J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W dniu dzisiejszym nasze drużyny zadebiutowały w Juventus World Cup. Z samego rana pierwszy mecz w Barnodecchi rozegrał zespół Juventus Academy Bydgoszcz White. Później w oddalonej niedaleko miejscowości Oulx zagrał zespół Juventus Academy Bydgoszcz Black. Obie nasze drużyny rozpoczęły turniej w bardzo dobrym stylu wygrywając swoje mecze. Po południu nasze drużyny wspólnie udały się do Bussoleno, gdzie rozegrały drugie mecze grupowe. Kolejne zwycięstwo zanotował zespół J|Academy White natomiast drużyna J|Academy Black musiała uznać wyższość przeciwnika. Brawo dla wszystkich zawodników za pierwszy dzień turnieju oraz zostawione zaangażowanie na boisku. Już jutro kolejne mecze grupowe.

1 dzień turniej- Osiągnięto następujące wyniki:

J|Academy Bydgoszcz White 13:4 J|Academy Texas🇺🇸
J|Academy Bydgoszcz White 10:0 J|Academy Algeria

J|Academy Bydgoszcz Black 3:0 J|Academy Melbourne
J|Academy Bydgoszcz Black 1:4 J|Academy. Miami

 

Galeria z tego wydarzenia dostępna poniżej:

https://www.facebook.com/jssbydgoszcz/photos/pcb.2022325314538699/2022321471205750/?type=3&theater

 

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!