J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W miniony weekend zespoły rocznika 2009 brały udział w turniejach. Juventus Academy Bydgoszcz A rozgrywał swoje mecze w Bydgoszczy natomiast Juventus Academy Bydgoszcz B w Łobżenicy. Oba turnieje były na wyrównanym poziomie. Nasi zawodnicy mieli możliwość gry w dużym wymiarze czasowym oraz zdobycia kolejnego cennego doświadczenia. W turnieju rozgrywanym w Bydgoszczy w konkursie uderzenia piłki w poprzeczkę wygrał nasz zawodnik Jasiu Kwiatowski natomiast w uderzeniu piłki wolejem wygrał Maurycy Felski. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Olek Klimkiewicz natomiast w drużynie Juve B Kornel Huszcza. Każdy z zawodników otrzymał na koniec pamiątkowy medal.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, drużynom przeciwnym za sportową rywalizację a rodzicom za doping.

Z piłkarskim pozdrowieniem!!

 

52319823_1857623311008901_3869749109741060096_o.jpg