J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W dniu dzisiejszym nasze zespoły rozegrały ostatnie mecze grupowe. Zespół White zremisował z J|Academy Serbia i zapewnił sobie awans do 1/8 turnieju. Zespół Black wygrał ostatni mecz grupowy z druzyna z Moskwy i zakończył zmagania na drugim miejscu. Niestety nie zagwarantowalo to naszej drużynie wejścia do 1/8. Zespołowi zabrakło kilku bramek aby awansować dalej. Do 1/8 awansowały 4 drużyny z drugiego miejsca z najlepszym bilansem.

Po południu J|Academy Bydgoszcz White w 1/8 spotkał się z grupowym rywalem z zespołem z Serbi. Ostatecznie po kapitalnym spotkaniu nasza drużyna wygrała 7:2 i zapewniła sobie awans do jutrzejszych ćwierćfinałów.

Zespół J|Academy Bydgoszcz Black rywalizuje o jak najwyższe miejsce w grupie Silver. W pierwszy meczu po dobrej grze nasza drużyna wyszła zwycięsko 4:3 z zespołem J|Academy Texas.

Gratulacje dla naszych zespół !!

Powodzenia w jutrzejszych meczach

 

 

Galeria z tego wydarzenia dostępna poniżej:

https://www.facebook.com/jssbydgoszcz/photos/pcb.2024213197683244/2024205827683981/?type=3&theater

 

Z piłkarskim pozdrowieniem !!