1

2

3

J|Liga 2020/2021

 

FINAŁY: 

 

godz.

                                                09.05.2021 - godz. 8:00

8:00 -8:25

                      Juventus Academy Bydgoszcz Bianco  / AP Małych Mistrzów 

8:30 -8:55

                                           GOL Brodnica / Mustang Ostaszewo 

9:00 - 9:25

                             Mustang Ostaszewo  /  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

9:30 -9:55

                                           AP Małych Mistrzów  / GOL Brodnica

10:00- 10:25

                                     GOL Brodnica / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

10:30 -10:55

                                         AP Małych Mistrzów  / Mustang Ostaszewo 

 

 

 

 

godz.

                                                24.04.2021 - godz. 8:00

8:00 -8:25

                        Juventus Academy Bydgoszcz Blue  / Tęcza Bydgoszcz

8:30 -8:55

                          Juventus Academy Bydgoszcz Blue / Wisła Fordon

9:00 - 9:25

                                            Sportis Łochowo / Tęcza Bydgoszcz 

9:30 -9:55

                              Juventus Academy Bydgoszcz Blue / Sportis Łochowo 

10:00- 10:25

                                                Wisła Fordon/ Tęcza Bydgoszcz 

10:30 -10:55

                                             Sportis Łochowo / Wisła Fordon 

 

 

godz.

                                                25.04.2021 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                        Juventus Academy Bydgoszcz Nero / AP Młode Talenty Toruń 

12:30 - 12:55

                                          SF Junior Nakło / Sparta Brodnica 

13:00- 13:25

                              Sparta Brodnica / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

13:30 - 13:55

                                  AP Młode Talenty Toruń / SF Junior Nakło

14:00 - 14:25

                                  SF Junior Nakło / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

14:30 - 14:55

                                     AP Młode Talenty Toruń / Sparta Brodnica

 

 

 

 

 

DRUŻYNY ROCZNIK 2014:

1. AP MŁODE TALENTY TORUŃ

2. POGOŃ MOGILNO

3. AP REISSA BYDGOSZCZ

4. AP JUNIOR FOOTBALL ACADEMY PRZECHLEWO

5. SF JUNIOR NAKŁO

6. GOL BRODNICA

7. MUSTANG OSTASZEWO

8. SPARTA BRODNICA

9. SPORTIS ŁOCHOWO

10. AP MAŁYCH MISTRZÓW

11. TĘCZA BYDGOSZCZ

12. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO

13. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO 

14. JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE 

15. CHEMIK BYDGOSZCZ

 

 

 

HARMONOGRAM: 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK - J|Liga 2020/2021 - ROCZNIK 2014
07.11 (sobota) 08.11(niedziela) 12.12(sobota) 13.12(niedziela) 20.02(sobota) 21.02(niedziela)
12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30 12:00-15:00 8:30-11:30
Jliga 2014, I runda Jliga 2014, I runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, III runda Jliga 2014, III runda  
GOL BRODNICA JUVE NERO JUVE NERO AP JFA PRZECHLEWO POGOŃ MOGILNO JUVE BIANCO  
MUSTANG OSTASZEWO AP TALENTY SPORTIS ŁOCHOWO POGOŃ MOGILNO AP JFA PRZECHLEWO   
AP JFA PRZECHLEWO VICTORIA NIEMCZ TĘCZA BYDGOSZCZ
JUVE BLUE  SPARTA BRODNICA JUVE BLUE   
JUVE BLUE  POGOŃ MOGILNO   JUNIOR NAKŁO AP MAŁYCH MISTRZÓW AP REISSA   
15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00 15:30-18:30 12:00-15:00  
Jliga 2014, I runda Jliga 2014, I runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, II runda Jliga 2014, III runda Jliga 2014, III runda  
SPARTA BRODNICA AP MALI MISTRZOWIE MUSTANG OSTASZEWO VICTORIA NIEMCZ AP TALENTY JUVE NERO  
SPORTIS ŁOCHOWO JUVE BIANCO JUVE BIANCO GOL BRODNICA GOL BRODNICA MUSTANG OSTASZEWO  
JUNIOR NAKŁO TĘCZA BYDGOSZCZ SPARTA BRODNICA AP MAŁYCH MISTRZÓW JUNIOR NAKŁO SPORTIS ŁOCHOWO  
    AP TALENTY    TĘCZA BYDGOSZCZ CHEMIK BYDGOSZCZ   
                 
