J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W piątek zakończyło się międzynarodowe szkolenie trenerów Juventus Academy. W szkoleniu brali również udział nasi trenerzy Kacper Marks i Radoslaw Stypczyński o czym pisaliśmy wcześniej.

W czwartek nasi trenerzy odbyli zajęcia teoretyczne z zakresu Atheltic Area oraz Sociopsycopedagogical Area. W sesji popołudniowej trenerzy udali się na obiekty Sisportu, gdzie obserwowali jednostkę treningową bramkarzy.
W ostatni dzień szkolenia trenerzy brali udział w wykładach z zakresu Technical Area oraz Atheltic Area. Po bloku teoretycznym odbyło się małe zakończenie szkolenia w którym każdy trener otrzymał certyfikat ukończenia Juventus Academy International Coaches Clinic. 📄
Na koniec wszyscy udali się jeszcze na boiska, gdzie obejrzeli ostatnie jednostki treningowe, tym razem grup kobiecych kategorii U-10 i U-19.

W sobotę nasi trenerzy wrócili do kraju🛬 z fajnymi przeżyciami, nowymi doświadczeniami oraz nabytą wiedzą, która na pewno będą mogli wykorzystać w swoim warsztacie trenerskim oraz wdrożyć w funkcjonowanie naszej akademii. 🔝

Z piłkarskim pozdrowieniem!!!

 

85137942_2507302639374295_7558722212769824768_o.jpg