J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4


Juventus Academy Bydgoszcz realizuje od kwietnia 2013 roku szkoleniowy program młodzieżowy słynnego klubu z Turynu – Juventus .


Do listopada 2016 roku Juventus Academy Bydgoszcz działała jako oddział Fundacji Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy. W związku z dynamicznym rozwojem Akademii w Toruniu i Bydgoszczy Zarząd Fundacji w porozumieniu z FC Juventus podjął decyzję o rozdzieleniu obu Akademii. Od Listopada program szkoleniowy realizuje Fundacja Bydgoskiej Szkółki JAcademy.


Włoski program nauczania Dzieci gry w piłkę nożną jest przygotowany przez Uniwerystet dla Trenerów w Turynie. W każdym roku odbywają się wizytacje włoskich szkoleniewców, którzy nadzorują pracę Zawodników oraz Trenerów Akademii Juventus na całym świecie. Trenerzy dzięki współpracy z turyńskim uniwersytetem, w marcu 2014 roku mieli okazję do ukończenia kursu na poziomie TOP i zdobycia certyfikatu wg modelu z Turynu. Wizytacje Trenerów z Turynu dają możliwość nauczania gry w piłkę nożna, wg najnowszych metod dydaktycznych.


Nasze akademie prowadzą jednostki treningowe wg modelu, w którym uczestniczą Dzieci w innych szkółkach Juventusu FC na całym świecie.
Akademia organizuje obozy piłkarskie letnie oraz zimowe, aby Dzieci mogły jeszcze szybciej podnosić indywidualne umiejętności piłkarskie oraz wychowawcze.

 

W 2019 roku Oddziały Grupy PRO zostały odznaczone Złotym Certyfikatem w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich, co potwierdza wysokie standardy organizacyjne szkolenia w naszej Akademii 

 

Certyfikat - logotyp złoty.png

 

 J-Academy_New_Visual_agg.jpg

Wszystkie informacje dotyczące zapisów można znaleźć tutaj.

W przypadku pytań związanych z Juventus Academy w Bydgoszczy jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel.: +48 730 777 442 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.