1

2

3

J|LIGA 2020/2021

 

 

 ROCZNIK 2013

 FINAŁ SERIE A (1-4) - 25.04.2021 - GODZ. 8:00

 

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. SF Junior Nakło  15 40 91-25
2. AP Młode Talenty Toruń 15 38 71-24
3. Juventus Academy Bydgoszcz NERO 15 37 70-22
4. KS Sportis Łochowo 15 35 69-26

 

 

 

godz.                                                 25.04.2021 - godz. 8:00
8:00 - 8:25                         Juventus Academy Bydgoszcz Nero : Sportis Łochowo
8:30 - 8:55                                   AP Młode Talenty Toruń : SF Junior Nakło
9:00 - 9:25                                SF Junior Nakło : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
9:30- 9:55                                   Sportis Łochowo :  AP Młode Talenty Toruń   
10:00 - 10:25                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero : AP Młode Talenty Toruń
10:30 - 11:00                                        Sportis Łochowo : SF Junior Nakło 

 

FINAŁ SERIE B (5-8) - 25.04.2021 - GODZ. 15:30

 

1. Olimpia Wtelno 15 30 56-27
2. AP Reissa Bydgoszcz 15 28 61-24
3. Juventus Academy Toruń 15 26 60-34
4. GOL Brodnica  15 25 42-39

 

 

 

godz.                                                 25.04.2021 - godz 15:30
15:30 - 15:55                                       AP Reissa Bydgoszcz : GOL Brodnica 
16:00 -16:25                                     Juventus Academy Toruń : Olimpia Wtelno
16:30 - 16:55                                        Olimpia Wtelno : AP Reissa Bydgoszcz
17:00 - 17:25                                       GOL Brodnica : Juventus Academy Toruń 
17:30 - 17:55                                      Juventus Academy Toruń : AP Reissa Bydgoszcz
18:00 -18:25                                              Olimpia Wtelno : GOL Brodnica 

 

FINAŁ SERIE C (9-12) - 09.05.2021 - GODZ. 11:30 

 

 

1. Pogoń Mogilno 15 25 65-54
2. Sparta Brodnica  15 20 51-40
3 Zawisza Bydgoszcz 15 16 25-73
4 Unia Toruń 15 10 23-55

 

 

 

godz.                                                 09.05.2021 - godz 11:30
11:30 - 11:55                                         Pogoń Mogilno : Zawisza Bydgoszcz 
12:00 -12:25                                             Sparta Brodnica : Unia Toruń 
12:30 - 12:55                                               Unia Toruń : Pogoń Mogilno
13:00 - 13:25                                        Zawisza Bydgoszcz : Sparta Brodnica 
13:30 - 13:55                                         Sparta Brodnica : Pogoń Mogilno
14:00 -14:25                                          Zawisza Bydgoszcz : Unia Toruń 

 

 

 FINAŁ SERIE D (13-16) - 09.05.2021 - GODZ. 15:00 

 

 

1. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 15 9 34-65
2. Juventus Academy Bydgoszcz BLUE 15 7 29-87
3. Wisła Strzelce Górne  15 3 12-78
4. Sparta II Brodnica  15 1 15-89

 

 

godz.                                                 09.05.2021 - godz. 15:00
15:00 - 15:25                      Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : Wisła Strzelce Górne 
15:30 - 15:55                              Sparta II Brodnica : Juventus Academy Bydgoszcz Blue 
16:00 - 16:25                         Juventus Academy Bydgoszcz Blue : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
16:30- 16:55                                        Wisła Strzelce Górne : Sparta II Brodnica
17:00 - 17:25                         Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : Sparta II Brodnica
17:30 - 17:55                            Juventus Academy Bydgoszcz Blue : Wisła Strzelce Górne 
 

 

 

