J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Turniej z punktu widzenia szkoleniowego należy uznać za udany, ponieważ mieliśmy okazję rywalizować
z bardzo mocnymi zespołami zarówno z Europy jak i z Polski. Zespół nasz trafił do bardzo mocnej grupy, gdzie przyszło nam stanąć do rywalizacji z zespołami : gospodarzy – Jaguar Gdańsk, Legii Warszawa, Liverpool’u , Cardiff City oraz Bayeru Leverkusen.

Niestety pierwszego dnia nasi zawodnicy zaprezentowali się troszkę bojaźliwie ulegając gospodarzom 2:0 oraz nieznacznie warszawskiej Legii 1:0. Drugiego dnia natomiast opuścił stres naszych zawodników i wyglądali zdecydowanie lepiej, na swojej drodze pokonując kolejno Liverpool 1:0 oraz Cardiff City 4:1, które w grupie tylko z naszym zespołem straciło punkty. Ostatni mecz z Bayerem Leverkusen miał ogromne znaczenie, ponieważ trzy zespoły liczyły się w grze o wyjście do dalszej fazy rozgrywek : Juventus Bydgoszcz , Legia Warszawa oraz Bayer Leverkusen. W przypadku naszego zwycięstwa , jak się później okazało gralibyśmy w finałach. Niestety nie wykorzystaliśmy bardzo dogodnych sytuacji i w końcowym rezultacie ulegliśmy niemieckiemu zespołowi 4:1.

Kolejny dzień to Juventus’owe derby ! Juventus Bydgoszcz vs Juventus Turyn ! Gdzie musieliśmy uznać wyższość turyńskiej „Starej Damy„. W ostatnim spotkaniu spotkaliśmy się z bardzo agresywną drużyną norweską NSA Norway, mimo bardzo dobrego początku, wychodzimy na prowadzenie, ale z upływem czasu to Norwedzy przejęli inicjatywę i zdobyli kolejne bramki. Momentami grali bardzo brutalnie , a nasi zawodnicy ponowne zbyt bojaźliwie.

Podsumowując turniej jest to ogromny bagaż doświadczeń, który z pewnością zaprocentuje w dalszym rozwoju zawodników. Pozostaje lekki niedosyt, że niestety kilku kluczowych zawodników wyeliminowały kontuzje i choroby, z drugiej natomiast strony pozytywny aspekt, jest taki, że inni zawodnicy pokazali się z dobrej strony i będzie to dla nich bodziec do dalszej, sumiennej i wytrwałej pracy.

Turniej pod względem organizacyjnym europejski top. Bardzo dobra baza zarówno sportowa, jak i noclegowa. Transport na trasie hotel – boisko. W ramach regeneracji możliwość korzystania z krytego basenu, turniej na PS4 w FIFA, który cieszył się powodzeniem , a nasi przedstawiciele dotarli do ½ finału 😁

Bardzo się cieszymy, ze mogliśmy wziąć udział w turniej z tak mocną obsadą i kierujemy ogromne podziękowania do firmy Rem Marco oraz do Pana Remigiusza Cieślewicza za wsparcie inicjatywy.

Dziękujemy również SP Zawisza za umożliwienie gry w turnieju Dawidowi Bembniście!

Gratulacje dla całego zespołu !!!

Z piłkarskim pozdrowieniem.