J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Nasza akademia jest jedną ze 117 szkółek piłkarskich w całym kraju, które otrzymały najwyższą, złotą gwiazdkę programu certyfikacji 🔥🔥🔥

Co ciekawe, złotą gwiazdkę otrzymały także inne Juventus Academy w kraju: Juventus Academy Piekary Śląskie i Fundacja Kujawsko-Pomorskich Akademii Piłkarskich JSS Klub Sportowy ! Przypadek?

Cieszymy się tym bardziej, że dołączyliśmy do grona najlepszych Akademii w Polsce. Nasza praca, jakość prowadzenia treningów, profesjonalna organizacja jest tego efektem.❗️ To dla nas wielkie wyróżnienie oraz motywacja do jeszcze cięższej pracy 💪

✔️Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych.

✔️Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

Graulujemy pozostałym gwiazdkowiczom ⭐️⭐️⭐️

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!