J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 01.09.2021

( plan treninów zima sezon 11.2021/3.2022 - w przygotowaniu

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. SZCZĘSNY Certyfikat - logotyp złoty.png

nowy fole.png

19:00- 20.30

ul. Kapliczna

zajęcia motoryczne

19:00 -20:30 

ul.Sportowa

 19.00- 20.30

ul. Bronikowskiego

 

20:00 -21:30

ul. Sportowa 

Trening pozycyjny

19:00 -20:30

Białe Błota 

GRUPA 2. DE LIGT Certyfikat - logotyp złoty.png

c2alulwkbpktg6oraprk.png

Trening motoryczny

17:30 -18:30

ul. Kapliczna

19:00 - 20:30 

ul. Sportowa 

 

19:00 - 20:30

Białe Błota 

 20:00 - 21:30

ul. Sportowa

Trening pozycyjny 

 19:00 -20:30

ul. Białe Błota 

GRUPA 3. DYBALA Certyfikat - logotyp złoty.png

ryuvh7rovimax3fwcwav.png

 

17:30- 19:00

ul. Mochelska 

17:30- 18:30

Trening motoryczny

ul. Mochelska 

17:15 - 18:45

ul. Mochelska 

 

 17:30 -19:00

ul. Mochelska 

GRUPA 4. MCKENNIE Certyfikat - logotyp złoty.png

p7ogj3j6favnvoshkyly.png

19:00-20:30

ul. Mochelska 

19:00- 20:00

ul. Kapliczna

Trening motoryczny

19:00 - 20:30

ul. Mochelska

 
 

  

 

19:00 - 20:30

ul. Mochelska

GRUPA 5. CHIELLINI Certyfikat - logotyp złoty.png

tgoqvgjf5uvmdyiiz3ar.png

18:45- 20:15

ul. Słoneczna

17:00 - 18:45 

ul. Gajowa 

 

18:55 - 20:25 

ul. Nowogrodzka 

 

GRUPA 6. KULUSEVSKI Certyfikat - logotyp złoty.png

mttsjrajr20iij6zwmgn.png

 

17:00 - 18:30 

ul. Słoneczna

  18:45 -20:15

ul. Gajowa 

  

 17:10 -18:40 

ul. Nowogrodzka

  

GRUPA 7. MORATA Certyfikat - logotyp złoty.png

cm7qziyhptow37eciawj.png

 

18:40 - 20:10

ul. Pestalozziego 

 16:55 - 18:25

ul. Pestalozziego

 

18:40 - 20:10

ul. Pestalozziego

 

GRUPA 8. DANILOCertyfikat - logotyp złoty.png

 l7xfn40luloi5vpkn0zn.png

 

16:55 - 18:25

ul. Pestalozziego

 

18:40 - 20:10

ul. Pestalozziego

16:55 - 18:25

ul. Pestalozziego

 

GRUPA 9. CHIESA Certyfikat - logotyp złoty.png 

zpr7ywnevn3lkznc5ioc.png

 

19:15 -20:45

ul. Stawowa 

 16:45 -18:15

ul. Nowogrodzka 

 

18:45- 20:15

ul. Kcyńska 

GRUPA 10. BERNARDESHI Certyfikat - logotyp złoty.png

jlh3uifcjmjl9zfdkzcu.png 

 

 17:30 -19:00

ul. Stawowa 

18:30 -20:00 

ul. Nowogrodzka 

 

17:00 -18:30

Ul.Kcyńska 

GRUPA 11. ARTHUR MELO Certyfikat - logotyp złoty.png

pthfnykqqeu0ohdnaqvd.png

   

18:15-19:45

ul. Bałtycka 

 

18:15-19:45

ul. Bałtycka 

GRUPA 11. BENTANCUR Certyfikat - logotyp złoty.png

jagw31vzr7mfakoobrrl.png

 

18:30- 19:45

ul. Bałtycka 

 

18:30- 19:45

ul. Bałtycka 

 

BARTODZIEJE 1. RABIOT Certyfikat - logotyp złoty.png

trygboqhds82oxqgirwd.png

   

17:00 -18:30

ul. Gajowa 

17:00 -18:30

ul. Gajowa 

18:45 -20:15

ul. Słoneczna 

BARTODZIEJE 2. ALEX SANDRO Certyfikat - logotyp złoty.png

fbc3wtnolg3spquxbuhs.png

 

17:00 -18:15

ul.Bałtcyka 

 

17:00 -18:15

ul.Bałtcyka 

 

BARTODZIEJE 3. PINSOGLIO Certyfikat - logotyp złoty.png

ycvhubiyxojkepc37hfi.png

   

17:00-18:00

ul.Bałtycka 

 

17:00-18:00

ul.Bałtycka 

BŁONIE 1. BONUCCI Certyfikat - logotyp złoty.png

bwgslkyxtsvzzzpws8uy.png

   

18:15- 19:45 

ul. Słoneczna 

18:45 - 20:15

ul. Stawowa 

 

BŁONIE 2. RAMSEY Certyfikat - logotyp złoty.png

vgn7gza0oq8pzewlusgm (1).png

   

17:00 - 18:00

ul. Słoneczna 

17:30 -18:30 

ul. Stawowa 

 

OSOWA GÓRA 1. CUADRADO Certyfikat - logotyp złoty.png

bnhjviwspvmukejmhrlm.png

 

17:30 -18:45

ul. Puszczykowa 

 

17:30 -18:45

ul. Puszczykowa

 

GIRLS. GIRELLI Certyfikat - logotyp złoty.png

zmmjv24hueiizkvuazme.png

18:00 -19:30 

ul. Bałtycka 

     

17:00 - 18:30

ul. Słoneczna

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2017

5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

17:05- 17:50

ul. Bałtycka 

       

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2018

5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

16:15 -17:00 

ul. Bałtycka