J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

Trenerami Juventus Academy są osoby, które odbyły szkolenia w Turynie uzyskując certyfikat Juventus University lub w Polsce podczas wizytacji włoskich trenerów w naszych akademiach. Dodatkowo Trenerzy posiadają licencje trenerskie.

Wszyscy Trenerzy naszej akademii, pracujący w sektorze młodzieżowym Juventusu, są 3 razy w roku oceniani przez włoskich specjalistów. 

Zapewnia to najwyższy poziom szkolenia Dzieci chcących nauczyć się gry w piłkę nożną w naszej akademii.

 

Lista Trenerów pracujących w naszej akademii:


 P1110274-removebg-preview.png

 Przemysław Mazurkiewicz – Dyrektor Sportowy

Urodzony w 1989 r.  Trener UEFA A. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki - Turystyka i Rekreacja, oraz podyplomowo Wychowanie Fizyczne z Gimnastyką Korekcyjną. Sukcesy odnosił w grupach młodzieżowych. Kapitan drużyny, która w 2002 roku zdobyła Mistrzostwo Polski z reprezentacją województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii U-13. W 2003 roku wygrał klubowe Mistrzostwo Polski z zespołem Polonii Bydgoszcz w kategorii U-14 (NIKE PREMIER CUP). Rok później zespół reprezentował Polskę w Finale Klubowych Mistrzostw Europy w Helsinkach, gdzie zajął 12. miejsce. W 2004 roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-15. W piłce seniorskiej reprezentował kluby na poziomie 4 ligi. Od 2011 zajmuje się szkoleniem dzieci. Do tej pory pracował w AZS UKW Bydgoszcz, Polonii Bydgoszcz oraz Victorii Koronowo. Od lipca 2014 do czerwca 2016 pracował przy drużynie seniorów Polonii Bydgoszcz.

 


P1110277-removebg-preview.png

 Tomasz Pazderski - Główny Trener Akademii

 

Urodzony w 1981 roku w Bydgoszczy. Trener UEFA A .W 2006 roku ukończył  Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Przygodę  piłkarską rozpoczął w Gwieździe  Bydgoszcz, potem reprezentował Chemika  Bydgoszcz  , Zawiszę  Bydgoszcz   oraz Spójnię Białe Błota .  W sezonie 2011/2012, trener pierwszego zespołu Spójnia  Białe Błota. Od 2013 roku trener Juventus Akademii i od 2016 roku trener koordynator .  W 2017 ukończył międzynarodowy kurs dla trenerów w Turynie .Pracował jako szkoleniowiec podczas obozów międzynarodowych  organizowanych przez FC Juventus min.  w Polsce , Kanadzie ( Toronto , Montreal , Hamilton ).Od 2005 pracuje również jako nauczyciel wychowania fizycznego.


 


P1110276-removebg-preview.png

 Krzysztof Bereznowski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1977 w Bydgoszczy, wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, obrońca, uczęszczał do Szkoły Sportowej w Bydgoszcz, klasa piłkarska. Uczestnik mistrzostw Polski Młodzików w Chorzowie. Po kilku latach spędzonych w tym klubie jako junior kontynuował grę w Chemiku Bydgoszcz, wielokrotnie powoływany do reprezentacje Juniorów naszego regionu.W latach 1997-2001 zawodnik Pomorzanina Serock, z którym awansował do V-ligi. W 2013 ukończył kurs trenera PZPN-C, UEFA-B przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Trener w Juventus Academy od września 2013 roku.


P1110272-removebg-preview.png

 Łukasz Figurski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1992 roku w Bydgoszczy– Trener UEFA B. Ukończył studia Wychowania Fizycznego w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Przygodę piłkarską rozpoczął w 1999 roku w Polonii Bydgoszcz. Później AZS UKW Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, LKS Dąbrowa Chełmińska. 

