J academy black

  

                                                                              

 

 

                                                                    

1

2

3

4

 

Trenerzy z Juventus Academy Polska, uczestniczyli w międzynarodowej konferencji dla trenerów w Poznaniu. Tematyką były między innymi rozwiązania 1v1 w fazie ataku prezentowane przez Trenerów z Chelsea Londyn, Liverpoolu FC, a także Juventusu FC. Polscy specjaliści z zakresu dietetyki przedstawili również informacje dotyczące znaczenia wody w organizmie sportowca. Specjalista z kliniki medycznej przekazał Trenerom wiedzę na temat roli kontuzji stawu skokowego, która może w następstwie wpłynąć źle na rozwój zawodnika.

 

Po konferencji, nasi Trenerzy Juventus Academy Polska, odbyli specjalne spotkanie z trenerem pierwszej drużyny Juventus FC (2004) - Massimiliano Marchio.

 

Podczas turnieju LECH CUP, Trenerzy Juventus Academy Toruń, mogli z bliska obserwować pracę sztabu szkoleniowego Juventus FC, podczas meczów rozgrywanych z drużynami z Europy (Bayernem Monachium, Chelsea Londyn czy Sportingiem Lizbona). Zachowania, słowa oraz gesty Trenerów z Turynu, przekazywane do poszczególnych zawodników w trakcie meczów, pozwoliły naszym Trenerom na zdobycie nowego doświadczenia.
Po meczach grupowych Trenerzy Juventus Academy Toruń, mieli okazję do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z drużyną Juventus FC rocznik 2004.