1

2

3

4

J|LIGA 2021/2022

 

 DRUŻYNY: 

1.JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ

2.AP MŁODE TALENTY TORUŃ 

3.AP MŁODE TALENTY TORUŃ II

4.MUSTANG OSTASZEWO

5.WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

6.WISŁA FORDON

7.WISŁA FORDON II

8.JUVETUS ACADEMY TORUŃ

9.JUVENTUS ACADEMY TORUŃ II

10.OLIMPIA WTELNO

11.SPORTIS ŁOCHOWO

12.SF JUNIOR NAKŁO 

13.POGOŃ MOGILNO 

14.WISŁA STRZELCE GÓRNE 

15.FOOTBALL ACADEMY SZUBIN 

16.AP MAŁYCH MISTRZÓW 

 

HARMONOGRAM:

TERMINARZ ROZGRYWEK - J|Liga 2021/2022 - ROCZNIK 2014
20.11 (sobota) 21.11(niedziela) 18.12(sobota) 19.12(niedziela) 29.01(sobota) 30.01(niedziela)
11:30-14:30 8:30-11:30 11:30-14:30 8:30-11:30 11:30-14:30 8:30-11:30
Jliga 2014, I runda Jliga 2014, I runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, III runda Jliga 2014, III runda
AP TALENTY II AP MAŁYCH MISTRZÓW AP TALENTY FA SZUBIN AP TALENTY II SF JUNIOR  
FA SZUBIN WISŁA FORDON II JUVE TORUŃ JUVE BYDGOSZCZ JUVE TORUŃ  JUVE BYDGOSZCZ  
AP TALENTY WISŁA STRZELCE WISŁA STRZELCE WISŁA FORDON II WISŁA FORDON II WISŁA STRZELCE  
SF JUNIOR WISEŁKA SOLEC SPORTIS POGOŃ WISŁA FORDON OLIMPIA  
28.11 (niedziela) 15:00-18:00 12:00-15:00 15:00-18:00 12:00-15:00 15:00-18:00 12:00-15:00  
Jliga 2014, I runda Jliga 2014, I runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, III runda Jliga 2014, III runda  
JUVE TORUŃ WISŁA FORDON  AP TALENTY II SF JUNIOR FA SZUBIN AP TALENTY  
JUVE BYDGOSZCZ SPORTIS MUSTANG WOJOWNIK WABCZ WOJOWNIK WABCZ MUSTANG  
WOJOWNIK WABCZ POGOŃ WISEŁKA SOLEC WISŁA FORDON  WISEŁKA SOLEC POGOŃ  
MUSTANG OLIMPIA OLIMPIA AP MAŁYCH MISTRZÓW SPORTIS AP MAŁYCH MISTRZÓW  
                 
 
26.02 (sobota) 27.02(niedziela) 26.03(sobota) 27.03(niedziela)    
11:30-14:30 8:30-11:30 11:30-14:30 8:30-11:30    
Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, V runda Jliga 2014, V runda    
SF JUNIOR SPORTIS SF JUNIOR AP TALENTY      
JUVE TORUŃ JUVE BYDGOSZCZ MUSTANG JUVE BYDGOSZCZ    
WISEŁKA SOLEC AP MAŁYCH MISTRZÓW WISŁA FORDON II WISEŁKA SOLEC        
POGOŃ AP TALENTY II SPORTIS WISŁA FORDON       
15:00-18:00 12:00-15:00 15:00-18:00 12:00-15:00    
Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, V runda Jliga 2014, V runda    
AP TALENTY FA SZUBIN FA SZUBIN AP TALENTY II        
WOJOWNIK WABCZ MUSTANG AP MAŁYCH MISTRZÓW WOJOWNIK WABCZ      
WISŁA FORDON II WISŁA FORDON  JUVE TORUŃ WISŁA STRZELCE        
OLIMPIA WISŁA STRZELCE OLIMPIA POGOŃ      
                 

 

 

 

HARMONOGRAM:

1 turniej:

20.11.2021

godz 11:30: FOOTBALL ACADEMY SZUBIN, AP MŁODE TALENTY TORUŃ II, SF JUNIOR NAKŁO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ 

28.11.2021

godz 15:00:  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ, MUSTANG OSTASZEWO, WOJOWNIK WABCZ

21.11.2021

godz 8:30 AP MAŁYCH MISTRZÓW, WISŁA FORDON II, WISŁA STRZELCE GÓRNE, WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI 

godz. 12:00 WISŁA FORDON, SPORTIS ŁOCHOWO, POGOŃ MOGINO, OLIMPIA WTELNO 

 

 

 

godz.                                           20.11.2021 - godz. 11:30
11:30 - 11:55                                       AP TALENTY TORUŃ / FA SZUBIN
12:00 - 12:25                            AP TALENTY II TORUŃ / SF JUNIOR NAKŁO
12:30 - 12:55                                       FA SZUBIN /  AP TALENTY II TORUŃ
13:00- 13:25                             SF JUNIOR NAKŁO / AP TALENTY TORUŃ
13:30 - 13:55                             AP TALENTY TORUŃ / AP TALENTY II TORUŃ
14:00 - 14:25                                      SF JUNIOR NAKŁO / FA SZUBIN

 

godz.                                                 28.11.2021 - godz. 15:00
15:00 - 15:25                  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ / JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ
15:30 -15:55                                   WOJOWNIK WABCZ / MUSTANG OSTASZEWO
16:00 - 16:25                JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ /  WOJOWNIK WABCZ
16:30- 16:55                           MUSTANG OSTASZEWO /   JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
17:00 - 17:25                            WOJOWNIK WABCZ /  JUVENTUS ACADEMY TORUŃ
17:30 - 17:55                      JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ /  MUSTANG OSTASZEWO

 

 

godz.                                                 21.11.2021 - godz. 8:30
8:30- 8:55                                    AP MAŁYCH MISTRZÓW / WISŁA FORDON II
9:00- 9:25                             WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI / WISŁA STRZELCE GÓRNE 
9:30- 9:55                             WISŁA STRZELCE GÓRNE / AP MAŁYCH MISTRZÓW
10:00- 10:25                            WISŁA FORDON II / WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
10:30- 10:55                           WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI / AP MAŁYCH MISTRZÓW
11:00- 11:25                          WISŁA STRZELCE GÓRNE / WISŁA FORDON II

 

 

godz.                                                 21.11.2021 - godz 12:00
12:00 - 12:25                                WISŁA FORDON / SPORTIS ŁOCHOWO
12:30 -12:55                                POGOŃ MOGILNO / OLIMPIA WTELNO 
13:00 - 13:25                                  OLIMPIA WTELNO /  WISŁA FORDON
13:30 - 13:55                             SPORTIS ŁOCHOWO /  POGOŃ MOGILNO
14:00 - 14:25                                 POGOŃ MOGILNO / WISŁA FORDON 
14:30 -14:55                                OLIMPIA WTELNO / SPORTIS ŁOCHOWO