J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

⚠️Juventus Academy Bydgoszcz podpisało umowę o współpracy z Zawisza Bydgoszcz🤝

➡️Umowa zakłada współpracę w obszarze szkolenia zawodników i trenerów oraz wymianę doświadczeń organizacyjnych. Umowa reguluje również politykę transferową pomiędzy klubami. Ma to na celu kontynuacje szkolenia sportowego wychowanków Juventus Academy w Zawiszy, jak i pozostanie młodych adeptów piłkarskich w Bydgoszczy, by wspólnie rozwijać piłkarsko nasz region.

➡️Naszym celem jest tworzenie wyjątkowej oferty rozwoju sportowego dzieci od najmłodszych lat. Program szkoleniowy oraz wysoki poziom kadry trenerskiej pozwala nam realizować ten cel. Czujemy, że robimy dużo dobrego dla dzieci w mieście i regionie. Dążymy do tego, aby móc zaproponować najlepsze warunki wszystkim, którzy od 3 roku życia po 8 klasę szkoły podstawowej mogli rozwijać swoją pasję.

➡️Po zakończeniu edukacji w szkole podstawowej chcielibyśmy, aby nasi wychowankowie mogli reprezentować Bydgoszcz w piłce juniorskiej i również seniorskiej. Umowa jest zwieńczeniem ostatnich kilkunastu miesięcy, w których budowaliśmy pozytywną relację – trenerzy cyklicznie mają możliwość wymieniać się swoimi doświadczeniami, a kilkunastu naszych wychowanków reprezentuje już Zawiszę w rozgrywkach młodzieżowych.

👉Kluby partnerskie to bardzo ważny element w rozwoju naszej akademii jak i Juventusu. Cieszę się że mogliśmy nawiązać współprace, której efekty sportowe na pewno będą widoczne w niedalekiej przyszłości - przyznał Dyrektor Akademii Zawiszy Bydgoszcz, Paweł Kawalec.

 

IMG_7649.jpg