J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Po niespełna pięciu miesiącach rozgrywek poznaliśmy zwycięzce Kujawsko Pomorskiej Halowej Ligi Żaka, którym został Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2009. Najpierw były mecze w fazie grupowej a w ostatnią niedziele najlepsza 8 całych rozgrywek rywalizowała w finałach o miano najlepszego zespołu. Nasza drużyna w grupie rozlosowana została z zespołami Polonii Bydgoszcz, Tęczy Bydgoszcz oraz Dębu Potulice. W grupie Juventus odniósł dwa zwycięstwa i jeden remis co dało ostatecznie drugie miejsce i gwarancje gry w półfinale. W meczu półfinałowym nasi zawodnicy grali z gospodarzami, Krajną Sępólno Krajeńskim. W meczu o Wielki Finał nasza drużyna okazała się lepsza i awansowała do ostatniego turniejowego meczu. W finale podopieczni trenera Tomka Pazderskiego spotkali się ponownie z grupowym rywalem, zespołem Polonii Bydgoszcz. Po meczu walki lepszym zespołem okazała się drużyna Juventus Academy Bydgoszcz zostając tym samym mistrzem Kujawsko Pomorskiej Ligi Halowej Żaka. Wielkie Gratulacje !!!

Osiągnięto następujące wyniki: 
Juventus Academy Bydgoszcz 2:0 Dąb Potulice 
Juventus Academy Bydgoszcz 1:1 Polonia Bydgoszcz 
Juventus Academy Bydgoszcz 4:1 Tęcza Bydgoszcz

Półfinał: 
Juventus Academy Bydgoszcz 2:1 Krajna Sępólno Krajeńskie

Finał: 
Juventus Academy Bydgoszcz 2:0 Polonia Bydgoszcz

Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Igor Obrzanowski

Dziękujemy oraz gratulujemy udziału i zaangażowania wszystkim zawodnikom, którzy przez te kilku miesięczne rozgrywki reprezentowali nasz zespół.

Podziękowania dla rodziców za doping a drużynom przeciwnym za sportową rywalizację.

FORZA JUVE !!!!

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!

 

29214305_1420439001394003_8015494454305619968_n.jpg