1

2

3

4

W dniach 27-28 maja J|Academy Bydgoszcz rocznik 2007 i 2008 brał udział w ogólnopolskim turnieju Białe Orły Cup. W turnieju brało osiem zespołów, które podzielone były na dwie grupy. Drużyny spędziły na boisku dużo czasu bo rozgrywały dwie połowy po 20 minut.

Rocznik 2007 w grupie trafił na FCB Escole Warszawa, Białe Orły Warszawa oraz Dolcan Ząbki. W zmaganiach grupowych poradzili sobie znakomicie wgrywając wszystkie mecze tym samym awansując z pierwszego miejsca do rozgrywanego dzień później półfinału . W fazie pucharowej nasz zespół trafił na Legię Warszawa, gdzie mimo walki i dobrej gry tym razem musiał uznać wyższość klubu ze stolicy Polski. W ostatnim meczu turnieju J|Academy Bydgoszcz rozgrywał mecz o 3 miejsce ponownie podejmując grupowego rywala FCB Escole Warszawa. Podobnie jak w grupie lepszy okazał się nasz zespół wygrywając tym razem 2:1.

Rocznik 2008 w grupie rywalizował z taki zespołami jak Legia Warszawa, Białe Orły Warszawa oraz jeden zespół z Ukrainy Karpaty Lwów. Nasz zespół w grupie zajął trzecie miejsce wygrywając jeden mecz i przegrywając dwa co sprawiło, że dzień później walczył o piąte miejsce w turnieju. W pierwszym meczu fazy pucharowej J|Academy Bydgoszcz spotkał się z drużyną z Litwy FM Ataka. Mecz był bardzo jednostronny a nasi zawodnicy zwyciężyli aż 25:0. Tym zwycięstwem zespół zagwarantował sobie walkę w meczu o piąte miejsce, gdzie podejmował grupowego rywala Białe Orły wygrywając drugi raz i tym samym zajmując ostatecznie piąte miejsce w turnieju. W finale spotkały się dwa zespoły z naszej grupy, z którymi nie udało nam się wygrać - Legia Warszawa i Karpaty Lwów

Gratulacje dla zespołów za udział i walkę w turnieju. Kolejne cenne doświadczenia piłkarskie zostały zdobyte. Drużynom przeciwnym dziękujemy za udział sportowej rywalizacji.