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. SF Junior Nakło  15 40 91-25
2. AP Młode Talenty Toruń 15 38 71-24
3. Juventus Academy Bydgoszcz NERO 15 37 70-22
4. KS Sportis Łochowo 15 35 69-26
5. Olimpia Wtelno 15 30 56-27
6. AP Reissa Bydgoszcz 15 28 61-24
7. Juventus Academy Toruń 15 26 60-34
8. GOL Brodnica  15 25 42-39
9. Pogoń Mogilno 15 25 65-54
10. Sparta Brodnica  15 20 51-40
11 Zawisza Bydgoszcz 15 16 25-73
12 Unia Toruń 15 10 23-55
13. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO 15 9 34-65
14. Juventus Academy Bydgoszcz BLUE 15 7 29-87
15. Wisła Strzelce Górne  15 3 12-78
16. Sparta II Brodnica  15 1 15-89

HARMONOGRAM:

TERMINARZ ROZGRYWEK - J|Liga 2020/2021 - ROCZNIK 2013
14.11 (sobota) 15.11(niedziela) 09.01(sobota) 10.01(niedziela) 06.02(sobota) 07.02(niedziela)
8:30-11:30 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30
Jliga 2013, I runda Jliga 2013, I runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, III runda Jliga 2013, III runda
JUVE NERO JUVE BIANCO JUVE NERO AP TALENTY JUVE NERO AP TALENTY  
AP TALENTY SPARTA BRODNICA II JUVE TORUŃ GOL BRODNICA UNIA TORUŃ JUVE TORUŃ  
JUVE BLUE  AP REISSA AP REISSA SPARTA BRODNICA WISŁA STRZELCE SPARTA BRODNICA II  
POGOŃ MOGILNO UNIA TORUŃ ZAWISZA BYDGOSZCZ JUVE BIANCO GOL BRODNICA JUNIOR NAKŁO  
12:00-15:00 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00  
Jliga 2013, I runda Jliga 2013, I runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, III runda Jliga 2013, III runda  
JUVE TORUŃ ZAWISZA BYDGOSZCZ POGOŃ MOGILNO JUVE BLUE   JUVE BLUE POGOŃ MOGILNO  
GOL BRODNICA  SPARTA BRODNICA OLIMPIA WTELNO SPORTIS ŁOCHOWO ZAWISZA BYDGOSZCZ SPORTIS ŁOCHOWO  
SPORTIS ŁOCHOWO JUNIOR NAKŁO JUNIOR NAKŁO WISŁA STRZELCE OLIMPIA WTELNO SPARTA BRODNICA  
OLIMPIA WTELNO WISŁA STRZELCE UNIA TORUŃ SPARTA BRODNICA II JUVE BIANCO AP REISSA  
                 
 
27.02 (sobota) 28.02(niedziela) 13.03(sobota) 14.03(niedziela) ?? 25.04.2021(niedziela)  
12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 15:30-18:30  
Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, V runda Jliga 2013, V runda FINAŁ SERIE D FINAŁ SERIE B  
JUVE BIANCO JUVE BLUE  POGOŃ MOGILNO JUVE NERO    JUVE BIANCO  OLIMPIA WTELNO
 
JUVE NERO JUVE TORUŃ JUVE TORUŃ SPARTA BRODNICA   JUVE BLUE  AP REISSA
 
JUNIOR NAKŁO SPARTA BRODNICA WISŁA STRZELCE OLIMPIA WTELNO    WISŁA STRZELCE GOL BRODNICA   
SPORTIS ŁOCHOWO UNIA TORUŃ JUVE BIANCO SPARTA BRODNICA II   SPARTA II BRODNICA  JUVE TORUŃ    
15:30-18:30 12:00-15:00 21.03 (niedziela)15:30-18:30 15:30-18:30 15:30-18:30 8:00-11:00  
Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, V runda Jliga 2013, V runda FINAŁ SERIE C FINAŁ SERIE A  
AP TALENTY POGOŃ MOGILNO  JUVE BLUE AP TALENTY    POGOŃ MOGILNO  JUNIOR NAKŁO  
OLIMPIA WTELNO GOL BRODNICA GOL BRODNICA SPORTIS ŁOCHOWO   ZAWISZA  AP TELENTY   
WISŁA STRZELCE ZAWISZA BYDGOSZCZ JUNIOR NAKŁO ZAWISZA BYDGOSZCZ    SPARTA BRODNICA  JUVE NERO  
AP REISSA SPARTA BRODNICA II AP REISSA UNIA TORUŃ   UNIA TORUŃ  SPORTIS ŁOCHOWO   
                 

