J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

W dniu 11 czerwca odbyły się finały miejskie mini mistrzostw Deichmann 2017 w kategorii U-9 i U-11. Zespół Brazylii (u11) oraz Włoch (u9) zajęły drugie miejsce w Bydgoszczy w swoich kategoriach wiekowych. Blisko podium był zespół Islandii (u9), który zajął ostatecznie bardzo dobre czwarte miejsce w turnieju. Nasza akademia w tych kategoriach wystawiła 10 zespołów, które przez około dwa miesiące w każdy weekend rozgrywały mecze pod szyldem reprezentacji danego kraju. W tym okresie zespoły rozegrały około 15 meczów w fazie grupowej, po której w ostatni dzień rozgrywek rozegrano mecze play-off. Rozgrywki te stworzyły kolejne możliwości rozwoju oraz nabycia nowego doświadczenia dla zawodników naszej akademii. W U-11 zespoły, które reprezentowały naszą akademię to Brazylia, Katar, Paragwaj, Kuba, Islandia i Meksyk natomiast w u-9 Włochy, Islandia, Polska i Gruzja.

 

W obu kategoriach nasze zespoły doszły do finałów. Zarówno Brazylia (u11) jak i Włochy (u9) rozegrały mecze finałowe w mini mistrzostwach Deichmanna, ostatecznie zostając wicemistrzami turnieju Deichmanna rozgrywanego w Bydgoszczy. 
 W kategorii u-11 trzecie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców turnieju zdobył Oskar Przybył (Katar) z dorobkiem 26 bramek. Gratulacje !!

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrej postawy w turnieju a rodzicom dziękujemy za wspieranie młodych piłkarzy.

 

Z piłkarskim pozdrowieniem!!!

 

foto 075.JPG

 

DSC_0261.JPG