1

2

3

4

5

6

Trenerami Juventus Academy są osoby, które odbyły szkolenia w Turynie uzyskując certyfikat Juventus University lub w Polsce podczas wizytacji włoskich trenerów w naszych akademiach. Dodatkowo Trenerzy posiadają licencje trenerskie.

Wszyscy Trenerzy naszej akademii, pracujący w sektorze młodzieżowym Juventusu, są 3 razy w roku oceniani przez włoskich specjalistów. 

Zapewnia to najwyższy poziom szkolenia Dzieci chcących nauczyć się gry w piłkę nożną w naszej akademii.

 

Lista Trenerów pracujących w naszej akademii:


 073.jpg

 Przemysław Mazurkiewicz – Dyrektor Sportowy

Urodzony w 1989 r.  Trener UEFA A. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki - Turystyka i Rekreacja, oraz podyplomowo Wychowanie Fizyczne z Gimnastyką Korekcyjną. Sukcesy odnosił w grupach młodzieżowych. Kapitan drużyny, która w 2002 roku zdobyła Mistrzostwo Polski z reprezentacją województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii U-13. W 2003 roku wygrał klubowe Mistrzostwo Polski z zespołem Polonii Bydgoszcz w kategorii U-14 (NIKE PREMIER CUP). Rok później zespół reprezentował Polskę w Finale Klubowych Mistrzostw Europy w Helsinkach, gdzie zajął 12. miejsce. W 2004 roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-15. W piłce seniorskiej reprezentował kluby na poziomie 4 ligi. Od 2011 zajmuje się szkoleniem dzieci. Do tej pory pracował w AZS UKW Bydgoszcz, Polonii Bydgoszcz oraz Victorii Koronowo. Od lipca 2014 do czerwca 2016 pracował przy drużynie seniorów Polonii Bydgoszcz.

 


077.jpg

 Tomasz Pazderski - Główny Trener Akademii

Urodzony w 1981 roku w Bydgoszczy. W 2006 roku ukończył  Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Przygodę  piłkarską rozpoczął w Gwiezdzie  Bydgoszcz, potem reprezentował Chemika  Bydgoszcz (trzecia liga) i Zawiszę  Bydgoszcz (trzecia liga)  oraz Spójnię Białe Błota (2 awanse). Trener UEFA B - 4 sezony pracy z dzieci w Spójnia Białe Błota. W sezonie 2011/2012, trener pierwszego zespołu Spójnia  Białe Błota. Od 2013 roku trener Juventus Akademii i od 2016 roku trener koordynator Juventus Academy Bydgoszczy. Od 2005 pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego. Współzałożyciel ogólnopolskiej Ligi szóstek piłkarskich Extraliga.pl.


070.jpg

 Krzysztof Bereznowski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1977 w Bydgoszczy, wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, obrońca, uczęszczał do Szkoły Sportowej w Bydgoszcz, klasa piłkarska. Uczestnik mistrzostw Polski Młodzików w Chorzowie. Po kilku latach spędzonych w tym klubie jako junior kontynuował grę w Chemiku Bydgoszcz, wielokrotnie powoływany do reprezentacje Juniorów naszego regionu.W latach 1997-2001 zawodnik Pomorzanina Serock, z którym awansował do V-ligi. W 2013 ukończył kurs trenera PZPN-C, UEFA-B przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Trener w Juventus Academy od września 2013 roku.


 Łukasz Figurski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1992 roku w Bydgoszczy– Trener UEFA C. Ukończył studia Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Karierę piłkarską rozpoczął 1999 roku. Wychowanek Polonii Bydgoszcz. Później Azs UKw Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, LKS Dąbrowa Chełmińska. Jako zawodnik zdobywał sukcesy w rozgrywkach młodzieżowych - 3 miejsce w rozgrywkach KPZPN kategorii Orlik , 3 miejsce w Lidze Wojewódzkiej KPZPN kategorii trampkarz i junior młodszy , dwa mistrzostwa w Bydgoskiej Olimpiadzie Młodzieży. Trener w Juventus Academy od września 2013 roku.122.jpg

Michał Jakubowski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1988 roku w Bydgoszczy. Trener II klasy piłki nożnej. Karierę trenerską rozpoczął w 2011 roku, od pracy z dziećmi w Piłkarskim Przedszkolu w Bydgoszczy - treningi dla dzieci w wieku 4-7 lat. W czerwcu 2011 dodatkowo zajął się pracą z dziećmi z rocznika 2002 w klubie piłkarskim AZS UKW Bydgoszcz. Od czerwca 2013 roku trener rocznika 2002 w klubie piłkarskim UKS Polonia Bydgoszcz. Jako zawodnik w piłce seniorskiej reprezentował Gwiazde Bydgoszcz (IV LIga), Victorie Koronowo (II Liga). Był także powołany na konsultacje reprezentacji Polski oraz brał udział w testach kontrolnych w Legii Warszawa. 