 

 

 

HARMONOGRAM:

1 turniej:

14.11.2020

godz 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, POGOŃ MOGILNO 

godz 12:00:  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, GOL BRODNICA, SPORTIS ŁOCHOWO, OLIMPIA WTELNO

15.11.2020

godz 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, SPARTA BRODNICA II, AP REISSA BYDGOSZCZ, UNIA TORUŃ

godz. 12:00 ZAWISZA BYDGOSZCZ, SPARTA BRODNICA, SF JUNIOR NAKŁO, WISŁA STRZELCE GÓRNE 

 

 

 

godz.                                                 14.11.2020 - godz. 8:30
8:30 - 8:55                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero 4:1 Juve Blue 
9:00 - 9:25                                   AP Młode Talenty Toruń 7:0 Pogoń Mogilno 
9:30 - 9:55                                Pogoń Mogilno 3:7 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
10:00- 10:25                                   Juve Blue 2:10 AP Młode Talenty Toruń   
10:30 - 10:55                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero 3:4 AP Młode Talenty Toruń
11:00 - 11:25                                           Juve Blue 1:6 Pogoń Mogilno  

 

godz.                                                 14.11.2020 - godz. 12:00
12:00 - 12:25                               Juventus Academy Toruń 2:1 Gol Brodnica 
12:30 -12:55                                   Sportis Łochowo 4:2 Olimpia Wtelno 
13:00 - 13:25                               Olimpia Wtelno : Juventus Academy Toruń   (mecz do odrobienia)
13:30- 13:55                                       Gol Brodnica 2:5 Sportis Łochowo
14:00 - 14:25                                Sportis Łochowo 3:2 Juventus Academy Toruń
14:30 - 14:55                                         Gol Brodnica  5:1  Olimpia Wtelno   

 

 

godz.                                                 15.11.2020 - godz. 8:30
8:30- 8:55                        Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 1:6 AP Reissa Bydgoszcz
9:00- 9:25                                            Sparta II Brodnica 2:2 Unia Toruń
9:30- 9:55                                 Unia Toruń 5:2 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:00- 10:25                                     AP Reissa Bydgoszcz 5:0 Sparta II Brodnica
10:30- 10:55                            Sparta II Brodnica 2:6 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
11:00- 11:25                               AP Reissa Bydgoszcz 3:0 Unia Toruń

 

 

 

godz.                                                 15.11.2020 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                     Sparta Brodnica 3:1 Zawisza Bydgoszcz 
12:30 -12:55                                 SF Junior Nakło 11:0 Wisła Strzelce Górne 
13:00 - 13:25                                  Wisła Strzelce Górne 1:8 Sparta Brodnica
13:30 - 13:55                                   Zawisza Bydgoszcz 1:9 SF Junior Nakło
14:00 - 14:25                                       SF Junior Nakło 7:1 Sparta Brodnica
14:30 -14:55                                    Zawisza Bydgoszcz 4:1 Wisła Strzelce Górne

 

 

2 turniej:

09.01.2021

godz 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, ZAWISZA BYDGOSZCZ, AP REISSA BYDGOSZCZ

24.01.2021

godz 12:00:  POGOŃ MOGILNO, OLIPMIA WTELNO, SF JUNIOR NAKŁO, UNIA TORUŃ 

10.01.2021

 godz. 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, AP TALENTY TORUŃ, SPARTA BRODNICA, GOL BRODNICA 

godz. 12:00 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, SPORTIS ŁOCHOWO, WISŁA STRZELCE, SPARTA II BRODNICA 

 

 

 

godz.                                                 09.01.2021 - godz. 12:00
12:00 - 12:25                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero 10:0 Zawisza Bydgoszcz 
12:30 -12:55                                   Juventus Academy Toruń 0:3 AP Reissa Bydgoszcz
13:00 - 13:25                               AP Reissa Bydgoszcz 0:0 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:30- 13:55                                       Zawisza Bydgoszcz 0:7 Juventus Academy Toruń
14:00 - 14:25                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero 1:5 Juventus Academy Toruń 
14:30 - 14:55                                       Zawisza Bydgoszcz 1:14 AP Reissa Bydgoszcz 