 
20.03 (sobota) 21.03(niedziela) 16.05(niedziela) 09.05(niedziela)        
12:00-15:00 8:30-11:30 8:30-11:30 8:00-11:00        
Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, IV runda FINAŁ SERIE A FINAŁ SERIE A        
JUVE BLUE POGOŃ MOGILNO   CHEMIK BYDGOSZCZ  JUVE BIANCO        
JUNIOR NAKŁO MUSTANG OSTASZEWO   AP REISS  MUSTANG OSTASZEWO        
AP JFA PRZECHLEWO TĘCZA BYDGOSZCZ    AP JFA PRZECHLEWO  AP MAŁYCH MISTRZÓW        
JUVE NERO JUVE BIANCO   POGOŃ MOGILNO  GOL BRODNICA         
15:30-18:30 12:00-15:00 24.04 (sobota) 8:00-11:00 25.04(niedziela) 12:00-15:00        
Jliga 2014, IV runda Jliga 2014, IV runda FINAŁ SERIE A FINAŁ SERIE A        
WISEŁKA FORDON AP TALENTY   JUVE BLUE  JUVE NERO         
GOL BRODNICA SPORTIS ŁOCHOWO   SPORTIS ŁOCHOWO  AP TALENTY         
SPARTA BRODNICA AP REISSA   TĘCZA BYDGOSZCZ   SPARTA BRODNICA          
CHEMIK BYDGOSZCZ  AP MAŁYCH MISTRZÓW    WISEŁKA FORDON JUNIOR NAKŁO         
                 

 

 

 


 

HARMONOGRAM:

 

 

1 turniej :

07.11.2020

godz. 12:00: GOL BRODNICA, MUSTANG OSTASZEWO, AP JUNIOR FOOTBALL ACADEMY PRZECHLEWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE 

godz. 15:30: SPARTA BRODNICA, SPORTIS ŁOCHOWO, SF JUNIOR NAKŁO

08.11.2020

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, VICTORIA NIEMCZ, POGOŃ MOGILNO

godz. 12:00: AP MALI MISTRZOWIE, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, TĘCZA BYDGOSZCZ 

 

 

godz.

                                                07.11.2020 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                                 GOL Brodnica / Mustang Ostaszewo

12:30 - 12:55

                          AP JFA Przechlewo / Juventus Academy Blue

13:00- 13:25

                     Juventus Academy Blue / GOL Brodnica

13:30 - 13:55

                           Mustang Ostaszewo / AP JFA Przechlewo

14:00 - 14:25

                                     GOL Brodnica / AP JFA Przechlewo

14:30 - 14:55

                         Juventus Academy Blue / Mustang Ostaszewo

 

 

 

 

godz.

                                                07.11.2020 - godz. 15:30

15:30 - 15:55

                            Sparta Brodnica / Sportis Łochowo

16:00 - 16:25

                        Sportis Łochowo / SF Junior Nakło 

16:30 - 16:55

                              SF Junior Nakło / Sparta Brodnica

                                                    REWANŻE

17:00 - 17:25

                        Sportis Łochowo / Sparta Brodnica

17:30 - 17:55

                            SF Junior Nakło / Sportis Łochowo

18:00 - 18:25

                            Sparta Brodnica / SF Junior Nakło

 

 

 

 

godz.

                                              08.11.2020 – godz. 8:30

8:30- 8:55

                             Victoria Niemcz / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

9:00-9:25

                                    Pogoń Mogilno / AP Młode Talenty Toruń

9:30-9:55

                                   AP Młode Talenty Toruń / Victoria Niemcz

10:00-10:25

                             Juventus Academy Bydgoszcz Nero / Pogoń Mogilno

10:30-10:55

                          AP Młode Talenty Toruń / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

11:00-11:25

                                        Pogoń Mogilno / Victoria Niemcz

 

 

 

godz.

                                                08.11.2020 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                     AP Mali Mistrzowie / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

12:30 - 12:55

                       Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / Tęcza Bydgoszcz

13:00- 13:25

                                  Tęcza Bydgoszcz / AP Mali Mistrzowie

                                                              REWANŻE 

13:30 - 13:55

                           Juventus Academy Bydgoszcz Bianco /   AP Mali Mistrzowie

14:00 - 14:25

                            Tęcza Bydgoszcz / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

14:30 - 14:55

                                    AP Mali Mistrzowie / Tęcza Bydgoszcz 

 

 

2 turniej :

12.12.2020

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, TECZA BYDGOSZCZ, SPORTIS ŁOCHOWO

godz. 15:30: SPARTA BRODNICA, AP MŁODE TALENTY TORUŃ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, MUSTANG OSTASZEWO

 

13.12.2020

 godz. 8:30: POGOŃ MOGILNO, SF JUNIOR NAKŁO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, AP JUNIOR FOOTBALL ACADEMY PRZECHLEWO

godz. 12:00: AP MALI MISTRZOWIE, VICTORIA NIEMCZ, GOL BRODNICA

 

 

godz.

