1

2

3

 

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 01.09.2020

( plan treninów na hali i balonie sezon 11.2020/3.2021 - DRUGA TABELA )

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

BARTODZIEJE 1. RABIOTCertyfikat - logotyp złoty.png

 _J024974 copia.png

 

 18:30 -20:00 

ul. Stawowa 

17:30 - 18:30

ul. Gajowa 

 18:15 - 19:15

 

ul. Słoneczna

 

 

 

 

BARTODZIEJE 2. BUFFON Certyfikat - logotyp złoty.png

 _J025040 copia.png

   

18:00- 19:30

ul. Bałtycka

 

 

 

18:00- 19:30

ul. Bałtycka

 

BARTODZIEJE 3. DEMIRAL Certyfikat - logotyp złoty.png

_J024745.png

 

 

17:00- 18:00

ul. Bałtycka

   

17:00- 18:00

ul. Bałtycka

 

BŁONIE 1. BONUCCI

 _J027195.png

18:45 - 20:15

ul. Słoneczna

   

 18:00 -19:30 

ul. Nowogrodzka 

 

 

BŁONIE 2. BENTANCUR

  _J023403.png

17:45 -18:45

ul. Słoneczna

     

17:00 -18:00

ul. Nowogrodzka

 

 

 BŁONIE 3. RAMSEY

 _J027331 copia.png

 

16:45 -17:45

ul. Słoneczna

 

       

 

17:00 -18:00

ul. Słoneczna

 

OSOWA GORA 1. CUADRADO

_J024836.png

 

18:30 -19:30

ul. Puszczykowa

 

18:30 -19:30

ul. Puszczykowa

 

 

 

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

_J023307.png

 

 17:15- 18:15 

ul. Puszczykowa

 

17:15- 18:15 

ul. Puszczykowa

 

 

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2016


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

17:45 - 18:30 

ul. Bałtycka

     

 

 

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2017


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

17:00 - 17:45

ul. Bałtycka

 

 

 

 

 

 

 Plan treninów na hali 

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

BARTODZIEJE 1. RABIOTCertyfikat - logotyp złoty.png

 _J024974 copia.png

 

 18:40 -20:00 

ul. Nowogrodzka

17:00 - 18:30

ul. Słoneczna

 17:30 - 19:00

ul. Nowogrodzka

 

BARTODZIEJE 2. BUFFON Certyfikat - logotyp złoty.png

 _J025040 copia.png

   

18:15- 19:45

ul. Bałtycka

   

18:15- 19:45

ul. Bałtycka

 

BARTODZIEJE 3. DEMIRAL Certyfikat - logotyp złoty.png

_J024745.png

   

17:00- 18:00

ul. Bałtycka

   

17:00- 18:00

ul. Bałtycka

 

BŁONIE 1. BONUCCI

 _J027195.png

19:00 - 20:15

ul. Nowogrodzka

   

 

 

18:00-19:30 

ul. Kcyńska 

BŁONIE 2. BENTANCUR

  _J023403.png

18:00 -19:00

ul. Nowogrodzka

     

17:00 -18:00

ul. Kcyńska

 

17:00 -18:00

ul. Kcyńska

 BŁONIE 3. RAMSEY

 _J027331 copia.png

17:00 -18:00

ul. Nowogrodzka

       

17:00 -18:00

ul. Kcyńska

OSOWA GORA 1. CUADRADO

_J024836.png

 

17:45 -19:15

ul. Puszczykowa

18:00 -19:30

ul. Puszczykowa

   

OSOWA GÓRA 2. ALEX SANDRO

_J023307.png

 

 16:45 -17:45

ul. Puszczykowa

 

17:00- 18:00 

ul. Puszczykowa

   

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2016


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

17:45 - 18:30 

ul. Bałtycka

       

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

ZEBRA JAY

ROCZNIK 2017


 5c461a1e970d2784d5b6cc1b_zz.png

 

17:00 - 17:45

ul. Bałtycka