1

2

3

 

Plan treningów na obiektach otwartych obowiązujący od 01.09.2020

( plan treninów na hali i balonie sezon 11.2020/3.2021 - w przygotowaniu )

 

 

 

 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

GRUPA 1. SZCZĘSNY Certyfikat - logotyp złoty.png

_J0272812.png

19.00- 20.30

ul. Mochelska 

18:00 - 19:00 

19:00 - 20:00 

zajęcia motoryczne

ul. Mochelska  

 19.00- 20.30

ul. Bronikowskiego

 

17.15- 18.45

ul. Mochelska

19:00 -20:30

ul. Bronikowskiego

GRUPA 2. DE LIGT Certyfikat - logotyp złoty.png

_J027237.png

Trening motoryczny

17:45- 18:45

19:00 - 20:00

Trening motoryczny

ul. Mochelska 

17:15- 18:45

ul. Mochelska

 

19.00- 20.30

ul. Mochelska 

 

 19:00 -20:30

ul. Bronikowskiego

GRUPA 3. DYBALA Certyfikat - logotyp złoty.png

_J025099.png

 

17:30- 19:00

ul. Mochelska 

17:00- 18:00

Trening motoryczny

ul. Mochelska 

17:30 - 19:00

ul. Mochelska 

 

 17:15 -18:45

ul. Mochelska 

GRUPA 4. KULUSEVSKI Certyfikat - logotyp złoty.png

_J028475 copia.png


 

18:30- 20:00

ul. Pestalozziego


 

17:00: 18:30

ul. Pestalozziego  

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego  

 

GRUPA 5. RONALDO Certyfikat - logotyp złoty.png

_J027159 copia.png

 


 

17:00-18:30

ul. Pestalozziego

18.30-20:00

ul. Pestalozziego

17:00-18:30

ul. Pestalozziego

 

GRUPA 6. CHIELLINI Certyfikat - logotyp złoty.png

_J023458.png

 

18:30-20:00

ul. Pestalozziego

  

  

17:00-18:30

ul. Śląska

 

  

18:30 - 20:00

ul. Nowogrodzka

GRUPA 7. BERNARDESCHI Certyfikat - logotyp złoty.png

_J024902 copia.png

17:00-18:30

ul. Pestalozziego

 

18:30 - 20:00

ul. Śląska

 

17:00 - 18:30

ul. Nowogrodzka

GRUPA 8. KHEDIRA Certyfikat - logotyp złoty.png

_J024791.png

17:30-18:30

ul. Stawowa 

17:00-18:30

ul. Stawowa 

   

18:15-19:45

ul. Słoneczna 

GRUPA 9. MORATACertyfikat - logotyp złoty.png

 

 

18:45- 19:45

ul. Gajowa

 

16:45 -18:15

ul. Stawowa

 

18:30- 20:00

ul. Kcyńska 

GRUPA 10. DANILO Certyfikat - logotyp złoty.png 

_J023255.png

 

17:30- 18:30

ul. Gajowa

 

18:30 -20:00

ul. Stawowa

17:00- 18:30

ul. Kcyńska 

GRUPA 11. CHIESA Certyfikat - logotyp złoty.png

 

   

18:30 -20:00

ul. Bałtycka 

 

18:30 -20:00

ul. Bałtycka

GRUPA 12. ARTHUR MELO Certyfikat - logotyp złoty.png

_J028526 copia.png

   

17:15- 18:30

ul. Bałtycka 

 

17:15- 18:30

ul. Bałtycka