 

 

godz.                                                 24.01.2021 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                                   Pogoń Mogilno 8:2 Unia Toruń 
12:30 - 12:55                                             SF Junior Nakło 5:2 Olimpia Wtelno
13:00 - 13:25                                            Olimpia Wtelno 9:2 Pogoń Mogilno 
13:30 - 13:55                                               Unia Toruń 0:4 SF Junior Nakło 
14:00 - 14:55                                           SF Junior Nakło 7:3 Pogoń Mogilno 
15:00 - 15:25                                                Unia Toruń 1:3 Olimpia Wtelno

 

 

godz.                                                 10.01.2021 - godz. 8:30
8:30- 8:55                     Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 1:7 AP Talenty Toruń
9:00- 9:25                                            Sparta Brodnica 4:4 GOL Brodnica 
9:30- 9:55                                 Gol Brodnica 2:0 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:00- 10:25                                          Sparta Brodnica 2:3 AP Talenty Toruń 
10:30- 10:55                            Sparta Brodnica 3:2 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
11:00- 11:25                                             AP Talenty Toruń 6:1 GOL Brodnica 

 

 

 

godz.                                                 10.01.2021 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                    Sportis Łochowo 12:1 Wisła Strzelce Górne 
12:30 -12:55                                       Juventus Blue 2:2 Sparta II Brodnica 
13:00 - 13:25                                     Sparta II Brodnica 0:12 Sportis Łochowo
13:30 - 13:55                                   Wisła Strzelce Górne 0:9 Juventus Blue
14:00 - 14:25                                      Sparta II Brodnica 0:2 Wisła Strzelce Górne 
14:30 -14:55                                    Sportis Łochowo 6:1 Juventus Blue

 

 

3 turniej:

06.02.2021

godz 11:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, GOL BRODNICA, UNIA TORUŃ, WISŁA STRZELCE GÓRNE 

godz 15:30:  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, ZAWISZA BYDGOSZCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, OLIMPIA WTELNO

07.02.2021

 godz. 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ TORUŃ, AP TALENTY TORUŃ, SPARTA II BRODNICA, SF JUNIOR NAKŁO

godz. 12:00 SPARTA BRODNICA, POGOŃ MOGILNO, AP REISSA BYDGOSZCZ, SPORTIS ŁOCHOWO 

 

 

godz.                                                 06.02.2021 - godz. 11:30
11:30 - 11:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero 7:0 GOL Brodnica 
12:00 -12:25                                               Unia Toruń 4:1 Wisła Strzelce Górne 
12:30 - 12:55                               Wisła Strzelce Górne 0:10 Juventus Academy Bydgoszcz Nero
13:00- 13:25                                                GOL Brodnica 3:2 Unia Toruń
13:30 - 13:55                              Juventus Academy Bydgoszcz Nero 6:0 Unia Toruń  
14:00 - 14:25                                       GOL Brodnica 5:0 Wisła Strzelce Górne 

 

 

godz.                      06.02.2021 - godz. 14:30-15:30 ZALEGŁE MECZE Z 1 KOLEJKI
14:30 - 14:55                    Juventus Academy Bydgoszcz Nero 4:1 Juventus Academy Bydgoszcz Blue
15:00 -15:25                                           Olimpia Wtelno 1:5 GOL Brodnica 

 

 

godz.                                                 06.02.2021 - godz 15:30
15:30 - 15:55                   Juventus Academy Bydgoszcz Blue 4:3 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
16:00 -16:25                                       Olimpia Wtelno 3:1 Zawisza Bydgoszcz
16:30 - 16:55                                     Zawisza Bydgoszcz 7:2 Juventus Blue 
17:00 - 17:25                                         Juventus Bianco 1:6 Olimpia Wtelno
17:30 - 17:55                                      Olimpia Wtelno 9:1 Juventus Blue  
18:00 -18:25                                    Zawisza Bydgoszcz 2:9 Juventus Bianco 

