1

2

3

J|LIGA 2020/2021

 

 

 

 ROCZNIK 2013

TABELA J|LIGI RUNDA ZASADNICZA:

Msc Klub Mecze Pkt Bramki
1. Juventus Academy Bydgoszcz NERO
   
2. Młode Talenty Toruń      
3. Pogoń Mogilno    
4. Victoria Niemcz    
5. Olimpia Wtelno    
6. Juventus Academy Toruń    
7. Sparta Brodnica     
8. Wisła Strzelce Górne       
9. AP Reissa Bydgoszcz      
10. Juventus Academy Bydgoszcz BIANCO    
11.  SF Junior Nakło    
12.  Zawisza Bydgoszcz    
13  Sparta Brodnica II      
14.  KS Sportis Łochowo      
15. Unia Toruń       
16.    

HARMONOGRAM:

TERMINARZ ROZGRYWEK - J|Liga 2020/2021 - ROCZNIK 2013
14.11 (sobota) 15.11(niedziela) 09.01(sobota) 10.01(niedziela) 06.02(sobota) 07.02(niedziela)
8:30-11:30 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30
Jliga 2013, I runda Jliga 2013, I runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, III runda Jliga 2013, III runda
JUVE NERO JUVE BIANCO JUVE NERO AP TALENTY JUVE NERO AP TALENTY  
AP TALENTY SPARTA BRODNICA II JUVE TORUŃ UNIA TORUŃ UNIA TORUŃ JUVE TORUŃ  
VICTORIA NIEMCZ AP REISSA AP REISSA SPARTA BRODNICA WISŁA STRZELCE SPARTA BRODNICA II  
POGOŃ MOGILNO 16 ZAWISZA BYDGOSZCZ JUVE BIANCO 16 JUNIOR NAKŁO  
12:00-15:00 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00  
Jliga 2013, I runda Jliga 2013, I runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, II runda Jliga 2013, III runda Jliga 2013, III runda  
JUVE TORUŃ ZAWISZA BYDGOSZCZ POGOŃ MOGILNO VICTORIA NIEMCZ VICTORIA NIEMCZ POGOŃ MOGILNO  
UNIA TORUŃ SPARTA BRODNICA OLIMPIA WTELNO SPORTIS ŁOCHOWO ZAWISZA BYDGOSZCZ SPORTIS ŁOCHOWO  
SPORTIS ŁOCHOWO JUNIOR NAKŁO JUNIOR NAKŁO WISŁA STRZELCE OLIMPIA WTELNO SPARTA BRODNICA  
OLIMPIA WTELNO WISŁA STRZELCE 16 SPARTA BRODNICA II JUVE BIANCO AP REISSA  
                 
 
27.02 (sobota) 28.02(niedziela) 13.03(sobota) 14.03(niedziela) 10.04(sobota) 11.04(niedziela)  
12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30  
Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, V runda Jliga 2013, V runda FINAŁ SERIE D FINAŁ SERIE B  
JUVE BIANCO VICTORIA NIEMCZ POGOŃ MOGILNO JUVE NERO        
JUVE NERO JUVE TORUŃ JUVE TORUŃ SPARTA BRODNICA        
JUNIOR NAKŁO SPARTA BRODNICA WISŁA STRZELCE OLIMPIA WTELNO        
SPORTIS ŁOCHOWO 16 JUVE BIANCO SPARTA BRODNICA II        
15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00  
Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, IV runda Jliga 2013, V runda Jliga 2013, V runda FINAŁ SERIE C FINAŁ SERIE A  
AP TALENTY POGOŃ MOGILNO VICTORIA NIEMCZ AP TALENTY        
OLIMPIA WTELNO UNIA TORUŃ UNIA TORUŃ SPORTIS ŁOCHOWO        
WISŁA STRZELCE ZAWISZA BYDGOSZCZ JUNIOR NAKŁO ZAWISZA BYDGOSZCZ        
AP REISSA SPARTA BRODNICA II AP REISSA 16        
                 

 

 

 

HARMONOGRAM:

1 turniej:

14.11.2020

godz 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, VICTORIA NIEMCZ, POGOŃ MOGILNO 

godz 12:00:  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, UNIA TORUŃ, SPORTIS ŁOCHOWO, OLIMPIA WTELNO

15.11.2020

godz 8:30 JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, SPARTA BRODNICA II, AP REISSA BYDGOSZCZ, DRUŻYNA NR 16

godz. 12:00 ZAWISZA BYDGOSZCZ, SPARTA BRODNICA, SF JUNIOR NAKŁO, WISŁA STRZELCE GÓRNE 

 

 

 

godz.                                                 14.11.2020 - godz. 8:30
8:30 - 8:55                              Juventus Academy Bydgoszcz Nero : Victoria Niemcz
9:00 - 9:25                                   AP Młode Talenty Toruń : Pogoń Mogilno 
9:30 - 9:55                               Pogoń Mogilno : Juventus Academy Bydgoszcz Nero
10:00- 10:25                                   Victoria Niemcz : AP Młode Talenty Toruń
10:30 - 10:55                          Juventus Academy Bydgoszcz Nero : AP Młode Talenty Toruń
11:00 - 11:25                                           Victoria Niemcz : Pogoń Mogilno

 

godz.                                                 14.11.2020 - godz. 12:00
12:00 - 12:25                               Juventus Academy Toruń : Unia Toruń 
12:30 -12:55                                   Sportis Łochowo : Olimpia Wtelno 
13:00 - 13:25                               Olimpia Wtelno : Juventus Academy Toruń
13:30- 13:55                                       Unia Toruń : Sportis Łochowo
14:00 - 14:25                                Sportis Łochowo : Juventus Academy Toruń
14:30 - 14:55                                         Unia Toruń  :  Olimpia Wtelno

 

 

godz.                                                 15.11.2020 - godz. 8:30
8:30- 8:55                        Juventus Academy Bydgoszcz Bianco : AP Reissa Bydgoszcz
9:00- 9:25                                    Sparta II Brodnica : Drużyna nr 16
9:30- 9:55                                 Drużyna nr 16 : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
10:00- 10:25                                     AP Reissa Bydgoszcz : Sparta II Brodnica
10:30- 10:55                            Sparta II Brodnica : Juventus Academy Bydgoszcz Bianco
11:00- 11:25                               AP Reissa Bydgoszcz : Drużyna nr 16

 

 

 

godz.                                                 15.11.2020 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                     Sparta Brodnica : Zawisza Bydgoszcz 
12:30 -12:55                                 SF Junior Nakło : Wisła Strzelce Górne 
13:00 - 13:25                                  Wisła Strzelce Górne : Sparta Brodnica
13:30 - 13:55                                   Zawisza Bydgoszcz : SF Junior Nakło
14:00 - 14:25                                       SF Junior Nakło : Sparta Brodnica
14:30 -14:55                                    Zawisza Bydgoszcz : Wisła Strzelce Górne