2

3

4

🔚Drugi dzień rozgrywek Mistrzostw Świata należy uznać za bardzo udany!
Przede wszystkim chłopcy podnieśli się po słabszym początku turnieju i dzisiaj zdobyli 4 pkt w dwóch meczach!💪
Pozwoliło nam to wskoczyć na pierwsze miejsce Grupy Brązowej. Na szczególną uwagę zasługuje dzisiejszy mecz z Devon (Anglia)🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Dostarczył on wielu emocji i zwrotów akcji. Było to prawdzie spotkanie, godne Mundialu!⚽️
Z wyniku 0-2 do przerwy udało nam się doprowadzić do 3-2 w drugiej części gry! Niestety przeciwnicy nie próżnowali i doprowadzili do remisu. To był piękny mecz , a Trenerzy z dumą pogratulowali chłopcom świetnej rywalizacji do ostatnich minut👍
W drugim spotkaniu widać było, że z chłopców schodzą negatywne emocje, presja, a zdobyte wcześniej doświadczenia przyniosły nam okazałe zwycięstwo. Brawo drużyna❗️
🔜Przed nami jeszcze dwa spotkania. Jutro zagramy z Akademiami Dubai i Warszawa.