Daniel Katerla - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony 1991 roku w Bydgoszczy, pomocnik,napastnik, wychowanek bydgoskiego Chemika. Brązowy medalista w kadrze województwa rocznika 1991, uczeń Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży Piłkarskiej w Bydgoszczy. Znany z występów w bydgoskim Chemiku sezon 2009/2011, 2011/2012 piłkarz MKS Czarni Arena Żagań II Liga Zachodnia , 2012/2013 zawodnik KS Cuiavia Inowrocław, finalista pucharu Polski na szczeblu okręgowym sezon 2012/2013, obecnie zawodnik BKS Sparta Brodnica, karierę trenerską rozpoczął w JSS Polska w 2013.


marek kadr.jpg

Marek Stefańczyk - Trener Bramkarzy J|Academy Bydgoszcz

 

 


 198.jpg

Radosław Stypczyński – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1989r. w Bydgoszczy, wychowanek Polonii Bydgoszcz, środkowy pomocnik. Złoty medalista w kadrze wojewódzkiej o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego U-13 w 2002r.  Rok później wygrał Klubowe Mistrzostwo Polski „Nike Premier  Cup” na których został królem strzelców. W 2014r. reprezentował Polskę na Klubowych Mistrzostwach Europy „Nike Premier Cup” w Helsinkach gdzie zajął 12 miejsce. Uczęszczał  do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. Powoływany na mecze kadry Polski . W 2013 ukończył kurs trenera PZPN-C, UEFA-B przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Karierę trenerską rozpoczął od pracy z dziećmi w Juventus Academy Bydgoszcz.


230.jpg

Kacper Marks – Trener J|Academy Bydgoszcz

 Urodzony w 1993r. w Bydgoszczy.

Trener Grassroots C oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku - Wychowania fizyczne. Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, z którą zdobył mistrzostwo ligi wojewódzkiej w Sezonie 2007/2008. Obecnie zawodnik drużyny seniorskiej BKS Bydgoszcz, z którą wywalczył awans do V ligi.

 


 

120.jpg

Patryk Skupin – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1987 roku w Nakle nad Notecią. Przygodę piłkarską rozpoczął w Czarnych Nakło, potem reprezentował Dąb Potulice, Polonia Warszawa( krótki epizod) Zawisza Bydgoszcz (Szkoła Sportowa VII LO), czasy juniorskie. W piłce seniorskiej Spójnia Białe Błota (2 awanse) i Ks Łochowo. Jako trener prowadził zajęcia w Akademii Tomasza Hajty następnie praca w młodzieżowych zespołach KS Łochowo oraz na stanowisku pierwszego trenera w zespole seniorów (awans z A-klasy do V ligi). Posiada licencję PZPN-C oraz UEFA B.

 


marcin kadr.jpg

Marcin Gołata – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1994 roku w Nakle nad Notecią. Jako zawodnik grał w zespole Skra Paterek. Licencję trenera UEFA C zdobył w 2015 roku. Swoją przygodę trenerską rozpoczął jako asystent w Football Academy Nakło nad Notecią skąd po roku trafił do Tarpana/Feniksa Mrocza na dwa sezony trenując z grupami młodzieżowymi jako pierwszy trener.


 

mario kadr.jpg

Mariusz Myśliński – Trener J|Academy Bydgoszcz

Trener UEFA B.  W latach 1998 do 2014 był zawodnikiem takich klubów jak Zawisza Bydgoscz (II liga), Mień Lipno, Chemik Bydgoszcz czy LKS Dąbrowa Chełmińska. Jako trener przez trzy lata pracował z drużyną seniorską kobiet na szczeblu ekstraligi. Prowadził również zespoły naborowe chłopców z rocznika 2007-2012. Obecnie prowadzi zespół seniorów LKS Dąbrowa Chełmińska na poziomie A klasy.

 


 Igor Bilinskyi- Trener Przygotowania motorycznego 

Aktywnością fizyczną/ruchem zajmuje się już od 2001r. Przygodę ze sportem zaczynał od sztuk walki. Uprawiał różne sztuki walki m.in. Muay Thai, w którym miał przyjemność walczyć na różnych zawodach rangi krajowej i odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. Miłość do ruchu zaprowadziła go na siłownię, na której w celu poprawy formy i ogólnej sprawności fizycznej zaczął zgłębiać tajniki treningu siłowo-kondycyjnego oraz treningu funkcjonalnego. Od 2010 roku jest Nauczycielem Ruchu i Trenerem Personalny

 


 vincent kadr.jpg

Vincent Marek -Trener Przygotowania motorycznego 

 Urodzony w 1998 roku w Bydgoszczy. Student wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od od tenisa ziemnego. Od 10 lat zawodnik sekcji lekkiej atletyki  BKS Bydgoszcz w trójskoku i koronnym skoku w dal. Wielokrotny finalista mistrzostw Polski oraz ogólnopolski i międzynarodowy  zwycięzca  Czwartków Lekkoatletycznych. Jest również srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Krajów Nadbałtyckich Młoda Europa w Kaliningradzie. Jego pasją  jest wszelako pojęty ruch  jak i  poprawa  formy sportowej podopiecznych podczas bezpiecznego treningu motorycznego w  danej dyscyplinie sportowej oraz pomaganie w osiąganiu w niej lepszych wyników.