J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W dniu 21.12 drużyna rocznika 2010 brała udział w halowym turnieju organizowanym przez Wisełke Fordon. Nasza drużyna zamknęła rok 2019 w dobrym stylu zajmując drugie miejsce. Turniej zorganizowany i obsadzony był na dobrym poziomie. W grupie nasz zespół zajął drugie miejsce, które premiowane było awansem do złotej grupy w rozgrywkach playoff. W fazie finałowej nasz drużyna odniosła zwycięstwo i dwa razy zremisowała co ostatecznie dało nam 2 miejsce w całym turnieju. Gratulacje oraz brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Hubert Chyliński

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Kajtek Stępniak.

Faza grupowa

Juventus Academy Bydgoszcz 2:0 Olimpia Grudziądz
Juventus Academy Bydgoszcz 1:4 Wisełka Fordon
Juventus Academy Bydgoszcz 1:1 Krajna Wyrzysk

Faza finałowa:
Juventus Academy Bydgoszcz 2:2 Victoria Niemcz
Juventus Academy Bydgoszcz 0:0 Wisełka Fordon
Juventus Academy Bydgoszcz 4:1 Gwiazda Bydgoszcz

Drużynom przeciwnym dziękujemy za sportowa rywalizację a rodzicom za wspaniały doping

Z piłkarskim pozdrowieniem!!