Trener w Juventus Academy od września 2013 roku.  Trzykrotnie reprezentował nasze miasto na ogólnopolskim Finale MiniMistrzostw Deichmann Cup w Wałbrzychu. Na szczeblu wojewódzkim z rocznikiem 2006 zajął I miejsce w rozgrywkach KPZPN w kategorii Żak oraz w rozgrywkach o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego i Kujawsko Pomorskiej Lidze Halowej. Z rocznikiem 2010 zdobył 3 miejsce na etapie wojewódzkim w turnieju ,, Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku''.

Trener podczas Juventus Summer Camp Polska w 2016 roku. Ukończył międzynarodowy kurs trenerów akademii młodzieżowych Juventusu w 2019 roku.

W 2022 roku zdobył 3 miejsce z rocznikiem 2011 w Mistrzostwach Świata Akademii Juventus, które odbyły się w Turynie. Z tym samym zespołem w kat. orlik awansował na nowy sezon do I Ligi Wojewódzkiej Młodzika. 

 

 


P1110264-removebg-preview.png

Michał Jakubowski - Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1988 roku w Bydgoszczy. Trener II klasy piłki nożnej. Karierę trenerską rozpoczął w 2011 roku, od pracy z dziećmi w Piłkarskim Przedszkolu w Bydgoszczy - treningi dla dzieci w wieku 4-7 lat. W czerwcu 2011 dodatkowo zajął się pracą z dziećmi z rocznika 2002 w klubie piłkarskim AZS UKW Bydgoszcz. Od czerwca 2013 roku trener rocznika 2002 w klubie piłkarskim UKS Polonia Bydgoszcz. Jako zawodnik w piłce seniorskiej reprezentował Gwiazde Bydgoszcz (IV LIga), Victorie Koronowo (II Liga). Był także powołany na konsultacje reprezentacji Polski oraz brał udział w testach kontrolnych w Legii Warszawa. 

 


20191107_150637.jpg

Marek Stefańczyk - Trener Bramkarzy J|Academy Bydgoszcz

Urodzony 14.06.1992 roku w Bydgoszczy. Trener z licencją UEFA A oraz uczestnik kursu UEFA Goalkeeper B w szkole trenerów PZPN. Z Juventus Academy Bydgoszcz związany od 2018 roku, w którym pełni rolę trenera - koordynatora szkolenia bramkarzy. Od roku 2019 jest także trenerem bramkarzy w Juventus Academy Poland w roczniku 2007. W swoim dorobku posiada wiele stażów trenerskich, m.in. w Zagłębiu Lubin oraz Warcie Poznań. Jako zawodnik reprezentował barwy BKS Bydgoszcz, z którym awansował do 4. ligi. Członek zespołu organizacyjnego FIFA U20 World Cup, lider wolontariuszy w obszarze mediów.

 


 P1110270-removebg-preview.png

Radosław Stypczyński – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1989r. w Bydgoszczy, wychowanek Polonii Bydgoszcz, środkowy pomocnik. Złoty medalista w kadrze wojewódzkiej o Puchar PZPN im. Kazimierza Górskiego U-13 w 2002r.  Rok później wygrał Klubowe Mistrzostwo Polski „Nike Premier  Cup” na których został królem strzelców. W 2014r. reprezentował Polskę na Klubowych Mistrzostwach Europy „Nike Premier Cup” w Helsinkach gdzie zajął 12 miejsce. Uczęszczał  do Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi. Powoływany na mecze kadry Polski . W 2013 ukończył kurs trenera PZPN-C, UEFA-B przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Karierę trenerską rozpoczął od pracy z dziećmi w Juventus Academy Bydgoszcz.


P1110265-removebg-preview.png

Kacper Marks – Trener J|Academy Bydgoszcz

 Urodzony w 1993r. w Bydgoszczy.

