J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W miniony weekend zespół rocznika 2005/2006 brał udział w dwudniowym turnieju Gdynia Cup. Pierwszego dnia turnieju nasi zawodnicy rozegrali 5 spotkań grupowych, w których odnotowali zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki i mimo bardzo pozytywnej gry zajeli ostatecznie 5 miejsce w grupie. Kolejnego dnia nasi zawodnicy rywalizowali z drużynami, które zajeły w swoich grupach miejsca od 4 do 6. Nasza drużyna ponownie prezentując dobry poziom gry ostatecznie odniosła dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki. Mimo tych wyników nasi zawodnicy zaprezentowali dobry poziom gry w piłkę oraz brawą należą się za walkę w każdym meczu. Poza turniejem nasza drużyna wybrała się na wycieczkę do Sopotu oraz do Aquaparku w Redzie. Brawo dla naszych zawodników za walkę i zaangażowanie.

Osiągnięto następujące wyniki:

Pierwszy dzień:

Juventus Bydgoszcz-AP Bałtyk Koszalin 0:1
UKS Jedynka Nidzica-Juventus Bydgoszcz 3:2
Gdyńska Akademia Piłkarska B-Juventus Bydgoszcz 0:4
Juventus Bydgoszcz-GKS Kowale 0:0
Juventus Bydgoszcz-Jedynka Reda 0:0

Drugi dzień:

Juventus Bydgoszcz-Gdyńska Akademia Piłkarska B 2:1
Jedynka Reda 2006-Juventus Bydgoszcz 0:2
UKS Jedynka Nidzica-Juventus Bydgoszcz 2:1
Juventus Bydgoszcz-Gdyńska Akademia Piłkarska A 1:1
Juventus Bydgoszcz- Gedania Gdańsk B 0:2

Skład Juventus Academy Bydgoszcz:
Kalaczyński Konrad
Pietraszak Franciszek
Hajnce Hubert
Fabian Mateusz
Gorzycki Mateusz
Starszak Mateusz
Goldmann Mateusz
Szymczyk Mateusz
Sobieraj Robert
Karwecki Krystian
Bereznowski Marceli
Piekarski Karol

Trener Patryk Skupin

Dziękujemy drużynom przeciwnym za sportową rywalizację.

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!