                                                12.12.2020 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                                 Tęcza Bydgoszcz / Sportis Łochowo

12:30 - 12:55

                          Sportis Łochowo / Juventus Academy Nero

13:00- 13:25

                          Juventus Academy Nero / Tęcza Bydgoszcz

                                                             REWANŻE

13:30 - 13:55

                                     Tęcza Bydgoszcz / Sportis Łochowo

14:00 - 14:25

                                Sportis Łochowo / Juventus Academy Nero

14:30 - 14:55

                              Juventus Academy Nero / Tęcza Bydgoszcz

 

godz.

                                                12.12.2020 - godz. 15:30

15:30 - 15:55

                     AP Młode Talenty Toruń / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

16:00 - 16:25

                                     Sparta Brodnica / Mustang Ostaszewo 

16:30 - 16:55

                              Mustang Ostaszewo / AP Młode Talenty Toruń 

17:00 - 17:25

                        Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / Sparta Brodnica 

17:30 - 17:55

                                 AP Młode Talenty Toruń / Sparta Brodnica 

18:00 - 18:25

                         Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / Mustang Ostaszewo

 

 

godz.

                                              13.12.2020 – godz. 8:30

8:30- 8:55

                             SF Junior Nakło / Juventus Academy Bydgoszcz Blue

9:00-9:25

                                    Pogoń Mogilno / AP JFA Przechlewo 

9:30-9:55

                              Juventus Academy Bydgoszcz Blue / Pogoń Mogilno

10:00-10:25

                                     AP JFA Przechlewo / SF Junior Nakło

10:30-10:55

                           AP JFA Przechlewo / Juventus Academy Bydgoszcz Blue

11:00-11:25

                                        Pogoń Mogilno /  SF Junior Nakło

 

 

 

godz.

                                                13.12.2020 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                                     AP Mali Mistrzowie / Victoria Niemcz 

12:30 - 12:55

                                     GOL Brodnica  /  AP Mali Mistrzowie

13:00- 13:25

                                      Victoria Niemcz / GOL Brodnica

                                                              REWANŻE 

13:30 - 13:55

                                   AP Mali Mistrzowie / Victoria Niemcz

14:00 - 14:25

                                      GOL Brodnica  /  AP Mali Mistrzowie

14:30 - 14:55

                                          Victoria Niemcz / GOL Brodnica

 

 

 

 

3 turniej :

20.02.2021

godz. 12:00: POGOŃ MOGILNO, AP JUNIOR FOOTBALL ACADEMY PRZECHLEWO, AP MAŁYCH MISTRZÓW, SPARTA BRODNICA 

godz. 15:30: AP MŁODE TALENTY TORUŃ, GOL BRODNICA, JUNIOR NAKŁO, TĘCZA BYDGOSZCZ

21.02.2021

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, VICTORIA NIEMCZ, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO

godz. 12:00: MUSTANG OSTASZEWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, SPORTIS ŁOCHOWO 

 

 

 

godz.

                                                20.02.2021 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                                 Pogoń Mogilno / AP JFA Przechlewo 

12:30 - 12:55

                                 AP Małych Mistrzów / Sparta Brodnica 

13:00- 13:25

                                 AP JFA Przechlewo / AP Małych Mistrzów

13:30 - 13:55

                                      Sparta Brodnica  / Pogoń Mogilno

14:00 - 14:25

                                     Sparta Brodnica  / AP JFA Przechlewo

14:30 - 14:55

                                      Pogoń Mogilno / AP Małych Mistrzów

 

 

 

godz.

                                                20.02.2021 - godz. 15:30

15:30 - 15:55

                                     AP Młode Talenty Toruń / GOL Brodnica 

16:00 - 16:25

                                     Junior Nakło / AP Młode Talenty Toruń 

16:30 - 16:55

                                         Tęcza Bydgoszcz / Gol Brodnica 

17:00 - 17:25

                               AP Młode Talenty Toruń / Tęcza Bydgoszcz

17:30 - 17:55

                                          Junior Nakło / GOL Brodnica 

18:00 - 18:25

                                       Junior Nakło / Tęcza Bydgoszcz

 

 

godz.

