1

2

3

4

Nasza akademia zdobyła trzecie miejsce w Juventus World Cup. W turnieju brało 45 zespołów z całego świata. W półfinale zawodnicy rocznika 2008 rozegrali mecz z Juventus Academy Rumunia w ośrodku treningowym pierwszego zespołu Juventus FC. Mecz od początku ułożył się po naszej myśli. Nasza drużyna prowadziła 2:0, jednakże ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. O wejściu do finału decydowały rzuty karne, które niestety przegraliśmy 2:3. Zawodnikom należą się wielkie brawa za postawę i zaangażowanie w każdym meczu. Na meczu półfinałowym obecny był jeden z działaczy i były piłkarz starej damy Pavel Nedved. Zwycięzcą całego turnieju został zespół z Rumunii, który w finale na Allianz Stadium pokonał Juventus Academy Belgia. Na koniec odbyło się uroczyste zamknięcie turnieju na stadionie, w którym brały udział wszystkie drużyny Juventus Academy. Nasza drużyna wyszła odebrać puchar z rąk Gianlucy Pessotto. Wcześniej, drobne upominki wręczane były partnerom Juventusu, które odebrał wiceprezes naszej akademii Maciej Dąbrowski.

Nagrodę indywidualną otrzymał Aleksander Klimkiewicz ! Został wybrany do grona dziesięciu najlepszych zawodników w turnieju ! Brawo 👏

Jeszcze raz dziękujemy naszym zawodnikom z drużyny White i Black, za piłkarskie emocje, które mogliśmy przeżyć dzięki nim 😊 Trenerom dziękujemy za opiekę nad zawodnikami. Rodzicom wielkie dzięki za wspieranie i kibicowanie naszym drużynom 👏👏