 

 

 

godz.                                                 07.02.2021 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                      Juventus Academy Toruń 5:6 SF Junior Nakło 
9:00- 9:25                                            SF Junior Nakło 9:0 Sparta II Brodnica 
9:30- 9:55                                 AP Młode Talenty Toruń 3:1 Juventus Academy Toruń 
10:00- 10:25                                        Sparta II Brodnica 0:8 AP Młode Talenty Toruń 
10:30- 10:55                                  Sparta II Brodnica 0:7 Juventus Academy Toruń 
11:00- 11:25                                             AP Młode Talenty Toruń 3:3 SF Junior Nakło 

 

 

 

godz.                                                 07.02.2021 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                            Sportis Łochowo 4:3 Pogoń Mogilno 
12:30 - 12:55                                         Sparta Brodnica 2:3 AP Reissa Bydgoszcz
13:00 - 13:25                                        AP Reissa Bydgoszcz 1:3 Sportis Łochowo
13:30 - 13:55                                               Pogoń Mogilno 4:3 Sparta Brodnica 
14:00 - 14:55                                          Sparta Brodnica 1:3 Sportis Łochowo
15:00 - 15:25                                       AP Reissa Bydgoszcz 1:6 Pogoń Mogilno

 

 

 

4 turniej:

27.02.2021

godz 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SF JUNIOR NAKŁO, SPORTIS ŁOCHOWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 

godz 15:30:  WISŁA STRZELCE GÓRNE , AP MŁODE TALENTY TORUŃ, AP REISSA BYDGOSZCZ, OLIMPIA WTELNO

28.02.2021

 godz. 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, SPARTA BRODNICA, UNIA TORUŃ

godz. 12:00 SPARTA II BRODNICA, POGOŃ MOGILNO, GOL BRODNICA, ZAWISZA BYDGOSZCZ

 

 

godz.                                                 27.02.2021 - godz. 11:30
12:00 - 12:25                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero 6:4 Junior Nakło
12:30 -12:55                           Junior Nakło 11:1 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
13:00 - 13:25                                          Sportis Łochowo 2:4 Junior Nakło
13:30- 13:55                            Juventus Academy Bydgoszcz Nero 3:1 Sportis Łochowo
14:00 - 14:25                       Juventus Academy Bydgoszcz Nero 4:2 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
14:30 - 14:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 0:4 Sportis Łochowo 



godz.                      27.02.2021 - godz. 15:00-15:25 ZALEGŁE MECZE Z 1 KOLEJKI
15:00 -15:25                                      Olimpia Wtelno 2:4 Sportis Łochowo 



godz.                                                 27.02.2021 - godz 15:30
15:30 - 15:55                                    AP Młode Talenty 2:1 AP Reissa Bydgoszcz
16:00 -16:25                                     Wisła Strzelce Górne 0:2 Olimpia Wtelno
16:30 - 16:55                                     Olimpia Wtelno 4:1 AP Młode Talenty
17:00 - 17:25                                         AP Reissa Bydgoszcz 3:0 Wisła Strzelce Górne 
17:30 - 17:55                                       Wisła Strzelce Górne 0:7 AP Młode Talenty
18:00 -18:25                                         Olimpia Wtelno 1:3 AP Reissa Bydgoszcz 



godz.                                                 28.02.2021 - godz. 8:30
8:30- 8:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Blue 2:7 Sparta Brodnica 
9:00- 9:25                                            Juventus Academy Toruń 5:0 Unia Toruń
9:30- 9:55                                         Sparta Brodnica 2:2  Juventus Academy Toruń 
10:00- 10:25                                                   Unia Toruń 0:5 Sparta Brodnica 
10:30- 10:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Blue  0:8  Juventus Academy Toruń
11:00- 11:25                                            Unia Toruń 3:2 Juventus Academy Bydgoszcz Blue 

 

 

godz.                      28.02.2021 - godz. 11:30-11:55 ZALEGŁE MECZE Z 1 KOLEJKI
11:30 -11:55                                      Pogoń Mogilno 6:1 Juventus Academy Bydgoszcz Blue 

