J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

Pierwsza edycja turnieju przeszła do historii, zapamiętamy ją przede wszystkim z bardzo wysokiego poziomu sportowego, pięknej naturalnej płyty, jak także, z organizacji stojącej na wysokim poziome. Juventus Academy Bydgoszcz do turnieju wystawił dwa zespoły. W ciągu dwóch dni nasze zespoły rozegrały po siedem meczów w fazie grupowej oraz dodatkowe spotkania w fazie pucharowej w wymiarze czasowym 2x 10 minut. Juventus Academy Bydgoszcz Neri w grupie trafił na bardzo wymagające zespoły, ale mimo to bardzo dzielnie walczył.

Zespół uzyskał następujące wyniki:
Juventus Neri – Pogoń Szczecin 0-8
Juventus Neri – Elana Toruń 0-5
Juventus Neri – Olimpic Wrocław 0-11
Juventus Neri – Jaguar Gdańsk 2-3
Juventus Neri – Górnik Łęczna 0-2
Juventus Neri – Raków Częstochowa 0-4
Juventus Neri – Gedania Gdańsk 0-2

Mecz o 15 miejsce :
Juventus Neri – Spójnia Białe Błota 3-0

Zespół Juventus Bianco w grupie nie poniósł żadnej porażki tym samym zajmując pierwsze miejsce w fazie zasadniczej co dało awans do półfinału. W meczu półfinałowym nasz zespół pokonał dobrze dysponowaną na tym turnieju Pogoń Szczecin 2:1 i zapewnił sobie grę w wielkim finale. Finał to spotkanie drużyn z fazy grupowej czyli Zagłębia Lubin i Akademii Juventus. W pierwszym meczu tych drużyn lepsi okazali się nasi chłopcy zwyciężając drużynę z województwa dolnośląskiego 4:3. W ostatnim meczu turnieju w regulaminowym czasie gry bramek nie zobaczyliśmy co oznaczało, że o tym kto zajmie pierwsze miejsce zadecydują rzuty karne. Po dramatycznym przebiegu ,,jedenastek'' niestety nasz zespół przegrywa rzuty karne w stosunku 2:3. Ostateczne drużyna Juventus Academy Bianco zajmuje drugie miejsce w tak silnie obsadzonym turnieju. Gratulujemy!!

Juventus Bianco – Spójnia Białe Błota 8-0
Juventus Bianco – Cracovia Kraków 4-0
Juventus Bianco – Polonia Bydgoszcz 6-0
Juventus Bianco – AP Reissa 4-0
Juventus Bianco – Dwunastka Włocławek 5-2
Juventus Bianco – Zagłębie Lubin 4-3
Juventus Bianco – GKS Tychy 1- 1
Połfinał :
Juventus Bianco – Pogoń Szczecin 2-1
Finał :
Juventus Bianco - Zagłębie Lubin 0-0
karne : 2-3

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Michalski

Oskar Przybył otarł się o koronę króla strzelców ... Zdobył podczas 10 spotkań = 10 bramek !!! Walka o koronę trwała do samego końca i na samym „finiszu” zawodnik z Włocławka był lepszy o 2 trafienia i to jemu przypadło pierwszeństwo. Gratulujemy :)
Podziękowania dla sponsorów za przygotowanie wspaniałych warunków zaczynając od noclegów, poprzez płytę na której przyszło walczyć piłkarzom, czy np. kończąc na wyżywieniu. DZIĘKUJEMY !!!!

Z piłkarskim pozdrowieniem!!!