                                              21.02.2021 – godz. 8:30

8:30- 8:55

                             AP Reissa Bydgoszcz / Juventus Academy Bydgoszcz Blue

9:00-9:25

            Juventus Academy Bydgoszcz Blue / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

9:30-9:55

                             Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / AP Reissa Bydgoszcz

                                                                       REWANŻE

10:00-10:25

                                  AP Reissa Bydgoszcz / Juventus Academy Bydgoszcz Blue

10:30-10:55

                     Juventus Academy Bydgoszcz Blue / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

11:00-11:25

                                  Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / AP Reissa Bydgoszcz

 

 

 

godz.

                                                21.02.2021 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                           Juventus Academy Bydgoszcz Nero / Mustang Ostaszewo

12:30 - 12:55

                                    Sportis Łochowo  /  Chemik Bydgoszcz

13:00- 13:25

                                 Chemik Bydgoszcz / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

13:30 - 13:55

                                      Mustang Ostaszewo /  Sportis Łochowo

14:00 - 14:25

                             Sportis Łochowo  /  Juventus Academy Bydgoszcz Nero

14:30 - 14:55

                                      Mustang Ostaszewo / Chemik Bydgoszcz

 

 

 

 

 

4 turniej :

20.03.2021

godz. 12:00: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERO, AP JUNIOR FOOTBALL ACADEMY PRZECHLEWO, JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BLUE, SF JUNIOR NAKŁO

godz. 15:30: SPARTA BRODNICA, GOL BRODNICA, WISEŁKA FORDON, CHEMIK BYDGOSZCZ

21.03.2021

godz. 8:30: JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCO, MUSTANG OSTASZEWO, POGOŃ MOGILNO, TĘCZA BYDGOSZCZ

godz. 12:00: AP REISSA BYDGOSZCZ, AP TALENTY TORUŃ, SPORTIS ŁOCHOWO, AP MAŁYCH MISTRZÓW  

 

 

 

 

 

godz.

                                                20.03.2021 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                       Juventus Academy Bydgoszcz Nero / AP JFA Przechlewo 

12:30 - 12:55

                            SF Junior Nakło / Juventus Academy Bydgoszcz Blue 

13:00- 13:25

                 Juventus Academy Bydgoszcz Blue  / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

13:30 - 13:55

                                      AP JFA Przechlewo  / SF Junior Nakło 

14:00 - 14:25

                             Juventus Academy Bydgoszcz Blue  / AP JFA Przechlewo

14:30 - 14:55

                                   SF Junior Nakło  / Juventus Academy Bydgoszcz Nero

 

 

 

godz.

                                                20.03.2021 - godz. 15:30

15:30 - 15:55

                                     Sparta Brodnica / GOL Brodnica 

16:00 - 16:25

                                     Wisełka Fordon / Chemik Bydgoszcz

16:30 - 16:55

                                        Chemik Bydgoszcz / Sparta Brodnica 

17:00 - 17:25

                                         GOL Brodnica  / Wisełka Fordon

17:30 - 17:55

                                      Wisełka Fordon / Sparta Brodnica 

18:00 - 18:25

                                       Chemik Bydgoszcz / GOL Brodnica 

 

 

 

godz.

                                              21.03.2021 – godz. 8:30

8:30- 8:55

                             Mustang Ostaszewo / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

9:00-9:25

                                              Pogoń Mogilno / Tęcza Bydgoszcz

9:30-9:55

                                       Tęcza Bydgoszcz / Mustang Ostaszewo

10:00-10:25

                             Juventus Academy Bydgoszcz Bianco / Pogoń Mogilno

10:30-10:55

                         Mustang Ostaszewo / Juventus Academy Bydgoszcz Bianco

11:00-11:25

                                           Pogoń Mogilno / Tęcza Bydgoszcz 

 

godz.

                                                21.03.2021 - godz. 12:00

12:00 - 12:25

                           AP Reissa Bydgoszcz / AP Talenty Toruń 

12:30 - 12:55

                                    Sportis Łochowo  /  AP Małych Mistrzów 

13:00- 13:25

                                AP Małych Mistrzów / AP Reissa Bydgoszcz

13:30 - 13:55

                                      AP Talenty Toruń  /  Sportis Łochowo

14:00 - 14:25

                                   Sportis Łochowo  /  AP Reissa Bydgoszcz

14:30 - 14:55

                                      AP Małych Mistrzów / AP Talenty Toruń