J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W debiutanckim sezonie w Centralnej Lidze Juniorów zajmujemy 5 miejsce co oznacza, że nasza drużyna zapewniła sobie utrzymanie i spokojnie może przygotowywać się do rundy wiosennej👍
 
 
Warto wspomnieć, że nasza drużyna jest w gronie dwóch zespołów województwa Kujawsko Pomorskiego, która utrzymała się w tych elitarnych rozgrywkach w historii a 5 miejsce jest jak dotąd najwyższą lokatą🔝
 
 
Drużyna prowadzona przez sztab szkoleniowym - Trener Michał Jakubowski, Grzegorz Och, Krzysztof Urtnowski oraz Marka Stefańczyka rozegrała na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kategorii U-15 1️⃣4️⃣ spotkań, w których 5 razy zwyciężyła, 3 razy zremisowała i 6 razy schodziła z boiska pokonana.
 
BiancoNeri posiadali czwartą najszczelniejszą defensywę w swojej grupie, tracąc 28 bramki. Natomiast sami 25-krotnie wpisaliśmy się na listę strzelców🥅
Młodzi zawodnicy Juventus Academy lepsze rezultaty odnosili, grając na swoim obiekcie, gdzie w 7 spotkaniach zdobyli 11 oczek, na które złożyły się 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Natomiast grając, jako goście zainkasowali 7 punktów. Nasi zawodnicy na wyjazdach wygrali 2 pojedynki, 1 zremisowali a 4 przegrali.
 
Siła naszej ofensywy rozkładała się między kilku zawodników. Na półmetku sezonu 2021/22:
✅Jakub Górecki ⚽️⚽️⚽️⚽️ - 4 trafienia
✅Jasiu Czerwiński ⚽️⚽️⚽️⚽️ - 4 trafienia
✅Bartłomiej Sztandarski ⚽️⚽️⚽️ - 3 trafienia
✅Patryk Kowalski ⚽️⚽️⚽️ - 3 trafienia
✅Marcel Michalski ⚽️⚽️⚽️ - 3 trafienia
✅Filip Spirka ⚽️⚽️⚽️ - 3 trafienia
✅Miłosz Obrębski ⚽️⚽️ - 2 trafienia
✅Antek Kociniewski ⚽️ - 1 trafienie
✅Antek Burkiewicz ⚽️ - 1 trafienie
✅Aleksander Olszewski ⚽️ - 1 trafienie
 
Gratulacje dla całego zespołu ❗
 
 
Trzymamy kciuki za drugą część sezonu!
 
 
WhatsApp Image 2021-11-25 at 09.06.21.jpeg