 

 

godz.                                                 28.02.2021 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                            GOL Brodnica 4:0 Sparta II Brodnica 
12:30 - 12:55                                            Pogoń Mogilno 1:4 GOL Brodnica 
13:00 - 13:25                                            Pogoń Mogilno 8:1 Sparta II Brodnica 
13:30 - 13:55                                         Zawisza  Bydgoszcz 5:3 GOL Brodnica 
14:00 - 14:55                                           Pogoń Mogilno 6:2 Zawisza Bydgoszcz 
15:00 - 15:25                                       Zawisza Bydgoszcz 5:3 Sparta II Brodnica 

 

 

 

5 turniej:

13.03.2021

godz 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, POGOŃ MOGILNO, WISŁA STRZELCE GÓRNE , JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

21.03.2021

godz 15:30:  JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, GOL BRODNICA, AP REISSA BYDGOSZCZ, JUNIOR NAKŁO

14.03.2021

 godz. 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SPARTA BRODNICA, OLIMPIA WTELNO, SPARTA II BRODNICA 

godz. 15:30  AP MŁODE TALETNY TORUŃ, UNIA TORUŃ, ZAWISZA BYDGOSZCZ, SPORTIS ŁOCHOWO

 

 

godz.                      13.03.2021 - godz. 11:00-11:25 ZALEGŁE MECZE Z 1 KOLEJKI
11:00 -11:25                                     Olimpia Wtelo 7:2 Juventus Academy Toruń 

 

 

godz.                                                 13.03.2021 - godz. 12:00
12:00 - 12:25                                        Pogoń Mogilno 4:4 Juventus Academy Toruń
12:30 -12:55                             Wisła Strzelce Górne 1:3 Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
13:00 - 13:25                                  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 1:4  Pogoń Mogilno
13:30- 13:55                                        Juventus Academy Toruń 3:2 Wisła Strzelce Górne 
14:00 - 14:25                       Juventus Academy Bydgoszcz Bianco 2:7 Juventus Academy Toruń
14:30 - 14:55                                          Wisła Strzelce Górne 1:7 Pogoń Mogilno 

 

 

godz.                                                 14.03.2021 - godz. 8:30
8:30- 8:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero 4:0 Olimpia Wtelno
9:00- 9:25                                            Olimpia Wtelno 6:1 Sparta II Brodnica 
9:30- 9:55                                  Juventus Academy Bydgoszcz Nero 2:1 Sparta Brodnica 
10:00- 10:25                                                 Sparta Brodnica 1:2 Olimpia Wtelno
10:30- 10:55                               Juventus Academy Bydgoszcz Nero 5:0 Sparta II Brodnica 
11:00- 11:25                                                 Sparta II Bronica 4:8 Sparta Brodnica  

 

 

godz.                                                 14.03.2021 - godz 15:30
15:30 - 15:55                                              Zawisza Bydgoszcz 2:1 Unia Toruń
16:00 -16:25                                                Sportis Łochowo 6:2 Unia Toruń 
16:30 - 16:55                                       AP Młode Talenty Toruń 5:3 Zawisza Bydgoszcz
17:00 - 17:25                                           Unia Toruń 1:3 AP Młode Talenty Toruń  
17:30 - 17:55                                       Zawisza Bydgoszcz 2:2 Sportis Łochowo 
18:00 -18:25                                     Sportis Łochowo 2:2 AP Młode Talenty Toruń  

 

 

 

godz.                                                 21.03.2021 - godz 15:30
15:30 - 15:55                                              SF Junior Nakło 2:1 GOL Brodnica 
16:00 -16:25                                            SF Junior Nakło 1:0 AP Reissa Bydgoszcz 
16:30 - 16:55                                                 Juventus Blue 2:4 Gol Brodnica 
17:00 - 17:25                                           AP Reissa Bydgoszcz 1:3 GOL Brodnica 
17:30 - 17:55                                            SF Junior Nakło 8:0 Juventus Blue 
18:00 -18:25                                          AP Reissa Bydgoszcz  10:0 Juventus Blue