J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Pierwsze miejsce_ ogólnopolski turniej Oranje Cup w Koninie 
Dnia 19.11.2017 Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2010 brał udział w ogólnopolskim turnieju w Koninie. Naszą akademie reprezentowały dwa zespoły. Obie nasze drużyny rozegrały bardzo dobre zawody. 


J|Academy Bydgoszcz w grupie grał z takimi drużynami jak Orajne Sport Konin B, Olimpia Koło II, Akademia Lecha Poznań- Kościan oraz LKS Ślesin. Nasz zespół rozgrywki grupowe zakończył z trzema zwycięstwami oraz remisem tym samym zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie oraz awansując do półfinału. W fazie finałowej nasz zespół pokonał gospodarzy Oranje Konin B 1:0 i awansował do finału. 
W finale przeciwnikiem J|Academy Bydgoszcz był Akademia Lecha Poznań- Kościan, czyli drużyna z którą nasi zawodnicy grali już w fazie grupowej. W finale od początku do końca znaczącą przewagę miała nasza drużyna i mimo huraganowych ataków nie udało się nam zdobyć bramki. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 0:0 i wyłonieniu mistrza turnieju zadecydowała tzw. dogrywka holenderska, która trwała 3 minuty i podczas której zawodnicy grali zawodnika mniej oraz co minutę schodził kolejny zawodnik z każdej drużyny. W ostatniej minucie dogrywki drużyny rozgrywały mecze 2v2. Mimo takiego samego przebiegu dogrywki jak czasu regulaminowego nie udało zdobyć się bramki a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała nasza akademia w stosunku 4:3 tym samym zajmują 1 miejsce w turnieju.

J|Academy II Bydgoszcz w grupie rozegrał mecze z Oranje Sport Konin A, Olimpia Koło, Górnik Konin oraz Dąbroczanką Pępowo. Nasi zawodnicy w pierwszych dwóch meczach mimo dużej przewagi nad przeciwnikami ostatecznie przegrali swoje mecze. W dwóch kolejnych meczach grupowych odnieśli dwa zwycięstwa i zakończyli ostatecznie zmagania grupowe na czwartym miejscu co oznaczało, że zagrali w meczu o 7 miejsce w turnieju. W meczu o miejsce J|Academy II Bydgoszcz wygrał z Oranje Konin B 2:0.

Wyniki:

J|Academy Bydgoszcz 3:0 LKS Ślesin 
J|Academy Bydgoszcz 2:0 Akademia Lecha Poznań- Kościan 
J|Academy Bydgoszcz 8:0 Olimpia Koło II 
J|Academy Bydgoszcz 0:0 Oranje Sport Konin B

Półfinał 
J|Academy Bydgoszcz 1:0 Oranje Sport Konin A

Finał 
J|Academy Bydgoszcz 0:0 (karne 4:3) Akademia Lecha Poznań- Kościan

J|Academy II Bydgoszcz 0:1 Górnik Konin 
J|Academy II Bydgoszcz 0:1 Dąbroczanka Pępowo 
J|Academy II Bydgoszcz 1:0 Olimpia Koło II 
J|Academy II Bydgoszcz 2:0 Oranje Sport Konin A

Mecz o 7 miejsce: 
J|Academy II Bydgoszcz 2:0 Oranje Sport Konin B

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej akademii Jakub Kupczyk

Skład J|Academy Bydgoszcz
1. Oskar Ziółkowski 
2. Jakub Kupczyk 
3. Oskar Badziński 
4. Szymon Krzywański
5. Filip Kalinowski 
6. Kajtek Stępniak 
7. Filip Szulc 
8. Dawid Janiszak

Trener Łukasz Figurski

Skład J|Academy II Bydgoszcz 
1. Filip Pytlik 
2. Mikołaj Burek 
3. Nikodem Syrociak 
4. Dominik Kacperski 
5. Konrad Lewandowski 
6. Filip Rękoś 
7. Kacper Budzyński 
8. Ksawery Dutkiewicz

Trener Kacper Marks

Wielkie brawa za bardzo dobrą grę oraz zaangażowanie należą się wszystkim zawodnikom.

Rodzicom dziękujemy za doping !!!

Z piłkarskim pozdrowieniem!!!

 

 

DSC04952.JPG

 

 

DSC04938.JPG