J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W miniony weekend zakończyły się rozgrywki zespołu młodzika D2. Drużyna prowadzona przez Trenerów Kacpra Marksa, Mateusza Papaja, Trenera odpowiedzialnego za przygotowanie bramkarzy, Marka Stefańczyka oraz Trenera Krzysztofa Urtnowskiego odpowiedzialnego za przygotowanie motoryczne zaprezentowała się wyśmienicie czego dowodem są wywalczone dwa awanse do wyższych lig wojewódzkich 💪
W 4 lidze D1 nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce gdzie na 8 rozegranych meczów 7 zakończyło się zwycięstwem i 1 porażką, kończąc rundę z bilansem bramkowym 32:6⚽️
W kategorii D2 zespół uzyskał awans do 1 ligi wojewódzkiej już na dwie kolejki przed końcem🔝 Na 14 rozegranych spotkań 12 zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny natomiast tylko 2 razy nasi zawodnicy schodzili z boiska pokonani. Końcowy bilans bramkowym to 64:16⚽️
Efektem tego w rundzie wiosennej zespół swoje mecze rozgrywać będzie na najwyższym szczeblu z najlepszymi drużynami z naszego województwa w roczniku 2010.
Wielkie gratulacje dla zawodników, Trenerów ale i również rodziców, ponieważ jest to wspólny sukces👏
🖤🤍JUVENTUS ACADEMY🖤🤍