J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Czas na podsumowanie Mistrzostw Świata Akademii Juventusu rocznika 2006 i młodsi, w których uczestniczyły dwie drużyny z Bydgoszczy.

V miejsce na 32 drużyny J.A. Bydgoszcz White, która była najmłodszym zespołem w tych mistrzostwach. Zawodnicy rocznika 2007 z bramkarzem rocznika 2008 spisali się doskonale! Nie odnieśli żadnej porażki w fazie grupowej. Odnosząc 5 zwycięstw i jeden remis bez najmniejszego problemu awansowali do ćwierćfinału, w którym po bardzo wyrównanym meczu zremisowanym w podstawowym czasie gry 2:2, przegrywając po rzutach karnych.
Warto również dodać, że wszystkie 4 ćwierćfinały skończyły się po rzutach karnych, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie drużyn.
Najlepszym zawodnikiem fazy finałowej został zawodnik J.A. Bydgoszcz Marcel Michalski.

Okiem włoskich trenerów drużyna Juventus Academy Bydgoszcz rocznika 2007 to jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa za rok!
FORZA JUVE

Druga drużyna rocznika 2006/2007 po bardzo dobrej pierwszej fazie, w której odnieśliśmy 3 zwycięstwa, oraz wygranym pierwszym meczu drugiej fazy odniosła po bardzo wyrównanych meczach minimalne porażki i na finały do Vinovo wybrała się kibicować swoim młodszym kolegom.

Na ceremonii zamknięcia WORLD CUP pojawił się prezydent Juventusu Turyn Andrea Agnelli, który pogratulował wszystkim uczestnikom. Medale i puchary finalistom wręczył dyrektor sportowy Juventusu Gianluca Pessotto.

Był to tydzień niezapomnianych wrażeń. 
Marzenia młodych piłkarzy spełniają się dzięki akademii Juventusu.

Ogromne Podziękowania kierujemy również do J Academy Business Club Bydgoszcz za współfinansowanie wyjazdu, dla firmy Mirko - Usługi Przewozowe i Turystyczne za bezpieczny i komfortowy transport, dzięki któremu zawodnicy mimo kilkunastogodzinnej podróży czuli się wspaniale.
Podziękowania również dla Biuro Podróży Biuro Podróży Misja Travelza pomoc w organizacji noclegów za granicą, dzięki którym cała ekipa mogła poznać włoską gościnność.

Dziękujemy również Prezesom J.A. Bydgoszcz oraz rodzicom, którzy wybrali się kibicować swoim pociechom.
Dziękujemy również tym, którzy nie mogli pojechać, ale w fantastyczny sposób przywitali nas po powrocie.

SPEŁNIAJ MARZENIA I WYJEDŹ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA DO TURYNU.
ZA ROK WRACAMY I ZNÓW ZOSTAWIAMY PO SOBIE BARDZO DOBRE WRAŻENIE.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć World Cup w Turynie.

Nie czekaj zapisz się już dziś do Juventus Academy Bydgoszcz!!

FORZA JUVE