J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

W miniony poniedziałek Juventus Academy Bydgoszcz rocznik 2010 jako najlepszy zespół z bydgoskich eliminacji reprezentował nasz powiat w wojewódzkich finałach z podwórka na stadion o puchar Tymbarku. Po raz pierwszy w historii naszej akademii nasz zespół brał udział w tym turnieju osiągając bardzo dobry rezultat jakim było trzecie miejsce. W fazie grupowej nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze z Gryfem Cekcyn oraz z zespołem Mień Lipno. Po rozgrywkach grupowych Juventus Academy awansował z pierwszego miejsca gwarantując sobie grę w ćwierćfinale. Po losowaniu przez trenerów par ćwierćfinałowych nasz zespół trafił na drużynę z Torunia z którą odniósł zwycięstwo tym samym awansując do najlepszej czwórki turnieju. W meczu półfinałowym nasz zespół wylosował drużynę Dwunastki Włocławek. Po świetnym meczu zespół Juve zremisował 2:2 co oznaczało, że finalistę wyłonił konkurs rzutów karnych, z którego zwycięsko wyszedł zespół przeciwny. W meczu o 3 miejsce nasza drużyna pokazała charakter po pechowej przegranej w półfinale, rozstrzygając mecz o brązowy medal na swoją korzyść.
Podsumowując turniej, cały zespół zagrał z bardzo dużym zaangażowaniem i z przyjemnością oglądało się organizacje gry naszego zespołu.

Brawo dla całego zespołu!! Gratulacje !!!!

Osiągnięto następujące wyniki 
Juventus Academy Bydgoszcz 8:0 Gryf Cekcyn 
Juventus Academy Bydgoszcz 4:0 Mień Lipno

Ćwierćfinał:
Juventus Academy Bydgoszcz 3:0 Edukacja Toruń

Półfinał: 
Juventus Academy Bydgoszcz 2:2 Dwunasta Włocławek (0:1 karne)

Mecz o 3 miejsce 
Juventus Academy Bydgoszcz 1:0 Strzelno

Skład: 
Oskar Ziółkowski 
Jakub Kupczyk 
Oskar Badziński
Tymon Nowak 
Filip Szulc 
Filip Kalinowski 
Szymon Krzywański 
Dawid Janiszak 
Konrad Lewandowski 
Kajtek Stępniak( etap eliminacji powiatowych)

Trener Łukasz Figurski

Wielkie podziękowania dla rodziców za przygotowanie prowiantu na czas trwania całego turnieju oraz za doping. Drużynom przeciwnym dziękujemy za sportową rywalizację

Z piłkarskim pozdrowieniem !!!

 

30697602_1449854335119136_5079267335437549568_n.jpg