J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W dniu wczorajszym drużyna naszej akademii złożona z zawodników rocznika 2005/2006/2007 rozpoczęła swoje zmagania w międzynarodowym turnieju Fragaria Cup, który odbywa się na Słowacji. Nasza drużyna występuje w kategorii rocznika 2005 grając w układzie 11v11. W turnieju bierze udział 20 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie rywalizujemy z zespołami z Polski, Słowacji, Rumunii, Łotwy i Białorusi. W dniu wczorajszym drużyna prowadzona przez trenerów Patryka Skupina i Krzysztofa Bereznowskiego rozegrała dwa mecze, kończąc dzień turniejowy z bilansem porażki i zwycięstwa. Wieczorem wszystkie drużyny uczestniczyły w uroczystym otwarciu turnieju. W dniu dzisiejszym podobnie jak wczoraj nasza drużyna zaczęła od przegranego meczu i po kilku korektach taktycznych zwyciężyła w drugim spotkaniu. W wolnym czasie nasza drużyna wybrała się do aquaparku, gdzie regenerowała siły na jutrzejsze kolejne mecze grupowe.

W dniu wczorajszym osiągnięto następujące wyniki
J|Academy Bydgoszcz 0:5 FK Hummene 🇸🇰
J|Academy Bydgoszcz 4:1 FC Gauja Valmiera 🇱🇻

W dniu dzisiejszym osiągnięto następujące wyniki
J|Academy Bydgoszcz 0:3 Unirea 04 Slobozia 🇷🇴
J|Academy Bydgoszcz 3:0 KIDS Tampa Brasov 🇷🇴

Życzy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

https://www.facebook.com/jssbydgoszcz/photos/pcb.2057822410988989/2057821354322428/?type=3&theater

Z piłkarskim pozdrowieniem !!