Trener UEFA B oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku - Wychowania fizyczne. Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, z którą zdobył mistrzostwo ligi wojewódzkiej w Sezonie 2007/2008. Obecnie zawodnik drużyny seniorskiej BKS Bydgoszcz, z którą wywalczył awans do V ligi.

 


 P1110267-removebg-preview.pngPatryk Skupin – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1987 roku w Nakle nad Notecią. Przygodę piłkarską rozpoczął w Czarnych Nakło, potem reprezentował Dąb Potulice, Polonia Warszawa( krótki epizod) Zawisza Bydgoszcz (Szkoła Sportowa VII LO), czasy juniorskie. W piłce seniorskiej Spójnia Białe Błota (2 awanse) i Ks Łochowo. Jako trener prowadził zajęcia w Akademii Tomasza Hajty następnie praca w młodzieżowych zespołach KS Łochowo oraz na stanowisku pierwszego trenera w zespole seniorów (awans z A-klasy do V ligi). Posiada licencję PZPN-C oraz UEFA B.

 


P1110263-removebg-preview.png

Marcin Gołata – Trener J|Academy Bydgoszcz

Urodzony w 1994 roku w Nakle nad Notecią. Jako zawodnik grał w zespole Skra Paterek. Trener UEFA B. Swoją przygodę trenerską rozpoczął jako asystent w Football Academy Nakło nad Notecią skąd po roku trafił do Tarpana/Feniksa Mrocza na dwa sezony trenując z grupami młodzieżowymi jako pierwszy trener.

 

 


vincent_kadr-removebg-preview.png 

Vincent Marek -Trener Przygotowania motorycznego. Trener UEFA C

 Urodzony w 1998 roku w Bydgoszczy. Student wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od od tenisa ziemnego. Od 10 lat zawodnik sekcji lekkiej atletyki  BKS Bydgoszcz w trójskoku i koronnym skoku w dal. Wielokrotny finalista mistrzostw Polski oraz ogólnopolski i międzynarodowy  zwycięzca  Czwartków Lekkoatletycznych. Jest również srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Krajów Nadbałtyckich Młoda Europa w Kaliningradzie. Jego pasją  jest wszelako pojęty ruch  jak i  poprawa  formy sportowej podopiecznych podczas bezpiecznego treningu motorycznego w  danej dyscyplinie sportowej oraz pomaganie w osiąganiu w niej lepszych wyników.


 IMG_2866-removebg-preview.png

Nikola Mazurek -Trener Akademii Przedszkolaka/ Trener Grupy dziewczynek

Urodzona w 1992 roku w Radziejowie. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku pedagogika specjalność-logopedia. Nauczyciel w szkole podstawowej oraz w przedszkolu na kierunku logopedycznym. Swoją przygodę piłkarską rozpoczęła od piłki ręcznej. Brązowa medalistka województwa kujawsko pomorskiego w 2010roku. Zawodniczka klubu piłki ręcznej "vambresia" w 2011 roku -Wąbrzeźno; następnie reprezentantka klubu AZS UKW Bydgoszcz. Jej pasją od dziecka była także piłka nożna. Karierę trenerską rozpoczęła od pracy z dziećmi (grupa przedszkolaka) w Juventus Acadamy Bydgoszcz. Trener z licencją UEFA B 

 

 


  P1110269-removebg-preview.png

Paweł Samsel -Trener J|Academy Bydgoszcz. Trener UEFA C 


P1110268-removebg-preview.png

Tomasz Malak -Trener J|Academy Bydgoszcz. Trener UEFA B 

 


IMG_2862-removebg-preview.png 

Alex Nawra -Trener J|Academy Bydgoszcz. Trener UEFA C

 


 IMG_3411-removebg-preview (1).png

Matylda Bujak -Trener J|Academy Bydgoszcz. Trener UEFA C


 371949858_766227772180109_159986755140865504_n-removebg-preview.png

Damian Szczukowski -Trener J|Academy Bydgoszcz. Trener UEFA B