J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W dniu 25 listopada Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2010 brał udział w monco obsadzonym turnieju w Brodnicy. W turnieju brało udział 12 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. Po rozgrywkach grupowych najlepsze trzy zespoły z każdej grupy rozgrywały mecze w pucharze Ligi Mistrzów natomiast reszta zespołów grała w Lidze Europy. W drugiej fazie punkty były przenoszone za mecze z drużynami, z którymi nasze zespoły rozegrały już mecze i które znalazły się w tej dugiej fazie turniejowej.

Juventus Academy Bydgoszcz Bianco po zajęciu trzeciego miejsca w pierwszej fazie, drugi etap turnieju rozpoczął niestety bez punktów co poniekąd troszkę skomplikowało przebieg reszty turnieju. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli 5 miejsce w Lidze Mistrzów.

Natomiast Juventus Academy Bydgoszcz Nero mimio rozegrania dobrych spotkań grupowych w drugiej rundzie rozegrał mecze w grupie Lidze Europy. Wielokrotnie brakowało szczęscia pod bramką przeciwnika i wykończenia akacji.

Mimio to oba zespoły zagrały z dużym zaangażowaniem ponownie mając możliwość do nabycią boiskowego doświadczenia. Gratulacje dla naszych drużyn. 👏👏

Najlepszym zawodnikiem Juventus Academy Bianco został wybrany Jasiu Rydzewski 🏆

Najlepszym zawodnikiem Juventus Academy Nero został wybrany Kajtek Stępniak. 🏆

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!

 

47378487_1754586477979252_3788515099031896064_o.jpg