.2019 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                Tęcza Bydgoszcz 13:0 Chemik Bydgoszcz
12:25- 12:50                              Polonia Bydgoszcz 1:6 AP Talenty Toruń II
12:50- 13:15                                    AP Talenty Toruń II 0:6 Tęcza Bydgoszcz
13:15- 13:40                                    Chemik Bydgoszcz 3:0 Polonia Bydgoszcz
13:40- 14:05                                   Chemik Bydgoszcz 2:3 AP Talenty Toruń II
14:05- 14:30                                    Polonia Bydgoszcz 0:11 Tęcza Bydgoszcz

 

3 turniej

04.01.2020

godz. 12:00 OLIMPIA WTELNO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, GWIAZDA BYDGOSZCZ, AP TALENTY TORUŃ II

godz. 15:30: WISEŁKA FORDON, AP TALENTY TORUŃ , SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, TĘCZA BYDGOSZCZ

05.01.2020

godz. 8:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, POLONIA BYDGOSZCZ, KKP BYDGOSZCZ

godz. 12:00 SF JUNIOR NAKŁO, CHEMIK BYDGOSZCZ, WISEŁKA FORDON II, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

 

 

godz.                                                 04.01.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                  Olimpia Wtelno 0:4 Juventus Nero
12:25- 12:50                                      Gwiazda Bydgoszcz 3:0 Ap Talenty Toruń II
12:50- 13:15                                   Ap Talenty Toruń II 3:8 Olimpia Wtelno
13:15- 13:40                                     Juventus Nero 12:2 Gwiazda Bydgoszcz
13:40- 14:05                                    Juventus Nero 5:0 Ap Talenty Toruń II
14:05- 14:30                                    Gwiazda Bydgoszcz 1:7 Olimpia Wtelno

 

 

godz.                                                 04.01.2020 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                  Wisełka Fordon 0:4 AP Talenty Toruń
15:55- 16:20                                      Spójnia Białe Błota 0:7 Tęcza Bydgoszcz
16:20- 16:45                                           Tęcza Bydgoszcz 6:0 Wisełka Fordon
16:45- 17:10                                    AP Talenty Toruń 8:0 Spójnia Białe Błota
16:10- 17:35                                   Spójnia Białe Błota 0:6 Wisełka Fordon
17:35- 18:00                                            AP Talenty Toruń 1:1 Tęcza Bydgoszcz

 

 

 

 

godz.                                                 05.01.2020 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                 KS Sportis Łochowo 1:2 Juventus Bianco
8:55- 9:20                                   Polonia Bydgoszcz 0:3 (W.O) KKP Bydgoszcz
9:20- 9:45                                        KKP Bydgoszcz 3:0 KS Sportis Łochowo
9:45- 10:10                                 Juventus Bianco (W.O) 3:0 Polonia Bydgoszcz
10:10- 10:35                                    Juventus Bianco 3:4 KKP Bydgoszcz
10:35- 11:00                                      Polonia Bydgoszcz 0:3 (W.O) KS Sportis Łochowo

 

 

 

godz.                                                 05.01.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                 Junior Nakło 2:2 Chemik Bydgoszcz
12:25- 12:50                              Wisełka Fordon II 1:3 Juventus Academy Toruń
12:50- 13:15                                   Chemik Bydgoszcz 1:0 Wisełka Fordon II
13:15- 13:40                                    Juventus Academy Toruń 4:1 Junior Nakło
13:40- 14:05                                   Chemik Bydgoszcz 1:2 Juventus Academy Toruń
14:05- 14:30                                   Junior Nakło 1:0 Wisełka Fordon II

 

 

4 turniej

01.02.2020

godz. 12:00 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, KKP BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 15:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, CHEMIK BYDGOSZCZ, WISEŁKA FORDON, GWIAZDA BYDGOSZCZ

02.02.2020

godz. 8:30: SF JUNIOR NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, AP TALENTY TORUŃ II

godz. 12:00 OLIMPIA WTELNO, AP TALENTY TORUŃ, POLONIA BYDGOSZCZ, WISEŁKA FORDON II

 

 

godz.                                                 01.02.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                        JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 3:0 KKP BYDGOSZCZ
12:25- 12:50                                  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ 0:4 TĘCZA BYDGOSZCZ
12:50- 13:15                                 KKP BYDGOSZCZ 3:0  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
13:15- 13:40                                    TĘCZA BYDGOSZCZ 1:1 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 
13:40- 14:05                JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO  4:1 JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
14:05- 14:30                                    TĘCZA BYDGOSZCZ  3:0  KKP BYDGOSZCZ

 

 

godz.                                                 01.02.2020 - godz. 15:30
15:30- 15:55                                  KS SPORTIS ŁOCHOWO 0:3 (w.o)  CHEMIK BYDGOSZCZ
15:55- 16:20                                      WISEŁKA FORDON  7:1  GWIAZDA BYDGOSZCZ
16:20- 16:45                                      GWIAZDA BYDGOSZCZ (w.o) 3:0 KS SPORTIS ŁOCHOWO
16:45- 17:10                                    CHEMIK BYDGOSZCZ  4:8  WISEŁKA FORDON
16:10- 17:35                                   WISEŁKA FORDON  (w.o) 3:0 KS SPORTIS ŁOCHOWO
17:35- 18:00                                 CHEMIK BYDGOSZCZ 4:4 GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

 

 

godz.                                                 02.02.2020 - godz. 8:30
8:30- 8:55                         SF JUNIOR NAKŁO 1:1  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO
8:55- 9:20                           SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 2:4 AP MŁODE TALENTY TORUŃ II
9:20- 9:45                JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 3:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA
9:45- 10:10                              AP MŁODE TALENTY TORUŃ II 4: 2 SF JUNIOR NAKŁO
10:10- 10:35              AP MŁODE TALENTY TORUŃ II 4:1 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO
10:35- 11:00                                   SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 0:1   SF JUNIOR NAKŁO

 

 
godz.                                                 02.02.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                OLIMPIA WTELNO 2:8 AP TALENTY TORUŃ
12:25- 12:50                              POLONIA BYDGOSZCZ (w.o) 3:0 WISEŁKA FORDON II
12:50- 13:15                                   AP TALENTY TORUŃ 11:0 POLONIA BYDGOSZCZ
13:15- 13:40                                    WISEŁKA FORDON II 0:3 (w.o) OLIMPIA WTELNO
13:40- 14:05                                    AP TALENTY TORUŃ  (w.o) 3:0 WISEŁKA FORDON II
14:05- 14:30                                  OLIMPIA WTELNO 10:0 POLONIA BYDGOSZCZ
 
5 turniej

07.03.2020

godz. 12:00 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SF JUNIOR NAKŁO, POLONIA BYDGOSZCZ, WISEŁKA FORDON

godz. 15:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, WISEŁKA FORDON II, GWIAZDA BYDGOSZCZ, TĘCZA BYDGOSZCZ

08.03.2020

godz. 8:30: KS SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, AP TALENTY TORUŃ, AP TALENTY TORUŃ II

godz. 12:00 OLIMPIA WTELNO, CHEMIK BYDGOSZCZ, SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA, KKP BYDGOSZCZ

 

 

godz.                                                 07.03.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                        JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 5:0 SF JUNIOR NAKŁO
12:25- 12:50                                  POLONIA BYDGOSZCZ 0:8 WISEŁKA FORDON
12:50- 13:15                                 POLONIA BYDGOSZCZ 0:16 SF JUNIOR NAKŁO 
13:15- 13:40                                    WISEŁKA FORDON 1:7 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO 
13:40- 14:05                JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO  9:0 POLONIA BYDGOSZCZ
14:05- 14:30                                    WISEŁKA FORDON 7:1 SF JUNIOR NAKŁO 

 

 

 

godz.                                                 07.03.2020 - godz. 15:30
15:30- 15:55                           JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 4:0 WISEŁKA II FORDON
15:55- 16:20                                      TĘCZA BYDGOSZCZ 2:2  GWIAZDA BYDGOSZCZ
16:20- 16:45                        GWIAZDA BYDGOSZCZ 0:0 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO
16:45- 17:10                                    TĘCZA BYDGOSZCZ 2:2 WISEŁKA II FORDON
16:10- 17:35                              JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 0:4 TĘCZA BYDGOSZCZ
17:35- 18:00                                 WISEŁKA II FORDON 0:1 GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

 

 

godz.                                                 08.03.2020 - godz. 8:30
8:30- 8:55                         KS SPORTIS ŁOCHOWO 1:2 JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
8:55- 9:20                           AP MŁODE TALENTY TORUŃ 4:1 AP MŁODE TALENTY TORUŃ II
9:20- 9:45                AP MŁODE TALENTY TORUŃ  1:0  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
9:45- 10:10                              AP MŁODE TALENTY II TORUŃ 1:0 KS SPORTIS ŁOCHOWO
10:10- 10:35             AP MŁODE TALENTY II TORUŃ 0:2 JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
10:35- 11:00                                  KS SPORTIS ŁOCHOWO 1:6 AP MŁODE TALENTY

 

 

 

godz.                                                 08.03.2020 - godz. 12:00
12:00- 12:25                                OLIMPIA WTELNO 1:1 KKP BYDGOSZCZ
12:25- 12:50                              CHEMIK BYDGOSZCZ 3:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 
12:50- 13:15                                   SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 0:4 OLIMPIA WTELNO
13:15- 13:40                                    CHEMIK BYDGOSZCZ 1:3 KKP BYDGOSZCZ
13:40- 14:05                                    KKP BYDGOSZCZ 5:0 SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 
14:05- 14:30                                  OLIMPIA WTELNO 3:0 CHEMIK BYDGOSZCZ